...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.01.2006 18:44:55, Janka, zhlédnuto: 550x, reakcí celkem: 59Reagovat na příspěvek
Ahojte všichni,potrebovala by som pomoc.Chcem sa dostat dostat na Masarykovu univerzitu.Neviete kde by som mohla stiahnut TSP z roku 2004?Vdaka
:)

Email: janulienka23inmailsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 14:01:29, FTD) Navrhuji jasne omezeni! Rocne muze by na ceske VS prijato stejne mnozstvi slovenskych studentu jako na slovenske VS Cechu. Pak uvidime, kdyz tady nekteri tvrdi, ze my jako Cesi muzeme studovat u nich a vyuzivame toho stejne jako oni tady! Bylo by to spravedlive, at oba staty plati za cizi studenty stejne (i kdyz pri urovni to stejne nikdy nebude). Btw nekteri nadavaji vuci rusakum co u nas studuji, jenomze ti narozdil od Slovaku si u nas studium musi platit!!! A to ze my muzeme studovat v cizine je pravda, ale vetsinou pouze v ramci vymennych pobytu a na 1 semestr, pokud bychom chteli studovat dele, tak uz si to budemem muset platit, nechapu tedy, proc u nas slovaci maji vse zadarmo a jeste krome studijnich mist, zabiraji koleje, ktere pak kvuli nim Cesi ani ze vzdalenejsich mist nedostanou ani v prvaku!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 10:21:16, Pavla) Lidičky, vy mě bavíte, kde se ve vás vzslo tolik xenofobie?? proč by nemohli studovat zde, každý z nás chce na tu lepší školu, vy by jste snad neměli zájem jít studovat do ciziny na lepší uiverzitu? Já byla ve Francii a setkala jsem se osobně na moji adresu s tím, co vy tady předvádíte proti Slovákům na tomto forum, jestliže vám vadí, že neplatí studium a nemusí umět česky, je to snad jejich vina? NE!! To je náš školský systém, takže nadávejte na něj a ne na Slováky, když můžou, tak proč by nevyužili šance? Já se za vás fakt stydim. Osočovat někoho, že jde zkusit štěstí na lepší školu, a to, že ji tam vezmou a nějakého čecha ne..každý svého štěstí tvůrcem..jestli vám totolik vadí, chtějte měnu systému a nenadávejte na lidi, co se chtějí někam vypracovat. přeji vám, aby jste zažili co já v cizině, jsem si tam celý semest připadala jak uplná nula z východu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 09:06:23, Klaudie) Ahoj,me by to osobne taky nevadilo,kdyz na to maji,tak at studuji,co me vadi je ,ze oni u nas platit nemusi,ale my u nich jo!!!!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 06:49:57, Niki) Teda koukám, jaký má někdo názor.Myslím si, že každý má právo studovat kde chce.Takhle by jsme museli odsuzovat každého cizince, který má zájem u nás studovat.Já jsem naopak ráda, že se jim naše školy líbí.A že nám tu zabírají místo?Zdá se mi to docela šměšný. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2008 18:36:20, Pavel) K poslednímu příspěvku se připojuju, líp bych to nenapsal. Je to sice už dva roky starý dotaz, ale docela by mě zajímalo, jestli se Janka na Masaryčku dostala a jak se má. reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.