vsem

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.09.2007 17:48:35, Lucka, zhlédnuto: 1399x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekNo to jsi me teda taky moc nepotesila, hodne o ni uvazuju. Muzes se prosim vice rozepsat? Ty zkusenosti jsou tve nebo jen z doslechu?

Email: lpetirovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 17:15:57, Karlíto) Ahoj, přikládám několi referencí na VŠEM, které dostaly od studentů VŠEM nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže při rozhodování.

    Stálo by za to uchazeče rozdělit na ty, co o vzdělání mají zájem, a na ty, kterým školu platí rodiče jen proto, aby měli titul, protože je to pak při přednáškách dost znát... je to smutné, ale nestačím se divit, co to sem chodí za ***y, měl jsem se připravit na přijímačky na tu PEF na hnojárně, studium bych měl zdarma a jméno bude mít škola asi taky lepší, když je výběrová VŠEM=buzerace, poplatky, neumětelství, poplatky a poplatky, jako ten opuchlej bankéř v reklamě na Air bank, poplatek za pozdrav, poplatek za...

    Vybrala jsem si VŠEM protože je tu hodně lehká matika nejsem moc velký logik a tohle je ideální. Chodila jsem dálkově i objektivně nám říkali profesoři že je docela lehká oproti jiným školám. Na kombinovaném studiu jsou ty nároky nižší než u prezenčního proto jsem si ho vybrala. Myslím že za čtyřicet padesát let bude naše škola stejně slavná jako VŠE.

    Nejnáročnější je asi přežít tu buzeraci od studijního oddělení. Studium se dalo celkem lehce zvládnout, pokud na to někdo vyloženě ne*ere. Za mých mladých let ještě kolovaly testy mezi studenty, nevím jak ted. Takže dát předměty nebylo zas tak těžké. Přesto to pár extrémně líných a nesvědomitých lidí nezvládlo. Ti šli pak většinou ještě na UJAK, kde maj nově hodně ekonomických oborů a studium tam hravě dokončili i oni. Testy sice nejsou nijak zvlášt těžké, ale jsem ráda, že se tu alespon hlídá to opisování, což na jinejch soukromkách absolutně neexistuje. Co mi ale vadí, jsou dálkaři, řekla bych, že jich je až příliš moc a že jsou na ně oproti denákům kladeny opravdu hodně nízké nároky. Studium na této škole doporučuju hlavně pro ty, kteří nezvládli veřejnou školu(třeba pro bývalé studenty VŠE), tak aby se sem nebáli jít, vyložená fraška jako na UJAKu, VŠH, VŠO, VŠFS a spol. to v případě denního studia není, i když nesmíte mít zase moc velký očekávání, znáte to.

    Na teto skole jsem studoval, ale nebylo mi to k nicemu. Ekonomu uz je dnes strasne moc a nikdo to nereguluje. Snad kazda univerzita ma nove zrizeno ekonomickou fakultu, k tomu jeste nove soukrome skoly s ekonomickym zamerenim. Po vystudovani delam praci za 12 tisic, tak si spocitejte sami, jestli se vam to vyplati. Me se to rozhodne nevyplatilo.

    Po neúspěšném studiu na VŠE(12 semestrů, pak vyhazov) jsem skončil tady. Budu k vám naprosto upřímnej, vůvec nechápu, jak tady někdo může napsat, že je studium náročný. To byste chtěli jako známku jen za vlastní podpsis nebo co?? Perspektiva nabízených oborů je spíše horší, díky dalším soukromým školám se stejným zaměřením a přesycením trhu. Někdy mě mrzí, že nejsem technicky zaměřený typ:((

    V rámci ekonomek VŠEM směřuje pomalu ke středu. Nedá se sice vůbec srovnávat s VŠE, ale dá se srovnávat s VŠFS, UJAKem, VŠMIE či BIVŠ. A opravdu si myslím, že z tohoto srovnání vychází jako vítěz. UJAK-najděte si ve vyhledávači článek o Starém Hrozenkově-titul za 12 týdnů, opravdu jsme lepší. VŠFS-studium pražských poslanců za rok místo pěti. VŠO a BIVŠ-nízká kvalita výuky,rušení poboček,opravdu lehké testy. Ano, Všem bude a snad už je lepší než tyto školy! Jako dálkař jsem ve škole jednou za tři týdny, na UJAKu maj jen 2 víkendy za semestr!! viz SH.

