Kombinovana forma?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.08.2007 16:54:16, Veronika Pánková, zhlédnuto: 1322x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekmam obrovsky a nalehavy dotaz...jak je to s kombinovanou formou studia???e skole nam rikali, ze normalne dostaneme statut studenta, ze jen pri distancni forme studia neni,ale ted jsem pro zmenu kdesi cetla ze tomu tak neni...poradi mi nekdo???pls

Email: verca.pankovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2007 19:16:58, Radek) Všechny výhody se vztahují na STUDENTY, lhostejno jakou formou studují, zda prezenční či kombinovanou. Zlevněné jízdné v MHD získá student, slevy na daních z příjmu taky, zdravotní pojištění platí stát za nezaopatřené dítě dle zákona 117/1995 Sb. (§ 11, § 14) viz http://www.vejska.cz/files/radek-lexa/files/117_1995_Sb.txt (za nezaopatřené dítě se považují studenti středních a vysokých škol, není zde uvedeno jakou formou, takže všichni). Jestli někdo tvrdí opak, tak ať ukáže zákon ve kterém se něco píše o prezenční formě studia.;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2007 19:22:33, Radek) Ale musí ti být méně než 26 let (věk). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2007 19:33:20, Radek) Doufám že mluvíš o VŠ.

    (na SŠ to mají vyřešený a kombinované studium při kterém si člověk vydělává je výjimkou, kdy se to nepovažuje za soustavnou přípravu na bud. povolání: (§ 12 toho zákona 117):
    ..s výjimkou..
    2. dálkového, distančního, večerního nebo kombinovaného studia na středních školách, je-li dítě v době takového studia výdělečně činno podle § 10 nebo má-li v době takového studia nárok na podporu v nezaměstnanosti nebo podporu při rekvalifikaci,
    Ale takové dítě by stejně to zdravotní pojištění mělo vyřešené - když je člověk na pracáku, platí ho stát, když podniká tak si ho musí platit ze svých příjmů. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 12:23:41, ron) jenže když chceš uplatnit slevu na jízdné, tak je tam napsané, že to platí pouze pro prezenční formu studia....tak ja už važně nevim...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 12:49:33, Radek) ron:
    fakt, jo? tak to je blbý, no..
    třeba u nás v Praze ne:
    žádanka o vydání průkazky:
    http://www.dpp.cz/files/imgs/tarif-jizdne/zadost.pdf
    a pak je potvrzení o studiu taková minikartička kde se jen píše "potvrzení o studiu ve školním roce xxxx/xx pro příjmení, jméno, narozen, razítko a podpis školy.
    A člověk co studuje kombinovaně JE studentem školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 23:01:04, Alča) Ahoj, jsem taky studentka kombinovaného a dneska jsem si byla pro šalinkartu (Brno) a normálně mi ji vydali. A na potvrzení jsem měla zatrženou kombinovanou formu studia. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kombinovaná forma studia - Informace o studiu
  2. FD - kombinovana forma - České vysoké učení technické v Praze
  3. VŠEM-kombinovaná, distanční forma - Ostatní
  4. Kombinovaná forma studia - zdravotní sestra - Masarykova univerzita
  5. Kombinovaná forma - Informace o studiu
  6. UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  7. Bezpečnostní studia - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. Psychologie - kombinovaná forma - Masarykova univerzita
  9. Porodní asistence- Brno, kombinovaná forma - Informace o studiu
  10. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.