předzapis na pdf olomouc

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.09.2007 15:21:46, veri, zhlédnuto: 408x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojte .... chci se jenom zeptat jestli něco nevite....ve STAGu jsou už někeré předměty plné, ale ja na nich ještě nejsem zapsaná, tak esi někdo nevite, jestli to ještě pujdeS15 ... navic jsou to pro mě povinné předměty:( dyžtak mi pisněte na icq .... děkujiiiiiiiiii :)

ICQ: 271931409
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 23:05:53, Miša) ahoj...mam stejny problemek...taky mi tam nejdou nektere predmety zapsat nebot uz je kapacita plna, ale ja tam vubec nejsem....kdybys neco zjistila tak se prosim ozvi.... reagovat zde
    ICQ: 476144134
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2007 11:06:31, Verunka Novotná) ahojky holky,mam problem uplne stejny.Na PdF me to slo v pohode ten zapis,ale bylo to hned ten prvni den a na FF mam problem.Take nemam predmety povinne volitelneS04S04
    drzim palce pri zapisovani a bojovani o flek !!!:D
    verunka reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2007 11:38:52, Vera) Ahojky, no já mám úplně stejný problém, jdu na PdF, a mám obsazené povinně volitelné předměty, no tak jako doufám, že tu kapacitu rozšíří, či to si ten kredit mám vycucat z prstu? S15S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2007 11:56:51, Verunka) vidim,ze to maji hezky zarizeny na te univerzite:D:DS04jj asi z prstu a jeste by nam meli rict z jakyho....asi z palce!!!!maji to prej navysovat,ale moc tomu neverim!!!!zatim pa holciny ! reagovat zde
    Email: novotna.verunkaflashstarcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 08:19:14, Magdenka) Ahojte, ja mam na FF uplne stejnej problem... a nevim co delat... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 08:28:57, Radek) to se stane, v příštích semestrech si je dáte.. to zase budou nahraný ti noví prváci.;) a příště budíka na začátek zápisu a hrrrr na to;). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 19:39:22, Verunka) To Radek : Aha...tak mozna by se to mohlo prejmenovat misto Predzapis predmtu na Jak vysrat s prvakama !!! Ja jsem tam byla v osm hodin rano presne v cas zapisu a prvni den,napred to bylo pretizeny a o pul,devate to bylo vsechno plny !!Takze my prvaci vam ostanim dekujeme a uzijte si nase predmety:)
    pa verca reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 20:05:04, Radek) Oni mají právě ti z vyšších ročníků ty předzápisy dřív (třeba o den) než ti prváci.
    pohled informatika: studentů je hrozně moc, musí se to rozfázovat aby zátěž systému nebyla tak vysoká (a i tak je to někdy přetížený, jak píšete). No a komu dát přednost? Tomu kdo je třeba v 5. semestru a potřebuje si zapsat povinně volitelný předmět aby mohl dokončit studium, a nebo prvák který zrovna přišel a má na to 3 roky času?
    Tak proto. Konspiraci bych v tom neviděl ;-). Ale zamrzí to když se na nějaký předmět člověk těší, to já vím i sám u sebe.
    přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 12:01:39, Verunka) A joo tak uz to chapu,ze tam bylo vsechno plny a bylo jedno,kdy jsem tam prisla a kvuli tomu jsem vstavala,kdyz oni tam uz byli den pred nama a vsechno vyzrali !!!Hamty hamty at mam vic jak tamti !To mas sice pravdu,ze dat prednost jim,ale my bychom taky radi neco meli,kdyz je to povinny a nekdy jinde to asi nesezeneme a kdyz se snazime zjistit co mame delat,tak nas vsude poslou do ***e a udelej si to jak chces a jak asi,kdyz tomu nerozumime a je to pro nas nove a hnedka toto.No ja uz nejake predmety mam,takze to u me neni tak kritecke,ale co tak ctu tady,tak jsou na tom lidi hur,tak snad jim alepson nejakej predmet vyjde !!!
    Tak drzim place at tu skolu dokoncis,pokud jeste studujes!!!
    pa v. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 13:30:36, Simča) zase na druhou stranu, povinny predmety porad navysuji protoze ty proste musime mit a nejvyhodnejsi je, ze kdyz neruci za kapacitu tech becek tak nam budou pocitat kredity za vsechny ty "C" predmety z celouniverzitni nabidky, coz me hafo vyhovuje .) nevyjde vam misto v tech ekonomickych predmetech a muzete si vzit jakejkoli jinej misto toho .) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 15:13:39, Marcelka) [to Simča] to jako vazne? :) jsem nevedela takze si tam muzu treba zadat nejakou psychologii? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 17:40:37, Simča) ááno ááno, whatever you want... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 11:33:59, Verunka) To Simca: me na Sutdijni odepsala maila,ze C predmety se rozhodne nepocitaji za B predmety!!!TAk teda nevim jeslti verit tobe a nebo tem babam na Univerzite.?!?!?!?!?!