    Je pravda že se dělají změny, ale to jen proto že by jinak 50 % lidí neprošlo ani tím ***ým prvákem, natož k absolutoriu. Změny se dělají ve prospěch studentů. Takhle nám to řekla studijní a já s tím naprosto souhlasím! Na co si pořád stěžujete? Copak je změna, že nově máme zkouškové 300 dní v roce a přes 1000 zkouškových termínů v ak. roce špatná? Ne 15, ale přes 1000 termínů! Kde tohle maj? Zkouškové 12 měsíců v roce, k tomu e-learning a další dobré změny. Ale vy pořád piskujete! Tak si jděte na UJAk VŠFS MUP VŠKE RAVŠ ZMVŠ VŠAP BIVŠ EPI MVŠO NC VŠH VŠP BIBS VŠMVV VŠLG VŠKV VŠOH SVŠE MVŠO STING AMAK PEVŠ SVŠES AAVŠ nebo VŠO, kde automaticky UCHAZEČ=STUDENT=KLIENT=ABSOLVENT nebo si ten titul rovnou objednejte z Ugandy šulinové!

    Na školu nadává hodně jejich absolventů že testy dělalo a známkovalo studijní oddělení, že levné školné byl jen trik jak je pak víc poždímat. Protože levnějším školým přetáhly lidi od konkurence, ale pak je víc ždímaly na poplatcích za časté změny které byli teměř dení. Já tohle neumím posoudit. Jen bych řekla že jestli škola chce být dobrá tak nemsí mít tak moc lidí na dálkovém studiu protože ty mají lehčí podmínky studia a jejich znalosti jsou menší. Titul si tu koupit nejde jako na UJAKU nebo Všfs kde lidi místo na psaní testů choděj s obálkama s penězma aby za zkouškový nemuseli nic napsat. Všem je lepší soukromá škola to je můj pohled.

    Líbí se mi že tu můžu dělat zkoušky kdykoliv v roce 12 měsíců zkouškový. :P Testy nejsou nezvladatelný vylyly mě ze zemědělky ČZU kde jsem studovala tam mi to přišlo těžší hlavně ty zemědělské předměty. Škola dobrá, mám tu dobrý známky takže školný je pak docela nízký to sem strašně uvítala že pro výbroný prospěcháře je levnější školný i když poplatky zůstaly. VŠEM dělá i MBA studium ale podle profesorů je to jako odznak z tábora když jsem se s nima bavila že to máme jít studovat na nějakou Open University nebo VŠE aby to mělo váhu, tak Vás chci jen varovat. Jako dobrá škola co víc chcete slyšet přijdte a studujte jako já. Je ***í že uplatnění v oboru neseženete ale lepší titul z Všem než jen maturita z učnáku nebo hotelovky ne?

    Čím větší školný platíte, tím máte studium lehčí (premium). Na VŠEM do roku 2010-2011 vystudoval skoro každý, vystudoval by tu ***dědek se skoro samýma bičema. V tom roce ale přišlo ztížení a studium se tak stalo přiměřeným, takže škola už není taková dávačka jako kdysi. Ale ted se zase trochu z náročnosti ubralo. Zázemí je velmi dobré, přednášky fajn. Studenti nic moc, jsou to takový divný, přitroublý telátka. Většina z nich se jen slepě žene za titulem.

    Ohledně té náročnosti bych zbytečně nestrašil, já už jsem starší ročník, před několika lety jsem vystudoval gymnázium, byl jsem spíše průměrný student. Ovšem pak šel na veřejnou vš, kterou nezvládl. A školné na oné veřejné by mě ted vyšlo na víc peněz než školné tady. Ano, mluvím o VŠE. Tam při přetáhnutí začínáte na podobné částce (21 tisíc), ale pak se částka dále navyšuje. Takže jsem na VŠEM, líbí se mi, že se trochu inspirovala VŠE a nechce tolerovat podvody, který při odhlalení hned trestá (na VŠE rovnou vyloučení ze studia-takže jasná inspirace). Pokud vám někdo řekne, že je VŠEM jako matfyz, berte ho trochu s rezervou, jsou tu většinou "slabší kousky" (lidi s maturitou z učnáků, soukromých škol, středních odb. škol-hotelovky, OA...), gymnazistů tu je minimum, pokud tu nejsem sám:D. A tak průměrnej absolvent hotelový školy, kde dostal vše zadarmo a prolezl (třeba i )se čtyřkama, se najednou musí trochu učit. Těmhle lidem se ta škola zdá spíše těžší, pro mě je však spíše lehčí.

