POMOOOC!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.08.2007 21:09:43, Alena, zhlédnuto: 243x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázek Nedostala jsem koleje. Jdu do prváku na UP. A tak hledám nějaké bydlení. Pokud o něčem víte nebo hledáte spolubydlící, tak se, prosím, ozvěte. Děkuji!!!! :D

Email: alenazelovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 09:52:13, Martina Teschnarová) Ahoj Aleno!

    jsem na tom stejne.vcera jsem se dozvedela ze nemam kolej na UP a taky nastupuju do prvniho rocniku.Taktez hledam ubytko,a de fakto na posledni chvili neco shanet je pekne tezke!Napadlo me ze jestli jeste najdeme 3 osobu,tak muzeme pronajmout byt. Sice te vubec neznam, ale je to stejny risk i kdyz se pristehujes nekam jako spolubydlici.

    Martina T. reagovat zde
    Telefon: 420732506435, Email: austen8000hotmailcom, ICQ: 354180634
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 10:10:49, Alena) Ahoj Marťo. Asi tak nějak, je to risk, ale co dělat? Odepisovala jsem jedné holce, že kdybychom našly další lidi, tak bychom mohly na byt. Takže mám s tebou počítat?? Dáme se do toho společně, najdeme ještě někoho a pak byt? Nej by bylo možná i další 2 a najít byt 2+1. reagovat zde
    Email: alenazelovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 10:27:14, Marťa) Ahoj Aleno,

    sla bych do toho.ja jsem se vcera dozvedela ze jsem bez koleje a uz druhy den hledam nepretrzite.Jsem z FM, takze do OL je to zhruba 1 hodka a bydleni potrebuji.Ty jsi reagovala na prispevek Pavly, ze. Ja jsem ji take odepsala,tak bych pockala na jeji reakci a pak se do neceho pustila.Odkud jses a co jdes studovat, mas icq nebo skype. muj je 354180634. reagovat zde
    Email: austen8000hotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 10:52:38, Radek) skoda ze se o bydleni vcas starate akorat vy holky a borci na to se*ou:( taky resim bydleni v OL a narazim jen na holky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 11:22:23, Míša) Ahojky. Mám stejný problém jako vy všichni ostatní. Jdu do prváku na PFA, ale nedostala jsem koleje. Proto kdyby bylo nějaké místečko s dobrou cenou na ubytování, tak se ozvěte a snad když nás bude víc, tak něco hezkého seženeme.:D reagovat zde
    Telefon: 420731175538, Email: necasova.mcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 11:30:38, Monika) ahojky, taky jdu na PFA do prváku a taky jsem bez koleji:(...nevíte jestli jsou další kola přidělování koloeji? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 11:40:06, Míša) Ahoj Moni, a nebyla bys pro privát?? Chtěla jsem sice taky koleje, ale stejně nevím pokud bych si podala odvolání, a dostala je, jestli se to stihne do začátku školy.. :( reagovat zde
    Telefon: 420731175538
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 12:02:34, Alča) Marťo, Moni, Míšo. Byly bychom 4. Co kdybychom našly něco společně?? Třeba byt 2+1? Kdybychom se do toho daly všechny 4, tak něco musíme najít. Domluvily bychom nějaký schůzky na obhlídky bytů, třeba i 5 na jeden den a hned bychom se rozhodly, jestli do toho jdeme. Co vy na to? Nej by bylo aspon částečně vybavený a max 2300,- A jééé vy máte všechny jméno od M S08 reagovat zde
    Email: alenazelovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 12:07:56, Míša) Já bych byla pro!! na www.byty.cz jsem nějaké bydleníčko našla, tak kdyžtak se koukněte a mohly by jsme začít něco hledat ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 12:13:44, Alča) Tak začneme domlouvat. Na který den se dohodneme?? Já mám volnou středu 29. a čtvrtek 30. Tak některý ten den si můžeme celý vyhradit na prohlídky bytů. Takže hledáme pro 4, alespon částečně zařízený, cena tak do 2300,- ....??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 12:35:53, Míša) Já osobně mám taky volnou středu a čtvrtek příští týden - ostatní dny jsem v práci. Můžu se zeptat odkud jste? Já jsem z Rožnova p. R. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 22:56:01, Alča) Já jsem kousek od Hranic. Míšo, kdyžtak mi napiš na mail ať se nám lépe domlouvá. Vypadá to, že jsme 3 určitě. reagovat zde
    Email: alenazelovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 09:41:08, Romča) Ahojky,jak vas tak ctu tak je mi lito ze neberu koleje.ja jsem totiz koleje dostala ale uz predtim jsem si sehnala byt tak na kolej nejdu.A tim bytem byste si meli pospisit a hned tam volat aby si vas zapsali jak zajemce jinak kdyz budete jen vybirat a az pak volat tak nic nesezenete,znam to z vlastni zkusenosti.A nemaji radi studenty a taky se moc nechlubte ze vas bude 4 na 2+1,to taky neslyseji radi.Preji hodne stesti reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2008 14:10:09, K-I-K-I) ahoj, taky jsem nedostala kolej v Olmíku, Jdu do prváku na LF a stále nemám ubytování. Nevíte o něčem? reagovat zde
    Email: K.I.K.I5seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2008 00:05:53, Kiwi) Nazdárek lidičky,taky se přidávám,sice jsem se dostal na filozofickou,ale rozhodl jsem se pro záchranáře na vošce!Kdyžtak jsem -Středočech, Muž, 27- tak písněte!Čuaky mňauky! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2008 16:45:39, Alena) No, někdo si asi nevšiml, že je to loňský rok, ale tak budiž no... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. pomoooc!!!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.