Pomoc aneb tonoucí se stébla chytá


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.08.2007 23:54:32, Pavlína, zhlédnuto: 313x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Ahoj lidi. V září nastupuji do prváku na historii v Olomouci a jelikož jsem z Ostravy, tak mi nepřidělili žádnou kolej. Proto se snažím rozhlížet jinde, ale nikoho v Olomouci neznám. Měl by někdo volné jedno místo? Nebo, popřípadně bych se ráda domluvila s mně podobnými nešťastnicemi a zkusila najít si byt a bydlet tam. Jsem nekuřačka, slušně vychovanáS10, se zájmem o historii, literaturu, psychologii a mnoho dalšího. Pokud máte někdo slitování, tak bych byla ráda, kdyby se mi někdo ozvalS15 Mějte se hezky

Email: pavlina.novackovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 09:46:24, katka) ty jsi z Ostravy a nemas kolej?to ja bydlim 50km od Ol a koleje mam,ale nejdu tam.Zkus odvolani,to myslim ze vyjde kdyz jsi tak z daleka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 09:57:24, Alena) Ahoj. Taky nemám koleje. Zkusím odvolání, ale silně pochybuju, že by se něco změnilo. S04 Tak jestli chceš, tak můžeme něco hledat spolu a kdyby se k nám ještě někdo přidal, tak by to bylo super!!! :D Kdyžtak mi napiš na mail. :) Zatím ahoj reagovat zde
    Email: alenazelovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 10:01:17, Martina) Ahoj Pavlo!

    jsem na tom stejne, vcera jsem se dozvedela ze kolej nemam a hledam ubytovani. Nastupuji do prvaku Filoz.fakulty UPTakze jsme ve stejne situaci!ja jsem z FM a ted pracuji v Ostrave v prumyslove zone.Napadlo me ze jestli opravdu nebude zadny volny pokoj tak bych dala do kupy 3 lidi a pronajala byt spolecne
    Jestli mam mobil tak mi napis a ja ti zavolam.A domluvime se.
    Martina reagovat zde
    Telefon: 420732506435, Email: austen8000hotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 13:31:49, Martuschka) Ahojky!!kdyby ste teddy sehnali nejaky byt, tak ja bych sla do toho s vami!!Tak mi kdyztak napiste na mail!!dik M. reagovat zde
    Email: cerveny.slunickoseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2007 11:32:43, Lenka) Ahojky, jsem na tom asi jako většina nešťastníků, kteří nedostali koleje. Kdybyste něco našly a bylo by ještě místečko, ozvěte se. Budu moc ráda. Díky Lenča reagovat zde
    Email: floretcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2007 13:37:37, Milan) Pronajmu byt 3+1 v Olomouc-Neředíně. reagovat zde
    Telefon: 420777557879, Email: pat.matemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2007 23:23:42, Verunka) Ahojky!Jsem ve stejne situaci jako vy.Jdu studovat FF UP do Olomouce.Jsem z Brna a taky me nedali kolej.Jsem pohodova holcina,pratelska a prizpusobiva.Pokud nektera holcina ma zajem se mnou sdilet podnajem,byla bych rada:)Ja bohuzel zatim shanim podnajem a nic nenechazim.Muj kontakt je : 736 716 855
    pa verca reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 11:14:13, Anett) Ahojky holky, jsme 2 studentky 1. ročníku na PdF a taky nemáme koleje. kdyby jste věděly o někom, kdo nabízí dvě volná místa, napiště mi prosím, jo??? díky a hoodně štěstí:D:( reagovat zde
    Telefon: 420732704907, Email: aneta.psotovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Pomoc - Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  2. Pomoc s angličtinou - Ostatní
  3. Prosím pomoc pomoc - Ostatní
  4. potřebuji pomoc s překladem do RJ - Ostatní
  5. Pomoc s rozvrhem na Filde - Informace o studiu
  6. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  7. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  8. Pomoc! Přijímačky z matiky!!! - Ostatní
  9. Pomoc - Slezská univerzita v Opavě
  10. Pomoc prosim - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.