!!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.08.2007 18:11:34, usmev, zhlédnuto: 2784x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, na vš jsem se nedostala, tak jdu do Olomouce do nultého ročníku na práva. Jestli s tím má někdo z vás zkušenosti, tak dejte vědět, je to pro mě důležité, fakt chci jít do druháku, ale bojím se že průměr 1,8 nedám. Nevím jací jsou učitelé, na co si dávat pozor a tak, takže se ozvěte, díky moc. JO a lidičky, kteří jdete taky do nultýho nebo do prváku (což teda závidím) na právo do Olomouce, dejte taky vědět, docela ráda bych poznala svý spolužáky. Tak hodně štěstí ve všem, nejen ve studiu.:D

Email: usmev24seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 09:13:50, M) ahojky. Já jdu do prváku do olmiku na práva reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 13:07:24, usmev) To se máš, dost velká šance, že se dostaneš do druháku, ...

    Já budu muset hodně makat, abych měla ten průměr. reagovat zde
    Email: usmev24seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 14:29:46, Pavel) Ahoj, neboj v prváku na právech to není zas tak těžky, v pohodě se dá udělat 1,5 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 16:08:57, usmev) Pavle, díky za povzbuzení, vážně bych nechtěla jen tak vyhodit peníze. Do kolikátého ročníku chodíš nebo to víš od známých. Nevíš na co si dát pozor. Vážně to nechci projet.Díky:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.08.2007 18:20:25, Pavel) No jdu do čtvrtýho, nejhůř začne být ve třetím. Prvák a druhák je docela v pohodě, i když učit se musíš taky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 17:44:39, usmev) Vím, že se budu muset učit, s tím fakt počítám, ale třeba se budu učit a potopí mě učitel. Z toho mám hlavně strach. No, gratuluju, že jsi vydržel do čtvrťáku. Chodíš do Olomouce nebo kam?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2007 19:50:51, Pavel) Ahoj, jsem v Olmíku, žádný učitel tě tam topit nebude. V prváku je snad nejhorší římský právo a právní dějiny. Na první pohled je to dost učiva, ale dá se to v pohodě zvládnout. To horší přijde až ve třetáku. Ale i to se dá zvládnout. Přeci když se na to dáš musíš vydržet až do konce. Co jinýho ti zbývá? Vždyt bys pak nic neměla a zmařený roky. Takže se neboj, prvák se dá zvládnout i s průměrem 1. A pak tě převedou normálně do prezenčního studia? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 14:55:46, usmev) Ahoj, no, když budu mít průměr do 1,8, ale není to klasický aritmetický, započítávají se tam i kredity,říká se mu vážený studijní průměr, tak mě vezmou do prezenčního studia do druháku, stanu se studentem. Nevíš náhodou jestli to je velký rozdíl od aritmetického průměru. Je to napsáno na v 15. bodě na téhle stránce.