    Doufam, ze ten diplom bude mit vetsi vahu nez ten z VSFS nebo BIVS, což jsou asi nasi hlavni konkurenti, s kterýma se škola může poměřovat a který snad brzo, do deseti let, možná dřív, trumfne. Ted i na UJAKU přibyly dva nový obory, hodně podobný těm na VŠEM, což je nepříjemný. Už ted se v těchto oborech shání dost špatně práce. Cchce to hodně spřísnit studium i dálkařům, at skola nepropadne tak fatálně jako ostatní soukromky v ČR.

    Školu údajně založili učitelé z Pefky ČZU. To by mi vůbec nevadilo ale nemusely by všude vykřikovat, že tu je studium mnohem lehčí než na Pefce!!! Za tohle si tady to školný neplatím vím, že testy jsou easy, že jediný těžký je přežít byrokracii ale tohle ví každej a výkřiky do tmy jménu školy nepomůžou. Všude říkám že je to tu těžký aby si mě vážily a pak mě zraděj samy učitelé zakladatelé. achhh jo

    Říkám narovinu, že studuju kvůli třem písmenkám před jménem. Táta mě pak stejně zaměstná ve svý firmě. Co ke škole? Tahle soukromka stojí zlomek toho, co VŠFS nebo UJAK, a přitom nemá tak strašný jméno, jako výše jmenovaný sračky. Jasně, není to ČVUT, VŠCHT nebo VŠE, ale proto jsem tady. Není to tady tak těžký, není tu matika, takže šance i pro lidi, který nejsou nějak extra chytrý, nadaný. Zatím to plní mý očekávání.

    Ztížnosti na studijní oddělení a na hloupoučkej systém sis. Spokojenost s že zkoušku můžu sdolat ve více různých termínech a ne jen jednom. To mi vyhovuje kvůli práci.

    da se to zvladnout, kdyz budete vsechno delat prubezne.

    Jsem na škole rok a za tu dobu došlo již po třetí ke změně pravidel - bohužel spíše proti studentům. Dříve bylo možné využít databázi testových otázek, byly známé okruhy otázek. Od září 2012 již není databáze aktualizovaná a tak nově příchozí studenti mají smůlu. Dále (a není to jen můj názor) jsou některé EZT doslova o slovíčkaření a mnohdy je vůbec problém test na 1 pokus udělat. Jiné testy jsou připravené výborně a pokud se na to vyloženě nevybodnete zvládnete test v pohodě. Doslechla jsem se, že některé testy by se měly začít dělat ústně - takže opět změna pravidel. Doporučila bych se skutečně zamyslet, zda jsou tyto časté změny nutné. Velmi oceňuji možnost výběru termínu ke zkouškám, ale není to pro všechny cen.úrovně stejné. Bohužel se stále častěji setkávám se studenty, kteří uvažují o změně VŠ. Studiu na VŠEM zdar :-)

    Všem je jediná soukromá škola, která trochu hlídá opisování a nepovoluje na zkoušku mobily a další vymoženosti takže i když testy nejsou nijak zákeřné (vždy mi stačily max. 2 dny učení), tak ten test několik málo lidí neudělalo. Souhlasím s tvrzením, že ostatní soukromé školy by měly okamžitě zavřít.Nejnáročnější na škole je ale asi přežít ty byrokraty, všichni vědí o čem je řeč. Takže náročnost dávám 4 z pozice nadměrné byrokracie, jinak by to byla asi 2 nikdy jsem nic neopakoval.

    tato škola je jen o studijních formulářích a poplatcích

    Škola lpí na milionech předpisů a místo aby se snažila studentovi pomoci, hází mu klacky pod nohy (poplatky navíc) a maskuje to slovy, že studenty učí tomu, jak je život krutý a že nic není zadarmo..

    je to vše o penězích

    Celkově jsem se školou spokojena, náročnost určitě menší než na jiných školách, co je velké plus, velká vstřícnost na studentským.

