PRÁVO NA MUNI

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.10.2007 11:13:33, slunečnice, zhlédnuto: 636x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, uvažuji o dálkovém studiu na právech v Brně. Chtěla bych vědět, jak těžké je studium, co jsem se dívala, tak přijímačky jsou z tsp..Jaká je šance se tam dostat, zda jste spokojeni atd...Díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 11:25:30, Tom) Nemám s tím přímo zkušenosti, jen jsem o tom taky uvažoval, a kromě toho že neotevřeli přesně ten obor na který jsem chtěl, tak mě ještě odradilo, že po tom bakalářském neexistuje navazující právní magisterské studium. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 11:27:30, Radek) ahoj,
    nestuduju tam, takže o obtížnosti studia nic nevím, ale zívačka to asi nebude. na stránkách informačního systému MU (is.muni.cz) nebo právnické fakulty by se měl nacházet seznam předmětů v jednotlivých oborech (nevím na který přesně chceš), a o nich i nějaké podrobnosti. Co se týče přijímaček, tak dá se zjistit kolik lidí z kolika přihlášených loni brali (zanedlouho bude známo kolik letos), a možná od letošních uchazečů i jaký byl potřeba percentil v tsp (aneb kolik procent uchazečů jsi musela výsledkem testu předstihnout). Pro přípravu na testy mrkni do zdejší sekce Přijímačky na VŠ. Je taky dobré fórum www.prijimacky-tsp.cz kde je docela dost lidí co se tam hlásí, nebo studujou, nebo potřebují pomoct či pomáhají s konkrétními příklady v testech . Zdar tobě :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 11:38:33, slunečnice) JJ..díky za info..taky mě zarazilo jen bc..ale co nadělám, denní by jsem težko zvládala..Uvažovala jsem o trestním právu...;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 12:19:09, Radek) takže v r. 2006 brali asi jednoho z deseti:
    http://www.muni.cz/law/study/admission/reports

    info o předmětech v oboru, kontakty na studenty apod.:
    http://www.muni.cz/law/study/fields/6804R020?study_type=B&study_form=K&study_programme=11


    ještě o oboru (na stránkách Práv.fak):
    http://www.law.muni.cz/dokumenty/doc.php?D=1012

    akorát nevím přesně jak probíhá ta výuka a kolikrát za semestr (půlrok) tam musíš atd. Měj se..
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 15:58:01, Evka) Ahoj, jediné, co ještě můžeš zkusit, když nechceš skončit u Bc. a chceš kombinované studium, je Olomouc-Právnická fakulta-Právo ve veřejné správě a pak navazující Evropské právo, jinak co vím, tak nikde jinde se pokračovat nedá!! reagovat zde
    Email: eva.celtovapostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.10.2007 16:06:29, slunečnice) Evko, dík za tip...mrknu se na jejich stránky...S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.10.2007 17:54:43, Lucie) jj přesně tak teďkom sem v prváku na veřejné správě v OL a jestli chceš i mgr., jako já, tak to zkus tady :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Informace k oboru právo - Mezinárodní institut podnikatelství a práva
  2. Filozofická fakulta MUNI - Ostatní
  3. BIVŠ - obor Právo - Bankovní institut vysoká škola, a.s. - už ne
  4. MUNI FF Anglický jazyk a literatura magisterské studium- přijímačky - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. LF MUNI x PřF UK - Výběr vysoké školy
  6. !!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!! - Ostatní
  7. Právo v podnikání - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Lékařská genetika MUNI - Informace o studiu
  9. Právo a právní věda - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. FSS MUNI - kombinované - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.