...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.01.2006 12:12:48, Eva Pinkavova, zhlédnuto: 183x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky vsem,
mym NEJVETSIM snem je dostat se na obor filosoficke fakulty - prekladatelstvi/tlumocnoctvi - anglictina. Nema nekdo z vas nejake cenne informace? At uz ti, co to chteji taky zkusit nebo ti, co se dostali, jak se poradne pripravit? Zapsala jsem se na kurz, ale velke nadeje si nedelam. Vsem mockrat dekuju za odpovedi a reakce! :-) Pri nejhorsim pujdu na urad prace :-))

Email: eva.pinkavovacentrumcz, ICQ: 114398690
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2006 16:13:30, Péťa) Dej si raději nějakou pojistku,počítám,že končíš gympl,že?Na pracáku to nemá smysl,mamka hledá práci už přes rok a nic pořádného jí beztak nenabídli.Člověk musí hledat sám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2006 16:17:25, P) No a jestli toužíš po překladatelství,tak je prostě nejlepší si to zjistit přesně tam,zatím se podívat na stránky,mají tam ukázky testů,popř.pozeptat se na fakultě.Měli by vydávát nějaké publikace.Nechci shazovat funkci diskusních fór,ale tady ti tak akorát řeknou,že pokud nemáš CAE,CPE,či něco jiného a nebyla jsi v zahraničí,tak nemáš šanci.Jenže to ti těžko k přípravě pomůže.Ten kurz bude ok,uvidíš,já jsem byla na přípravném na anglistice a líbilo se mi to. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2006 18:59:02, Miru)
    Na kurz jsem se prihlasila taky :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2006 07:52:42, Eva) Miru: Doufam, ze to bude stat za to... tak ahoj v Praze! :-) (a samozrejme v prvaku!!!:-)))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2006 15:03:22, freeline) Mila Evco, chtela jsem poprosit, jestli se na skolu dostanes, moc rada bych te pak kontaktovala a poptala se co a jak...A fandim Vam, holky!!! Tohel je muj mail...freelineseznamcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.02.2006 07:44:29, Eva) Ahoj Freeline,
    mockrat dekujem,jestli se dostanu, urcite dam vedet. Velky nadeje si ale nedelam ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 16:31:46, Miru) Díky freeline :) Mimochodem Evco:Uz ti prisel rozvrh ohledne toho "naseho" :)) kurzu?Mne jeste ne a musim se priznat,ze me to docela znervoznuje S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:25:02, Eva) MIRU: Ja si myslim, ze ti ani nic neprijde. Podle me tam mame vsichni (vsechny jazyky, ja mam teda jen anglictinu) 24. nabehnout a az tam nam daj rozvrh, protoze podle toho, co ja sem cetla se ma toho 24. delat ta spolecna cast, ten vseobecnej prehled, cestina a tak a teprve tam si myslim, dostanes individualni rozvrh podle toho, jakej jazyk sis zvolila. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:27:09, Eva) Tak zpet, ted sem koukala na to lejstro co mi poslali a fakt tam pisou ze by ti to meli poslat, tak ja nevim. Asi nejlip tam zavolat. Treba se ty nase tri litry nekde ztratili a nebude nic :-))) To ne, ja tam asi zavolam :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 09:23:56, Miru) Eva:Jo,to by se jim tak libilo,aby se vsechno "ztratilo" a byli bez prace =) Poslala jsem jim mail,kdyz tam pisou,ze radi zodpovi vsechny dotazy,tak se uvidi...S13 reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.