úplně jiný dotaz....

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.09.2007 16:28:54, lucinka, zhlédnuto: 181x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky můj dotaz vůbec se školou nesouvisí, ale douffám, že mi někdo odpoví :) Chci se zeptat když někomu posílám dobírku a on mi má zaplatit nějakou čátku, tak jak se ke mě peníze dostanou od pošty? Dají mi složenku nebo mi je pošťačka přinese? Moc děkuji za odpověď :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 18:08:18, Lena) Lucinko, to by možná chtělo se zeptat na poště, měla bys to i od pověřené osoby a nemuseli by to být jen dohady :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 18:14:12, lucinka) to mě čeká zítra v případě že se dnes nenajde dobrá duše co s tím má zkušenost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 18:17:18, dobry duch) prinesou ti domu slozenku, kterou ti pak na poste proplatej..nebo si to muzes nechat poslat na ucet i snad reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 18:48:58, Radek) jojo, na účet by to zaslat být možné určitě mělo, Česká pošta dělá platební styk (viz např. složenky typu A apod. což je normálně složení částky v hotovosti která je poslána někomu na bank. účet).

    stránky České pošty jsou www.cpost.cz (česká vlaječka pro češtinu)
    - menu: produkty - balíky ČR - cenný balík - píšou tam o tom různé info, ceníky, že můžeš stanovit kratší dobu kdy je to uschováno na poště pro příjemce (než 14 dní). O dobírce píšou že "Při dodání se od příjemce vybere odesílatelem stanovená částka a ta se následně vyplatí odesílateli."
    Tak se na to mrkni, rozmysli si co by ti nejvíc vyhovovalo a pak se dohodni až půjdeš na poštu balík podávat.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 19:22:22, lucinka) super, moc děkuji za vyčerpávající odpověď:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 20:36:56, lendulka) Luci,ty pošleš balík na dobírku,vypíšeš podací lístek a takovou složenku na dobírku.Dotyčnému přijde balíček,on zaplatí tu složenku a tobě přijde domů složenka,že se máš dostavit tedy na poštu a složenku ti na poště proplatí.Doufám,že ti to pomohlo.Pa:) reagovat zde
    Email: solar03seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2007 07:16:16, lucinka) opravdu vám mocinko děkuji :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. dotaz - Policejní akademie České republiky
  2. dotaz na stipendium - Ostravská univerzita
  3. Dotaz - Brno International Business School
  4. Dotaz - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  5. Uznání předmětu z jiný VŠ - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. dotaz - Ostatní
  7. dotaz na vš - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. Dotaz ohledně poplatků za studium dvou oborů - Ostatní
  9. Spolupráce s námi nastartuje váš život do úplně jiných obrátek! - Vysoká škola sociálně správní, institut cžv Havířov, o.p.s.
  10. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.