Kolej Štefánikova

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.09.2007 23:40:11, J, zhlédnuto: 366x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, jistě to brzy poznám, ale chci se zeptat jestli je kolej štefánikova na UTB ve Zlíně opravdu tak špatná jak se říká (resp. někdo mi to řikal, že je to tam fakt hnus). Jinak nejedete někdo 13. září do Zlína?

ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.09.2007 01:04:32, Vojta Mertra) Ahoj, tak to fakt nevím, ale už jen to, že doporučená literatura jsou z většiny učebnice VUT Brno o něčem svědčí... Já jdu teď 17. na RVC UH na Baťovku na Chemii tak uvidíme :) reagovat zde
    Telefon: 420777621998, Email: vojta.mertagmailcom, ICQ: 289945132
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 10:42:33, ivča) Ahoj...já tam přespávala, když sem jela na zápis a co se dá říct. je to kolej prostě. Starší nábytek, sprchy a "kuchyňka" na patře. Ale myslim že když si to tam zařídíš, nějakej koberec, záclonu a tak, tak je to v pohodě. Určitě sem nikde neviděla žádnou plísen ani nic podobnýho, takže nemusíš mít strach. ;)Jinak nevíš náhodou, jestli je opravdu nutné jet na tu kolej už ve čtvrtek nebo v pátek?sem nemocná, a do zlína to mam fakt kus cesty, ale už musim bejt v pondělí na tom úvodnim soustředění, tak že bych se zapsala už v neděli?nemáš nějaký info, esli to tak de udělat?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 17:34:21, J) Ahoj ivčo, na koleje-online píšou jenom termíny 13. a 14. , ale možná můžeš nastoupit později, zkus zavolat na studijní. Mě tam s ochotou pomohli s mnohem důležitějším problémem (zmeškáný předzápis). A nebo zavolej přímo na tu kolej na kterou nastupuješ, myslím, že by v tom neměl bejt. Jo a kdyby tě to zajímalo tak jdu na FHS obor Aj pro man.praxi a ty? P.S. Odkud jsi?S13 reagovat zde
    Email: jsvabquickcz, ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 19:39:09, ivča) no zkusim jim tam zítra brnknout, uvidíme co se dá dělat. Já dostala kolej TGM, a když sem tam jednou volala, tak tam právě byla taková ehm.."náladová pani"..tak doufám že tedkon natrefim na nějakou ochotnější;) Já du na FMK na Marketingové komunikace a jsem z Tábora, z jižních čech. Odkudpak si ty?a ještě jedna otázka..trošku blbší já vim..si holka nebo kluk?víš z toho "J" se to nedá moc poznat:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.09.2007 20:14:40, J) To je hezký, já jsem se v Táboře narodil, nádherný město. Jinak bydlím kousek za Prahou, no vlastně už defacto nebydlím. Jo a co se týče tý otázky tak jsem kluk, vadí?;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 19:16:42, ivča) Vážně ses tu narodil?pááni to je mi náhodičkaa;)..nene, určitě nevadí, já jen aby nevznikl nějakej trapásek, kdyby došlo na nějaký skloňování:D...na jakou jdeš fakultu? reagovat zde
    Email: ifamseznamcz, ICQ: 264531711
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2007 23:36:17, J) Jdu na Fakultu humanitních studií obor aj pro manažerskou praxi, zítra jedu do Zlína, ale vracim se ještě ten den zpátky. Nicméne kdybys tam náhodou byla a chtěla pokecat s novým spolužákem;), tak jsem na pokoji 099 kolej štefánikova. Jo a jmenuju se Jirka. Zatim čau reagovat zde
    ICQ: 448995658
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 17:51:32, schenni) já jsem se tam dnes byla podívat a musím říct, že mě to znechutilo :o( Nepovažuju se za fajnovku, ale radši si připlatím a jdu na privát.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2007 23:47:53, J) jo jo, ja bych si taky klidně připlatil a šel do privátu. Sice mi nepohodlí nevadí, ale když se potřebuju učit potřebuju naprostý ticho a na ty koleji je hned pod oknama hlavní ulice a bojim se že mi to bude docela vadit. Jinak pokoj je takový skromný, oprýskaný ale co, to mi zas tak nevadí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.09.2007 08:58:10, Alena) No, mně to popravdě taky znechutilo :( :( Ale nevim, kolik by stál privát a kde ho sehnat :( reagovat zde
    Email: triumseznamcz, ICQ: 246649844
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2007 14:29:11, J) No já počítám s tím, že jestli mě po půlroce nevyhodej popř. jestli nepůjdu sám tak půjdu do privátu (teda když poznám nějaký dobrý lidi S13). A co vy?
    reagovat zde
    Email: jsvabquickcz

Podobné příspěvky:
  1. Kolej - Policejní akademie České republiky
  2. Kolej v Karlových Varech - Ubytování a stravování
  3. Kolej Hvězda - Ostatní
  4. kolej Hostivař - Ubytování a stravování
  5. žádost o kolej - Ostatní
  6. kolej Suchdol - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. KOLEJ v PLZNI - Ubytování a stravování
  8. Pošta na kolej? - Ubytování a stravování
  9. Nástup na kolej - Ostatní
  10. Kolej Hvězda - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.