Prosím rada OPF karviná

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.09.2007 18:19:33, Michaela, zhlédnuto: 911x, reakcí celkem: 32Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekchtěla jsem se zeptat jestli dostanu koleje, když jsem neodeslala smlouvu o ubytování do 31.8. bohužel jsem vůbec netušila že se můžu dostat do informačního systému a zjistila jsem to teprve včera a už je jaksi po tom termínu. Dostanu je, když jsem to poslala o týden později? díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 19:50:13, Lucie) To ses na tom podobne jako ja:D az dneska jsem zjistila ze se da dostat do informacniho systemu...nevis nahodou jak je to s rozvrhem hodin?a v kolik hodin mame prijit to pondeli do skoly? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2007 20:26:25, honza) tak koukám, že tu nejsem sám kdo vubec neví co a jak, o těch kolejích sem to zjistil náhodou jen 3 dny před tím termínem 31.8. jinač kdy máme dojít do školy taky nevím a s rozvrhem to samý, nezbývá doufat že někdo dá na web aspoň nějaký info reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 11:03:19, Michaela) Naštěstí jsem si hned sehnala podnájem, jinak čekat na to jestli mi je s odvoláním dají nebo nedají, na to nemůžu spoléhat. Nevím na který obor jdete ale co já si pamatuju, tak začínám 24.9. v 9 hodin a jdu na podnikání. Jak jsem zjistila tak tahle škola nějak nerada podává dostatečné informace a nechávají nás ve štychu, superS04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 12:00:32, Marek) Čaute měl jsem podobný problém. Zkoušel jsem se do systému přihlásit, ale nešlo mi to a tak jsem napsal kolejím mail a bylo mi řečeno že jim to spadlo a ře to bude fungovat opět až koncem minulého týdne. Takže smlouvu jsem poslal až dnes a bylo mi řečeo že by to neměl být problém.
    Nevíte někdo něco o tom kurzu z maziky? Přemýšlím že bych se tam přihlásil... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 12:01:34, Marek) Čaute měl jsem podobný problém. Zkoušel jsem se do systému přihlásit, ale nešlo mi to a tak jsem napsal kolejím mail a bylo mi řečeno že jim to spadlo a že to bude fungovat opět až koncem minulého týdne. Takže smlouvu jsem poslal až dnes a bylo mi řečeo že by to neměl být problém.
    Nevíte někdo něco o tom kurzu z matiky? Přemýšlím že bych se tam přihlásil... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 13:19:11, kristina) cus, ja jdu na ten kurz matiky pac je tam pry matika docela tezka tak nevim:)) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 13:33:41, Marek) Právě proto se tam chystám taky přihlásit, jelikož jsem na matiku celkem lama. Nevíš jak je to s těma kolejema z pátku 21 na sobotu 22? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 14:00:47, divinity003) Ahojte, já být váma tak bych se na ten kurz z matiky přihlásila, taky jsem o něm loni uvažovala a nakonec jsem se na to vykašlala a nakonec jsem matiku nedala, tak ji budu letos opakovat. Jinak ve smlouva je od 23.9., teda já to tam tak mám napsané, takže nastěhovat se můžeme až v neděli. A jaké máte koleje lidi? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 14:05:12, Radek) Marek: Ale nejsiiii.. ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 14:22:11, Marek) Radek. Ale jo jsem... Koleje mám na Vyhlídce A tak by mě zajímalo jaký to tam je? Máte někdo info? Na ten kurz teda půjdu snad mi pomůže. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 14:51:52, divinity003) já mám koleje Předvoj, což je úplně šílené, Vyhlídka je prý v poho a když je teď už část po rekonstrukci, tak si myslím, že to tam nebudete mít špatné. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 15:19:51, kristina) no marku ja budu bydlet na private, koleje jsem stejne prosvihla:)a s tou matikou doufam ze to k necemu bude kdyz to stoji skoro 3 litryS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 16:46:02, marek) Měl bych otázečku. Jak je to ve škole s jídlem. Četl jsem si informace a nějak tomu nerozumím. Mohl by mi někdo objasnit jak to tam chodí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 14:48:32, Michaela) No jak vás tady tak "poslouchám" tak na tu matiku taky půjdu, nikdy sem s matikou kámoška nebyla a nevím jak to tam půjde. Na jaký obor jste se hlásili, jdu na ekonomika podnikání, že bysme se viděli ve škole :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 15:03:26, kristina) ahoj michaelo ja jdu taky na ekonomiku podnikani a na kurz matiky se asi taky chystamS10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 16:30:44, Marek) Já jdu na Marketing a management. Do kurzu už jsem přijatej tak snad to bude stát za to. Když nic tak aspoň budu mít skripta no... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 20:23:55, lucka) já mám kolej na vyhlídce A a jak to tam vůbec chodí? to tam prostě příjdeš a oni tě strčí k někomu na pokoj? nebo je to nějak předem dané? protože já osobně tam neznám jedinou osobu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 21:58:36, Marek) Já mám taky kolej na Vyhlídce A a vůbec nevím jak to tam chodí. Tak někdo písněte jaký to tam je... