jeste 1 dotaz


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.08.2007 17:09:38, Luciinka, zhlédnuto: 286x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekA jeste jeden dotaz bych na Vas, zkusene studenty a studentky, mela. Chtela bych podat odvolani na skolu, na kterou jsem se nedostala. Napsali mi, ze me neprijimaji z kapacitnich duvodu, ale zaroven tam stalo, ze jsem ziskala 68 bodu ze 100 a pro uspesne slozeni zkousky je treba bodu 73. Tak nevim, zda ma smysl se odvolavat - nevim, co z toho je pravda - zda jsem vubec nesplnila podminky pro prijeti nebo zda jsem prijimacky udelala a nevzali me pro velky naval... Jsem z toho dost zmatena. Taky bych potrebovala vedet, jak se takove odvolani v tomto pripade pise. Diky predem za pomoc :D

Email: freezzer12centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 20:32:09, Luciinka) Díky všem za rady:D Zkusim se tedy odvolat, treba to vyjde... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 20:09:05, :)) jestli chceš vědět, kolikátá jsi pod čarou,tak fakt písni na studijní...mě to taky napsali...hele, uteklo mi to teda jen o 2 body, ale byla jsem asi 18. pod čarou a vzali mě na odovlání...hlavně se v dopise vychval a vychval je,aby věděli,že tam chceš ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 12:57:17, eee) Lucko, pokud ti to uteklo o pet bodiku, radim zkus si poslat odvolani, za to nic nedas, bud se povede a kdyz ne, tak aspon budes vedet ze si to zkusila!!!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2007 04:03:39, Luciinka) Delala jsem prijimacky az do 2.kola - tento tyden. Prihlasila jsem se na posledni chvili, protoze predtim jsem o tom oboru nevedela. Tam jich maji brat asi 40. Ale stve me, ze mi to uteklo jen o 5 bodu, jinak bych se s tim asi smirila. Doruceni o neprijeti mi ma prijit do mesice. Na netu je jen to, ze jsem to neudelala, ale nikde nemuzu najit seznam prijatych uchazecu, abych se aspon podivala, jak daleko pod carou jsem :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2007 18:13:39, jazzinka) Spíš to nemá cenu, navíc jsi už nejspíš prošvihla termín pro odvolání. Chápu to tak, že škola obvykle stanoví na začátku počet studentů, které může přijmout (například práva na UK to je myslím 600 lidí) V tomto případě tedy šestistá osoba dosáhla 73 bodů, všichni ostatní horší jsou nepřijati "z kapacitních důvodů"
    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Má cenu se ještě hlásit na práva? - Výběr vysoké školy
  2. F1 dotaz ohledně oborů a způsobu studia - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. dotaz na vš - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. Dotaz - převod studentů do nové studijního programu - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Nevíte někdo kde ještě berou na VŠ - Masarykova univerzita
  6. dotaz ohledne studia - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  7. dotaz ohledně přijímaček do letních semestrů - Ostatní
  8. Nevíte, nemají ještě někde volná místa na vš? - Výběr vysoké školy
  9. SPECIÁLNÍ DOTAZ - Ostatní
  10. REKREOLOGIE UP OLOMOUC- DOTAZ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.