předzapis na pdf olomouc

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.09.2007 15:21:46, veri, zhlédnuto: 408x, reakcí celkem: 24Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahojte .... chci se jenom zeptat jestli něco nevite....ve STAGu jsou už někeré předměty plné, ale ja na nich ještě nejsem zapsaná, tak esi někdo nevite, jestli to ještě pujdeS15 ... navic jsou to pro mě povinné předměty:( dyžtak mi pisněte na icq .... děkujiiiiiiiiii :)

ICQ: 271931409
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 17:50:01, Simča) To my bychom taky nemohli, ale kdyz u nasich voitelnych predmetu mas zajistenou kapacitu predmetu jen pro dve tretiny lidi. Tudiz by to poste neslo, v takovem pripade by se napr.100 lidi ze 300 se mohlo jit klouzat...takze jejich neschopnost-nase vyhoda. :) U vas se nejspis vejdete vsichni, i kdyz asi kdyz prijdes pozde tak na tebe zbydou klasicky ty horsi predmety.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 15:23:32, Vera) Oj, oj, tak to jsem něvěděla, že si ty předměty béčkové můžete nahradit céčkovýma, to my nesmíme na pajdáku, máme určený minimum kreditů za předměty B a to prostě musíme splnit za ty roky. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2007 22:01:10, Verunka) To Simca: no psala jsem mail na Studijni,kdyz jsem zjistila,ze neni ani jedno volny misto v B predmetech.Napsali mi,ze to neni jejich problem a ze si to musim nejak sama zaridit.Pote mi dalsi baba na te me katedre rekla,ze ty B predmety budou navysovat,tak at pockam.A na dalsi katedre z ekonomie me napsali,ze si muzu dat C predmety misto B.Tak ja nevim,mam v tom gulas,ale nastesti mam uz B predmety zapsany.Mela jsem stesti se tam dostat po tom 10.9.kdy to udajne navysovali.Tak asi ty C fakt plati za B.
    Drzim palce pri studiu.pa verunka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 20:39:19, veri) jo, inač sem psala mejlz profesorum no a prz je to v poho, jenom se mam dostavit na hodinu a pak mi řeknou co a jak.....inač běs!!!! S05:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 20:36:37, veri) juj...pisam pozdě...no ale su ráda, že "v tom" nejsem sama :) ale binec v tom maji, no ..... a nadělali nám prvákům pěkné nervy!!S04 tož se třeba někdz ylepší ;) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Zmeškaný předzápis předmětů - Ostatní
  2. Právnická fakulta Olomouc - Ostatní
  3. LF OLOMOUC - Ostatní
  4. Předzápis práva Olomouc - Ostatní
  5. PF Olomouc - Ubytování a stravování
  6. PŘEDZÁPIS - Západočeská univerzita v Plzni
  7. Jak nejlepe usetrit na jizde do skoly Praha-Olomouc? - Ostatní
  8. Studium medicíny - Brno nebo Olomouc? - Výběr vysoké školy
  9. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  10. Předzápis na FEK ZČU - Západočeská univerzita v Plzni

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 20.04.2024 08:51:02.