    http://www.upol.cz/uploads/media/Smernice_dekana_01.pdf

    Jinak jsem ráda, že tam učitelé nikoho nepotápí. Nikdy mi učení nevadilo, tak to snad zvládnu. Hele, když mi dáváš cenné rady, nechceš mi dát svůj e-mail, třeba kdybych potřebovala poradit na jakého učitele si dát bacha a co kdo vyžaduje při zkouškách.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 19:05:20, Pavel) Ahoj, no dám ti ICQ, ten je rychlejší. Mejla moc neužívám. 360898551 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2007 20:01:02, usmev) Čekej autorizaci.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2007 18:29:44, Pavel) OK, už to je reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2007 18:22:03, verca) ahojky!...pro usmev: ja jdu taky do prvaku na prava, tak doufam ze se potkame a myslim ze se nemusis bat, urcite to zvladnes, i kdyz musim priznat, ze ja sama se taky trosku bojim, moc nemam rada tyhle zacatky, kdy nikoho neznas a tak...ale myslim, ze je strasne fajn, ze to nevzdavas a zkousis to pres ten nultak, tak good luck:)...a pro pavla: myslis, ze bys mi mohl taky pomoct prosim?trosku se placam v rozvrhu-na seminar a volitelnej predmet si muzu vybrat ucitele a cas, kdy to budu mit?a fakt myslis, ze nikdo nepotapi? prece vsude jsou ucitele vic a zase min v pohode, tak jestli vis o nekom, kdo moc ok neni, porad prosim, abych se u neho zbytecne netrapila. Moc dekuju paaaaa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 23:21:59, Lukas) Zdravim, ja delal nulty (prvni) rocnik v OL letos, dalkove, a je to v poho..sice jsem jeste nedostal vyrozumeni zda jsem prijat do radneho studia, protoze jsem zadost podaval tento tyden, ale nemel by to byt problem...potapet se nesnazi nikdo, jsou jen ucitele co to berou vazne takze je treba se na zkousku naucit nebo to flakaji a je to davacka (tes se na zkousku z logiky, vetsi srandu jsem v zivote nezazil a to uz mam jednu VS za sebou:) jinak vazeny prumer se pocita pres pocet kreditu, a laicky se da rict ze cim narocnejsi nebo spis dulezitejsi predmet, tim vic kreditu ma a tim vetsi roli pak sehraje pri prumeru.. takze trojka z rimskeho prava za 5 kreditu ti prumerem slusne zamava zatimco 3 z neceho jineho za 3 kredity ti moc skody nenadela...coz samozrejme plati i opacne, takze je treba si hlavne pohlidat co ma kolik kreditu a na to se dostatecne pripravit...preji hodne stesti reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 23:32:50, Lukas) Jeste pridam priklad at jsou jasne ty kredity...i kdyz ve smlouve je napsano ze musis mit splneny vsechny studijni povinnosti,plati pravidlo ze kdyz nejakou zkousku neudelas dava se do prumeru znamka 4 a pokud se vejdes do 1.8 nemelo by to pro prijeti vadit. Je to muj pripad takze dam vedet jak dopadla moje zadost o prijeti. Takze moje situace: mam 1x dvojku (z predmetu za 6 kreditu), pak asi 6x jednicku, (z predmetu co maji mezi 3 - 5 kredity, ale 3 z toho byly vylozene davacka) a pak ctyrku z rimskeho prava, ktere jsem neudelal, a celkovy prumer (vazeny) mam nekde pod 1,7...takze to neni zadna hruza a pokud se na to nekasle je to bezproblemu... takze jeste jednou preji vsem hodne stesti a tesim se na anonymni potkavani se na akademicke pude :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 15:54:23, Karolina) Pavel: ahoj, mohla bych te pozadat o nejake info? Jde mi o klauzuru z ceho a kdy je mate? a jeste kdyz se divam do rozvrhu, tak tam se cini rozdil mezi seminarem a cvicenim? a posledni otazka - nemate nejakou brozurku se studijnim planem kde je videt jake predmety jsou v prvaku, z ceho je zk a tak? Dekuji ti moc. Kar. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 22:37:09, Pavel) Já tu dneska celý den nebyl, zítra taky ne, v sobotu napíšu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2007 14:46:46, Pavel) Tak klauzurní práce se píšou ve třetáku z občana+civilní proces a z trestu po splnění včech zápočtů a zkoušek. Po nich následuje souborná zkouška před komisí. Na cvičení a semináře je povinná docházka na přednášky ne. No a když se podíváš do stagu dáš si svůj obor a pak zadáš vizualizaci st. plánu tak tam máš všechny informace o všech předmětech za 5 let studia. reagovat zde
    ICQ: 360898551
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2012 16:50:19, slevnicka.cz) http://slevnicka.cz/olomouc
    Slevy Olomouc reagovat zde
    Email: infoslevnickacz

Podobné příspěvky:
  1. NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA - Ostatní
  2. Nultý ročník - PRÁVO - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. nultý ročník - práva UK - Ostatní
  4. Odvolání - práva Olomouc - Ostatní
  5. Nultý ročník - Ostatní
  6. Tutor,Sokrates, nultý ročník SPECHA - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Ubytování Olomouc! - Ubytování a stravování
  8. Právo UP Olomouc - Ostatní
  9. NULTÝ ROČNÍK PRÁVA (Olomouc) - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.