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 10:29:11, Verča) ahoj tak všeobecně na kolejích to chodí tak, že tam přijdeš, oni ti dají vyplnit nějaký formulář - jako že jsi převzal pokoj atd., dají ti klíče, řeknou kde to je a pak už je tvá věc co děláš.někde to bývá tak, že když odcházíš z kolejí třeba někam ven, tak musíš nechat klíč na té vrátnici či recepci ale spíše to bývá tak, že ten klíč máš prostě u sebe pořád.. samozřejmě to bude větší problém s návštěvama - se musí nahlásit číslo OP a tak ale lepší je tu návštěvu propašovat - to je pak prostě lepší vzrůšo;):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 18:29:31, Marek) Díky Verčo za info? A konkrétně na té Vyhlídce A je to jaký? Slyšel jsem že tam jsou společná sprcjy je to pravda? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 09:54:10, radeks) Vyhlidka prosla znacnou rekonstrukci, jeste jsem nevidel pokoje, ale podle toho v jakem meritku to pojali (skutecne nechali jen nosne zdi a zbytek slo pryc) typuju ze by to mohli byt dst dobre koleje (slovo luxusni se bojim pouzit ;)). Kdyz jsem tam studoval ja tak byly sprchy a wc vzdy spolecne s rozdelenim na muzi/zeny. Takze pokud mas Vyhlidku lze cekat pekne koleje... (ne vzdy jimi byvaly). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 09:58:20, radeks) a co se tyce toho ze nevite s kym budete na pokoji... samozrejme v prvaku vas prideli jak jim to prijde pod ruku, ale pokud si pozdeji vyjednate nejake zmeny, tak to docela akceptuji. musite si samorejme najit nahradniky, lidi s kterymi se prohodite. A jeste rada na zaver, je takova zkusenot ze spravce techto koleji je pristupny na hodne veci pokud ho navstivite s tekutym dareckem, opravdu nekecam S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 10:59:06, Marek) Tak to jsi mi udělal celkem radost. Byl jsem totiž na intru kde byli sprchy a wc pro dva pokoje tak jsem na to zvyklej. Nerad bych se vracel do dob komunismu :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 11:03:24, radeks) tak to sis skolu v karvine moc dobre nevybral. nejde ani o skolu ale o to mesto. nikde jinde jsem v soucasne dobe nevidel baraky s freskami delniku a zemedelcu doplnene o rude srpy a kladiva. tam se zastavil cas ma to svoji atmosferu... :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 11:03:56, Marek) Radeks: Prosim tě nevíš jak nebo kde se dozvím že mám určitě koleje? Poslal jsem tu smlouvu po termínu, ale bylo mi řečeno že to nevadí (on jim ten server nějak nefungoval). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 16:14:37, lucka) to Marek: to by mě taky zajímalo, protože jsme to taky poslala po termínu a když jsem tam volala tak mi řekla že je to v pořádku, že to nevadí, a když jsem se přihlásila znova na server tak mi tam najela tabulka kde se objevila adresa koleje, číslo 11-moje jméno a ceník a kdy a co mám zaplatit, takže bych řekla že tu kolej asi mám protože předtím než jsem tu smlouvu poslala tak tam ta tabulka nebyla.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 16:26:41, Marek) Lukca: Já jsem tam tu tabulku měl ještě než jsem poslal tu smlouvu...Právě že jsem jim psal mail a bylo mi řečeno že jim to spadlo a bude to fungovat až ke konci minulého týdne takže poslání po termínu je v pohodě. Každopádně v tom mají nějakej bordel tak snad to s tou kolejí bude OK reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 19:34:51, lucka) to Marek: a když se přihlásíš a nahoře zvolíš KOLEJE-UBYTOVÁNÍ NA KOLEJÍCH, platby kolejného, tak by se ti mělo ukázat:
    STAV: kolej přidělena, počet km kolik by tě stálo dojíždění, kolik máš zaplatit kauci a kolej za každý měsíc,,, pokud tam máš toto tak máš kolej jistou:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 19:45:37, Lucka) Jo díky moc za info. Mám to tam všechno jak jsi psala. Tak jsem zas o trochu klidnější. Kolejné za září a tu kauci zaplatím při nástupu tak snad to bude Ok reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 19:48:59, Marek) Lucka: Jé promiň jaksi jsem omylem odpověděl pod tvým jménem :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 20:06:14, Lucka) to Marek: to je v poho:) tak snad se tam potkáme:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2007 12:38:01, Ada) Ahojte. My mame podobny problem ze sme nevedeli o tom s tymi internatmi. Ale ako sa tak divam tak je nas celko dost cize by to malo byt ok :) reagovat zde
    Email: lilo1centrumsk

Podobné příspěvky:
  1. Karviná - Ostatní
  2. Koleje OPF Karvina - dotaz: - Ubytování a stravování
  3. Prosím poradte - Ostatní
  4. Podnájem Karviná - Ubytování a stravování
  5. Prosím poradte - Ostatní
  6. prosím o pomoc!! - Ostatní
  7. VOŠ, prosím radu - Ostatní
  8. Prosim taky o radu.. - Ostatní
  9. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  10. Prosím, mám v tom zmatek - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.