...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.12.2005 09:41:38, Viktorie, zhlédnuto: 65x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chci studovat anglický jazyk(pouze).Můžete mi někdo poradit, jak se připravovat na přijímačky, jakou školu si vybrat atd.Děkuji všem, kteří jsou kompetentní a odpoví mi. Děkuji mnohokrát.:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.12.2005 20:40:32, Lelee) Ahoj,angličtina jednooborově se tuším každoročně otevírá v Brně na FF MU a letos také v Praze.Ale raději si to zkontroluj v Učitelských novinách.Jinak pokud nemáš dobrou výuku aj na škole,tak je asi nejlepší si sehnat doučování,no a hodně číst v originále.K samotným přijímačkám doporučuju si stáhnout ukázky testů z minulých let.Jo a Tutor prodává příručku právě s takovými ukázkami.Možná se ještě vyplatí investovat do přípravného kurzu.Hodně lidí na ně nadává,ale mě docela i pomohl k přijetí.Přeju hodně zdaru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2005 12:26:41, Viktorie) Ahoj Lelee, děkuji moc!!! Já už jsem dva roky ze školy, byla jsem rok v Anglii a mám FCE. Není nějaká úleva od části zkoušeky, když máš tento certifikát? Děkuji moc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2005 13:12:46, Lelee) No,pokud vím,můžeš ho ukázat u ústní části přijímaček v Praze,ale upřímně FCE je málo.Lepší by bylo CAE nebo CPE,ale beztak ale pouhý papír ti přijetí nezaručí.Body u ústního dostáváš za mluvený projev,seznam přečtené literatury,všeobecný přehled a samozřejmě za motivaci:)Jinak jedině v Olomouci uznávají jazykové zkoušky a v podstatě se to rovná okamžitému přijetí-dostaneš 100 bodů!Jenže FCE neuznávaj,co vím,tak určitě CAE,pak TOEFL,nějaké státnice,teď přesně nevím jaké,ale FCE určitě ne.Jenže v Olomouci jsou jazyky výhradně dvouoborové,takže by sis beztak musela uvolit druhý obor.V Brně to mají stopro jednooborově,ale tam se píše oborový test a TSP,ústní jsou pouze v Praze.Ještě je možnost studovat anglinu v Ostravě,ale to fakt nevím nic,ani jsem si tam přihlášku nepodávala.Jo,málem bych zapomněla na tlumočnictví a překladatelství,jenže tam jsou zkoušky asi nejdrsnější-šílený časový limit,těžké vědecky zaměřené texty na překlad a hodně lidí to prý neudělá kvůli češtině.Ale nenech se předem odradit,spíš se mrkni na ty ukázky přijímaček,abys sis udělala reálnou představu a neřídila se fámami:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2005 06:54:58, Viktorie) Děkuju moc. Ještě dotaz. Na jaké školy jsi Ty? Studuješ v Práglu? Díky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2005 11:50:28, Lelee) Ahoj.Jsem v Olomouci na fildě,v prváku.Do Prahy jsem chtěla a myslím,že pořád chci.Ale bohužel jsem měla smůlu,minulý rok mi neotevřeli to,co jsem chtěla.Až letos,ale zase se mi nechce měnit školu jen tak,chtěla bych mít aspoň bakaláře a pak zkusit navazující magisterské.V Praze mám kamarádku z přípravného kurzu.Když to srovnám,je to tam o hodně těžší.Ale ona to snad zvládne. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.