    pa verca reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 11:38:54, Vera) No pokud já vím, tak se předměty C volí proto, abys dohnala počet kreditů, ale pokud máš napsané, že min, kreditů za předměty B je 14, tak jich musíš mít minimum 14 za předměty B, a né za předměty C. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 15:38:30, Vojta) Jste všechny celkem vedle, milé dámy. (I když je pravda, že já jsem na STAG ze začátku taky koukal jak puk). S předzápisem se to má tak (a na FF zejména), že my chudáci prváci si můžeme na zimní semestr zapsat akorát tolik předmětů, aby nám vystačili sotva na půlku minimálního počtu kreditů, které musím získat za celý rok. Zbytek do toho minima máme možnost dohnat až v letňáku, ale na ten se předzápis koná mnohem později.
    Takže jestli vám STAG například tvrdí, že máte zapsané předměty za 28 kr., a minimum na splnění ročníku je 60 kr., a přitom si už nemůžete zapsat nic dalšího, protože je všechno plně obsazené, nebo bez rozvrhu, tak nepanikařte, to má prý být uplně normální. :(S14:( reagovat zde
    Email: duda.vojtechcentrumcz, ICQ: 363119923
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2007 01:34:10, Simča) ;) Tak lidicky, je pravda, ze jsem svuj post moc neupresnila a je pravda, ze jste me trochu zmatli... :) kazdopadne...pro muj obor (jazyk se zamerenim na aplikovanou ekonomii) Katedra nezarucovala tu kapacitu a tak ¨jsem se docetla, ze si studenti mohou zapisovat kurzy jinych kateder FF, popr. jinych fakult UP, a ze ziskane kredity se zapoctou jako kredity B za volitelne discipliny v ekonomicke casti studia, vic na ..apleko.blogspot.com...takze se to pravdepodobne tyka jen tech co maji neco docineni s aplikovanou ekonomii, doufam :) omlouvam se za zmateni hi... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 17:17:09, Verunka) To Vojta : Jeste,ze ty nejses mimo !!!!!!!!!!!!!!:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 17:19:27, Verunka) To Simca: ahojky...tohle me rikali taky,ja mam rustina s aplikovanou ekonomii,ale zase nekde me rikali,ze muzu mit C predmety kdekoliv z jinych fakult,ale bohuzel musim mit ty POVINNE volitelne B predmety taky z toho vyberu.Tak radim,aby jsi sedela u netu a koukala,kde se uvolni misto a nejaci hamiznici neco pusti.Urcite na konci zari se to stane,protoze po prednasce treba nekdo zjisti,ze ho ten dany predmet nebavi,tak doufam ja:)
    Mnoho zdaru pri studiu.
    werunka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 18:15:37, Simča) Veru a kde ti rikali, že to tak nemuze byt(?), protoze kdyz kouknu treba na rozvrh ostatnich kolegu v oboru, tak ty Béčka normalne nahrazuji Céčkama, a jak sama katedra nekolikrat psala, vypsala 2 tretiny mist, tudit proste nemuze byt v praxi mozny aby ta zbyla tretina ty kredity z Becek nemela, a jasne pisou ze to muzes doplnit ceckama...takze ja myslim ze by sme z toho nemely mit tezkou hlavu .) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 20:36:37, veri) juj...pisam pozdě...no ale su ráda, že "v tom" nejsem sama :) ale binec v tom maji, no ..... a nadělali nám prvákům pěkné nervy!!S04 tož se třeba někdz ylepší ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 20:39:19, veri) jo, inač sem psala mejlz profesorum no a prz je to v poho, jenom se mam dostavit na hodinu a pak mi řeknou co a jak.....inač běs!!!! S05:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2007 22:01:10, Verunka) To Simca: no psala jsem mail na Studijni,kdyz jsem zjistila,ze neni ani jedno volny misto v B predmetech.Napsali mi,ze to neni jejich problem a ze si to musim nejak sama zaridit.Pote mi dalsi baba na te me katedre rekla,ze ty B predmety budou navysovat,tak at pockam.A na dalsi katedre z ekonomie me napsali,ze si muzu dat C predmety misto B.Tak ja nevim,mam v tom gulas,ale nastesti mam uz B predmety zapsany.Mela jsem stesti se tam dostat po tom 10.9.kdy to udajne navysovali.Tak asi ty C fakt plati za B.
    Drzim palce pri studiu.pa verunka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 15:23:32, Vera) Oj, oj, tak to jsem něvěděla, že si ty předměty béčkové můžete nahradit céčkovýma, to my nesmíme na pajdáku, máme určený minimum kreditů za předměty B a to prostě musíme splnit za ty roky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 17:50:01, Simča) To my bychom taky nemohli, ale kdyz u nasich voitelnych predmetu mas zajistenou kapacitu predmetu jen pro dve tretiny lidi. Tudiz by to poste neslo, v takovem pripade by se napr.100 lidi ze 300 se mohlo jit klouzat...takze jejich neschopnost-nase vyhoda. :) U vas se nejspis vejdete vsichni, i kdyz asi kdyz prijdes pozde tak na tebe zbydou klasicky ty horsi predmety.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zmeškaný předzápis předmětů - Ostatní
  2. Právnická fakulta Olomouc - Ostatní
  3. LF OLOMOUC - Ostatní
  4. Předzápis práva Olomouc - Ostatní
  5. PF Olomouc - Ubytování a stravování
  6. PŘEDZÁPIS - Západočeská univerzita v Plzni
  7. Jak nejlepe usetrit na jizde do skoly Praha-Olomouc? - Ostatní
  8. Studium medicíny - Brno nebo Olomouc? - Výběr vysoké školy
  9. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  10. Předzápis na FEK ZČU - Západočeská univerzita v Plzni

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.