Vysoká škola bez přijímaček


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.08.2007 14:05:32, Honza, zhlédnuto: 8178x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Prosím o radu,zjistil jsem,že letos na Mendelevovu zemědělskou
a lesnickou universitu nedělají přijímací zkoušky,pouze se dokládá
prospěch ze střední školy za 3 a půl roku a dle pořadí se přijímá.
Má s tím někdo zkušenost ze kterých předmětů - 4 a z jakým
průměrem bych se mohl ještě dostal na technologii potravin,měl jsem
v průměru dvojky sem tam nějakou trojku CHe,Bi,Fy,Ma,Čj .
Pokud si moc netroufám,pořád by to bylo něco z okruhu mých zájmů,nebaví mě technické věci a jsem strašný trémista,tím pádemS14

Email: klima.jaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2007 14:18:50, Honza) psl,nevíte někdo jestli ještě pro letošní rok 2007/2008 je na některém
    oboru volnoS15S15S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2007 15:27:46, Radek) jaká byla hranice prospěchu nevím, zeptej se na studijním oddělení, nebo počkej. Myslím že jsou povinni info zveřejňovat. (zpráva o výsledku přij. řízení - za minulý rok je na úřední desce na www stránkách fakulty, ale to se přijímačky asi dělaly)

    Ještě pro letošní zahájení: docela blízko tvému oboru je obor na Univerzitě Pardubice "Hodnocení a analýza potravin" viz
    http://www.upce.cz/fakulty/fcht/fcht-pro-uchazece/fcht-pro-uchazece-bp/fcht-oznameni-0907.html (upce.cz - fakulty - fakulta chemicko-technologická - pro uchazeče - bakalářské obory - 2. kolo přijímacího řízení.. ) - je nutné podat přihlášku a zaplatit admin. poplatek do 24. srpna!!! Chtějí přiložit kopie všech vysvědčení ze SŠ vč. maturitního, potvrz. lékaře. Budou rozhodovat o přijetí podle toho (žádné přijímačky). Mrkni co se na oboru učí: http://www.upce.cz/priloha/fcht-stud-plany-0708.pdf (studijní plány)
    zdar

