AJ kombinovane...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.08.2007 17:04:43, Luciinka, zhlédnuto: 554x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, prosim poradte nestastne uchazecce o studium anglictiny. Letos jsem se hlasila na specializaci v pegagogice - AJ a prijeti mi uteklo o 5 bodu. Jelikoz uz to nemohu z financnich duvodu dal zkouset prezencne, potrebovala bych sehnat nejaky obor s AJ, ktery se da studovat dalkove, uplne nejvic by me bavila anglicka lingvistika. Nevim, zda takovy obor nekde existuje nebo zda ho treba nekdy otevrou, ale poradte pls nekdo, jestli o necem vite. Jazyky obecne jsou kombinovane problemem, protoze jsou vetsinou na pedarnach a tam vubec dalkove studium neni... Dekuji predem za kazdou odpoved

Email: freezzer12centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 15:00:49, Lenka) Ahoj Luci,měla jsem podobný problém,moc jsem chtěla po jazykovce dál studovat angličtinu kombinovaně a hledala a hledala.....a našla obor na Filozofické fakultě v Ostravě obor Angličtina ve sféře podnikání.Uspěšně jsem zvládla příjmačky a mám to,jdu do prváku:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 16:25:35, Luciinka) Diky, Leni, tak to bych určitě příští rok zkusila. Z čeho jsou tam prosím Tě přijímačky? Dočetla jsem se, že písemné i ústní ale další info jsem nenašla - mají to na webu docela nepřehledné... Nedělají se také náhodou na ostravské univerzitě testy studijních předpokladů? Budu ráda, když mi napíšeš jakékoliv detailnější informace k přijímačkám, abych věděla, na co se mám v přípravě zaměřit. Má m za sebou roční pomaturitní kurz na jazykovce a mám i FCE certifikát. Letos jsem přijímačky udělala, ale bohužel pro nedostatečnou kapacitu jsem se neumístila v pořadí... Tak plánuju se teď celý rok připravovat a snad se mi to už pak konečně podaří...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2007 12:21:43, Lenka) Ahojky,ráda se pokusím zodpovědět tvé dotazy.Příjmačky jsou písemné a ústní.Pokud projdeš písemnými pokračuješ k ústním.TSP se nekoná.Co se týče obtížnosti tak podle mého názoru zhruba úroven FCE a nahoru,záleží na jednotlivých částech.Také mám za sebou jazykovku a mám certifikát FCE.Letos brali výrazně méně lidí než loni,myslím že 23.
    Připravovala jsem se na jazykovce a poslední tři měsíce před příjmačkami celkem intenzivně po večerech,několik otázek je tam s reálií anglicky mluvících zemí.Pokud tě ještě něco zajímá,napiš.Zatím ahoj a přeji ti at jsi také úspěšná!Ahoj LENKA reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2007 17:33:28, Lenka) Tak brali 22 lidí abych byla přesná:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Kombinované studium na ICV Psychologie na UP - Informace o studiu
  2. kombinované studium - Ostatní
  3. FSS MUNI - kombinované - Ostatní
  4. Kombinované studium - Ostatní
  5. Výběr VŠ kombinované studium - Výběr vysoké školy
  6. Kombinované studium angličtiny - Ostatní
  7. Kombinované a distanční studiium - Ostatní
  8. Psychologie - kombinovaně - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. UJEP - FSE (kombinované studium) - Informace o studiu
  10. MUP - Cestovní ruch - kombinované Bc. - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.