OPF Karviná obor Ekonomika podnikání

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.09.2007 17:41:34, Michaela, zhlédnuto: 431x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, hledám lidičky, kteý jdou na stejný obor do prváku a ještě mají koleje Na Vyhlídce, je tu někdo??S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 18:31:28, Lucka) Čus, dnes jsem byla na zápise, a tam jsem se dozvěděla že mám kolej Na Vyhlídce blok A. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 08:54:41, Michaela) Ahojky, taky jsem dostala koleje Na Vyhlídce blok A a teď přemýšlím jak se tam dostanu, kterým MHD a potom jak se hlavně dostanu do školy, v Karviné budu po třetí v životě, tak je to pro mě španělská vesnice reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.09.2010 12:58:52, Lucka) Ahojda, ja byla v Karvine 2 dny, jsem sice z daleka, ale trochu jsem to tam procourala. Na Vyhlidku se dostanete nejlepe autobusama 512 a 513, vychozi bod je vlakove nadrazi (Frystat zel. stanice) od tama je to 4 zastavky na Nove mesto, domov duchodcu. (Pak jdete kousek zpatky, cca 2 min chuze, koleje jsou po prave strane). Jinak je mozne jet i busikama 511 a 518, ale udelate si trochu okruzni vylet po meste, ale ve vysledku take dojedete na zastavku Domov duchodcu. Mapa zde: http://autobusy-karvina.webgarden.cz/image/16638007 Jo a vystupni stanice u univerzity v centru se jmenuje "Frystat, univerzita", jezdi tam skoro vsechno ale ja jezdila 512 a 513. Mrknete semka http://autobusy-karvina.webgarden.cz/trasy-linek-mhd-2. Jinak jizdenky me staly 14Kc a plati se vzdy na kazdou samostatnou jizdu, myslim ze se dost vyplati koupit mesicni jizdenka za 250. Tak hodne zdaru! :-) reagovat zde
      Email: lucka.najmanovavolnycz, ICQ: 321191920
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 10:40:27, Marek) Sorry že se vám do toho pletu, ale taky budu na Vyhlídce a zajímalo by mě jak se tam od nádraží dostanu a pak z Vyhlídky do školy... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 18:26:20, Lucka) ahojik, já jsem na tom stejně a budu tež na vyhlídce A. a odkud seš? já jsem s Krnova.jsem ráda že ses mi ozvala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 21:50:11, lucka) ahoj, já jsem taky na vyhlídce A, od nádru tam jezdí MHD za 10 Kč, a jinak pěšky je to tak 15 min.
    a do školy tak 30min. takže nějak se tam dostaneš vždycky:) a jinak jestli se chcete kouknout kde to je tak si stačí najít na seznamu mapy a tam si zadej adresu, vyhodí ti to jak se tam dostat:) i pěšky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 10:29:29, Marek) Nevíš náhodou číslo busu a název zastávky? Nehce se mi s tím bágem tahat pěšky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 11:29:00, Michaela) No jedu do Karviné už v neděli ráno tak to tam nějak pokoumu a půjdu se ubytovat na koleje, nevíte náhodou jestli si mám s sebou brát povlečení nebo něco? tohle je pro mě novinka, celých 19 let jsem byla zavřená v Brně a cestovala jen šíleným MHD reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 13:04:42, Marek) Já bych řekl že povlečení a podobný věci by jsme tam měli dostat. Už nějakou dobu cestuju po intrech a vždycky jsem tam základní věco dostal. Navíc ve smlouvě o ubytování se píše že je zajištěna výměna povlečení takže by jsme je měli dotat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 13:30:31, Radim) Neznáte telefoní číslo na koleje jak Na Vyhlídce tak na Předvoj? Chtěl bych se tam dodatečně nahlásit pokud to teda půjde reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 15:12:02, saris) Zkus zavolat na oddělení kolejí a menz paní Avlojarisové, číslo je 596 398 202 nebo 508, nevím, které to poslední trojčíslí platí, protože tam má napsané oboje, ale bacha, ta paní je dost protivná, i když ne vždycky, tak hodně štěstí :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. mhd karviná - Ostatní
  2. Veřejná ekonomika - Informace o studiu
  3. Ekonomika podnikání v Karviné vs. VSRP v Opavě - Ostatní
  4. Veřejná správa a regionální rozvoj nebo provoz a ekonomika?? - Ostatní
  5. obor ekonomika a management VŠB vs UTB - Výběr vysoké školy
  6. Podnájem Karviná - Ubytování a stravování
  7. obor Ekonomika řízení lidských zdrojů - Univerzita obrany v Brně
  8. Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  9. koleje na Vyhlídce Karviná - Ostatní
  10. KARVINÁ SPĚCHÁÁÁ!!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.