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2007 21:21:05, Renata) Nazdárek!!Chodím taky na Mendelovku, na podobný obor..Co jsem slyšela od mých bývalých spolužáků, tak na ten tvůj obor vzali dá se říct všechny..I kámošku s pár čtverkama...Ale hold už jich tam moc nezůstalo...Minimum půlku vyhodili.Ale to je snad všude..Jen pro informaci.Myslím, že z příjímaček strach mět nemusíš..Ikdyž nevím, kolik se hlásí lidí, že.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2007 08:57:43, Honza) Radku díky za tvoji informaci,která pro mě byla za minutu dvanáct.Podal jsem přihlášku ješte na tři bakalářské obory do Pardubic.1.Klinická biochemie a chemie,2.chemie-technologie poravin,
    3.chemie a technická chemie.Snad něco z toho vyjde a snad v říjnu adie práce a hurá studium.To jsem teda absolutně nečekal.že v srpnu ještě podám přihlášku na vejšku.Když to nevyjde zkusím to příští rok znovu a též na Mendelovku,nějak mi tyto obory unikly.
    Díky ještě jednou za radu,můj obdiv za tvé znalosti a rychlost odpovědi.:D:D:D
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2007 09:51:19, Radek) to jsem rád, že ty moje rady jsou někdy k něčemu, fakt mě to těší a přeju ti zdar. Zeptal ses ve správný čas :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2007 12:06:37, Honza) S11S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2007 22:27:19, pavlina) Ahoj, ja jsem se letos taky hlasila na Mendlovku na tento obor a nevzaly me ani na odvolani. Tak nevim :( reagovat zde
    Email: pavlinaacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 07:39:50, Honza) Zdarec Pavlíno,dělala jsi příjimačky nebos jen vyplnila prospěch?Já jsem se hlásil na Př MU,ale vyhořel jsem na TSP,takže jsem šel makat s tím,že to příští rok zkusím znova tentokrát (snad)s lepší přípravou.Pak mi někdo poradil,protože mě baví Che,Bi, ať se podívám na Mendělku,kde se letos nedělali přijímačky na obor ,který by mě bavil,ale nemám s tím žádnou zkušenost,takže nevím do jakého průměru bych se mohl dostat.Jednoho krásného rána po noční směně jsem se zeptal jestli někdo neví o volných místech s podobným zaměřením(technologie potravin)a Radek mi poradil Pardubice.Takže místo spaní jsem sehnal všechny potřebné doklady a podal si přihlášku do druhého kola.Jasně,že nevím jak dopadnu,ale chtěli vyplnit prospěch z Bi a Che(né horší jak za 2 )což jsem měl.Takže čekám... Dnes je poslední den na podání,zkus se taky ještě zeptat,držím palce S13S13S13
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 07:45:53, Honza) Ještě vzkaz pro Pavlínu S09!Nejlépe uděláš když zavoláš na studijní.Poradí !!!Příhlášku pošlet elektonicky,ale do 24.srpna chtějí
    zaplatit poplatek.Držím palce ;););) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 02:26:26, Zdeno) Nazdárek skoroopozdilci! Taky jsem podal e-přihlášku, 24.8. před půlnocí, ale s tím zaplacením a posláním vysvědčeních to budu muset udělat v týdnu - no kdy jindy teďka?! Má to ještě smysl? Nebo ten poplatek propadne? Hlavně že je podána přihláška, že jo? Účet si kontrolují později, že jo? Díky za reakce! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2007 06:52:26, Honza) Moje rada pro tebe Zdeno,zavolej na studijní a domluv se.
    Jinak držím palce.:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 17:49:46, Zdeno) Honzo, už ti něco přišlo z těch Pardubek?! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 02:49:08, Zdeno) ????????? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 06:48:42, Honza) Zatím ještě né,čekám,čekám a čekám:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 16:27:12, Zdeno) Fajn, taky čekám na "klinickou bi a che" --- tak až ti něco přijde, tak dej vědět! Dík! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 06:55:56, Honza) Určitě dám hlášku!S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 07:30:54, Honza) Tak jsem dostal na obor chemie-technická chemie,což mě docela potěšilo,ale zároveň řeším dilema.Vysoká škola,nebo možnost práce a studia za velkou louží(nabídka mého zaměstnavatele,následovala po dotazu jak mi bude tolerovat VŠ).S10
    Takže řeším,tyto možnosti.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 07:34:56, Honza) PS:zápis přijatých ve 2.kole je 17.9.2007 v 8.00 v Pardubicích. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 20:49:41, Tom) Tak to máš dobrýho zaměstnavatele :) . Spousta lidí spíš řeší opačný problém. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 07:33:22, Honza) Vím,jaká je to výhra mít dobrého šéfa,makám už čtvrtý rok v soukromém sektoru,a to vesměs na noční směny,přes den když je potřeba mimo prac.dobu vyrážím třeba směr Prahy,Vídně a pod. pro náhradní díly nebo materiál,který je potřeba pro výrobu.Takže takové děvče pro všechno,včetně sekretářky.Až terpve když se rozhoupu dodělat si vzdělání,firma zjistí,že přijde o dobrého zaměstnance.Zůstat loajální k firmě,něco nového se naučit poznat
    jak se žije a pracuje jinde nebo vzdělání,asi tak nějak to vidím.S13 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Technologiea řízení dopravy - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  2. Vysoká škola pro specifikovaného člověka - Výběr vysoké školy
  3. Vysoká škola - technický směr výběr - Výběr vysoké školy
  4. Prominutí přijímaček na FIS - VŠE v Praze - Ostatní
  5. nav. studium - prominuti prijimacek - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  6. Vysoka skola zamerena na IT - Výběr vysoké školy
  7. Druhá vysoká škola - Informace o studiu
  8. Předpoklady pro studium IT/Další škola - Výběr vysoké školy
  9. Škoda Auto Vysoká Škola - Informace o studiu
  10. VŠ bez přijímaček - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.