    Nebojte se a pojdte k nám! Odpovím na to, co každýho nejvíc zajímá. Je škola těžká? NE. Tak se nebojte a šup do toho. Chvíli tu byly testy že se dávali jen za úplně správně zodpovězený otázky body v tom testovým kompu, ale byl to masakr, takže ted dostáváte body i za ne zcela úplný odpovědi! Tak nedejte na strašení lidí a do toho.

    Na VŠEMU je skvělé, že si člověk může vybrat vlastní úroveň školného, včetně různě dlouhého zkouškového období. Velkou nevýhodou je opravdu častá změna pravidel a pokynů, někdy dost zmatek. Učitelé jsou v pohodě, ale trochu mi chybí osobní kontakt. Většinu učitelského sboru člověk vidí jednou max dvakrát. Studijní odd reaguje na veškeré dotazy okopírováním materiálu z webu, chybí trochu lidský přistup. Někdy se bazíruje opravdu na detailech. Ale jinak mi systém vyhovuje -hlavně elektronické zkoušky, kdy člověk hned zjistí výsledek jsou super.

    škola se snaží jen o to, aby na studentech vydělala co nejvíce peněz!

    kontakt se studentem je otřesný

    Poměrně lehké studium, pokud si nemyslíte, že si vše koupíte. Určitě těžší než na UJAk.

    Dobré technické vybavení, kvalitní lektoři, neustálé změny v podmínkách pro absolvování školy

    Vadí mi systém celé VŠEM. Konkrétně rozdělení na trimestry, délka výuky (jeden předmět celý den)

    Neuvěřitelně špatně nastavený systém. Zkoušky pouza na PC a vůbec se neshodují s přednáškami. Nevytváří je totiž přednášející, ale studijní oddělení.

    Pardón, chtěla jsem napsat, že zkoušky je možné realizovat od pondělní do neděle, přihlásit se lze přímo na konkrétní hodinu, takže žádné čekání ;-)

    Získáte titul, méně již vzdělání. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 09:56:40, Ivanka) Super děkuju moc za recenze. Jak to tak vypadá tak VŠEM bude lepší soukromá škola než UJAK, VŠFS, BIVŠ, MUP, VŠO, VŠH, ale nebude dávat tituly ůplně zadarmo což si myslím že je v dnešní době strašně důležité když je tak moc vysokých škol a zaměstnavatelé si prý hodně vybírají.:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 16:56:30, .) To si jen myslíš - a myslíš si to špatně. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 17:43:03, Jarek) Vybírají si a vybírat budou čím dál víc, nežiješ před deseti lety, ty Pepíku. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2014 18:40:13, Inktizitor) Lepší? Myslíš si, že je lepší mít v oku rezatý drát průměru 1 mm nebo 1.2 mm? Je to stále bída pod smysluplnou rozlišovací úrovní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2014 23:01:13, Honza) Ahoj, pro svoji závěrečnou práci bych Vás rád poprosil o vyplnění krátkého dotazníku na téma internetová videa a reklama v nich. Dotazník je na cca 5 min.
    Předem všem moc děkuji
    http://internetova-videa-a-reklama.vyplnto.cz/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2016 09:42:51, Lana) Zdravím a předem se omlouvám,že to se vkládám.
    Vím,že to sem nepatří,ale na forech a diskuzích o tomhle tématu jsem se moc nedozvěděla a příjemní zrovna nebyli.

    Věřím,že se tu dočkám kladné odpovědi.

    Jde mi o jednu půjčku...nechci nic velkého.Jen malou částku.Chtěla bych poradit od někoho kdo má zkušenost s http://www.penizeprolididneska.cz/a/br2

    Nepůjčují miliony,ale to já nepotřebuji.Spíš by mě zajímalo jak to tam funguje.

    Předem děkuji za odpovědi a ještě jednou se omlouvám. reagovat zde
    Email: mrazkovam23seznamcz

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  2. Ahoj všem!!! - Informace o studiu
  3. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu - interní info - Ostatní
  4. komentář o VŠEM - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.