Rozvrh PEF ČZU VSSR


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.09.2007 12:30:46, katty, zhlédnuto: 2444x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, letos nastupu do 1. ročníku na PEFku na veřejnou správu a regionální rozvoj. Naivně jsem doufala, že rozvrh už by tam mohl bejt danej někdy na začátku září, ale na hrochovi ani na studentským portálu pořád nic není. Kdy nám ho hodlaj dát?:( Díky za odpovědi.

Email: kattcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 13:11:33, verunka22) já chodím na agro ČZU, rozvrh bude zveřejněný na hrochovi až 24. září. Od 17 hodin(24.9.) si taky budeš moc zapisovat jednotlivá cvičení.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 13:14:16, kackared) Ahoj katty, ja koukala, ze na hrochovi uz rozvrhy jsou, ale jen podle kruhu a ja teda jeste nevim, do jakeho kruhu jsem zarazena...ty to tam asi taky jeste nemas vid? Kazdopadne zkus se podivat jen na okraj na ty rozvrhy...doufam, ze nas brzo zaradi, at vime ;-) Jinak jdu ted taky do prvaku na VSRR :-) Uz se tesis? reagovat zde
    Email: kackaredcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 07:16:52, katty) Jáí tam právě nenašla ani zařazení do okruhu, tak nevím...no abych pravdu řekla, ani nevím, jestli se těšim...spíš z toho budu vystresovaná, protože mám práci a tu budu muset každopádně stíhat s VŠ zároveň, protože odejít prostě nemůžu!;o( A co ty?;o) reagovat zde
    Email: kattcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 15:36:11, Johny) Katty ja jsem na tom stejen :-( uz jsem dal vypoved v praci a v rijnu to udelame se sefem na dohodu o provedeni prace.Podle toho jaky budu mit rozvrh ,tak napisem smlouvu. Doufam ze se da domluvit a prehodit par predmetu aby to bylo trosku lidsky reagovat zde
    Email: johnylarssonseznamcz, ICQ: 268544272
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 07:02:09, katty) Johny=> A jdeš taky na PEFku? Ono tam totiž bylo při zápisu dost ostře řečeno, že se to prostě nedá...mě by stačilo třeba jen změnit okruh, protože některý jsou dobrý, ale některý příšerný, takže by se mi prostě s prací kryly...já už vidim, jakej to bude záhul. Navíc já tu nemám problém, smlouva mi dál platí, můžu sem chodit kdy chci (třeba o půlnoci), ale kdo to má taky zvládat, nespat, chodit do školy a makat...jsme magoři!;o) reagovat zde
    Email: kattcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 13:47:09, johny) Tak to mas docela "dobry". Ja pracuji ve velky firme,kde to musej hlidat.Mame to tady na elektronicky karticky ,takze ti to vypisuje pocet hodin stravenych v budove :( . Ja jdu na TF a na zapis jsem dorazil o pul hodiny pozdejc :D . Neco jsem zaslech ,ze se to neda prehodit ,ale prece jsme lidi tak se snad domluvime ( aspon v to doufam) . btw ty uz vis do ktery skupiny te priradili (u me to pise ,ze jsem jeste nebyl zarazen)??? reagovat zde
    Email: johnylarssonseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 10:04:18, katty) Nevím, ale jsou tam už daný okruhy...S15 reagovat zde
    Email: kattcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2008 12:55:55, Petr) Rozvrhy se budou dělat (resp. dělají) nejdříve po zápisech - až bude jasné kolik studentů vlastně v jednotlivých ročnících bude a kolik se má otevřít kruhů.
    Chápu že je to pro prváky dost nepříjemné, ale ani z druhé strany "barikády" to není tak snadné - učebny ani čas vyučujících není nafukovací a prostě nemohou mít všichni cvičení v úterý v 10:30.

    Ještě k úpravám rozvrhu v 1. ročníku - velmi se nedoporučují především proto, že studenti si občas smažou zápis nějaké paralelky a pak chodí po katedrách a studijním s prosíkem aby je někdo někam vzal. Stejně tak vznikají paralelky "oblíbené" a "neoblíbené", kdy pro vyučujícího není vůbec jednoduché mít na cvičení místo 20 lidí hned 30 a naopak večer třeba dojíždět do Prahy kvůli 5 lidem. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. PEF ČZU VSSR - Ostatní
  2. Rozvrh - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. Předměty a rozvrh - Policejní akademie České republiky
  4. Rozvrh PEF - kombinované 1.ročník - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. rozvrh Provoz a ekonomika czu - Ostatní
  6. Rozvrh - Západočeská univerzita v Plzni
  7. Rozvrh - Ostatní
  8. Rozvrh - Ostatní
  9. Rozvrh - Západočeská univerzita v Plzni
  10. Rozvrh - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.