reagovat,prosim...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.10.2007 14:02:37, Martin, zhlédnuto: 368x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj jmenuju se Martin a chci vas poprosit... Sem na VOS jako zachranar a chtel bych dostudovat Bc. a nechci studovat znovu tri roky... Moc vas prosim,jestli stim mate neake zkusenosti,aby ste mi napsal neakou radu.... Dekuju...

Telefon: 774 371 935, Email: fox39seznamcz, ICQ: 459061917
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.10.2007 14:35:27, Radek) Jihočeská univerzita v Čes. Buděj. - Zdrav. soc. fakulta nebo Ostravská univerzita - Fak. zdravotně sociální mají obor "Zdravotnický záchranář". Mrkni se na jejich stránkách zda tam jsou nějaké podobné či stejné předměty a zeptej se referentek na studijním oddělení (třeba mailem) zda ti škola z té VOŠ uzná nějaké předměty. Měly by poradit.. je to o individuální žádosti (ale to se řeší až budeš přijatý, tak se nejdřív zeptej, studijní ref. to postoupí odpovědným místům - děkanovi či garantovi daného oboru a dostaneš odpověď).. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 11:35:11, magistr) chtělo to jít na Bc. rovnou :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2007 15:28:46, Zdeněk) No bohužel to nejde! Už jsem se na to taky ptal! Zkus se podívat na studijní plány oboru na VŠ, to je normálně "malá medicína"! Se to nedá s voškou zrovnávat! Jediná šance je soukromá VŠ v Plzni, kde si podali žádost, ale maximálně dají Dis. do 2. ročníku VŠ! Ale to ještě chvíli potrvá, než jim toto udělí! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.10.2007 21:20:41, Lucie) Ahoj Martine,já jsem slyšela,že některé vysoké školy uznávají vzdělání na VOŠ a tak na té vysoké pak můžeš studovat tento obor třeba jen dva roky,ale asi to není na každé vysoké škole. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2007 17:52:17, Hanička) Tak to tak vypadá, že DiS je úplně na *** reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2010 18:01:30, Tomáš Ježek) Studium VOŠ není součástí terciárního vzdělávání, tedy není akademické. Jedná se o specialitu Klausovi politiky a patří mezi sekundární (tedy tam kam patří střední školy). Nazývá se pomaturitním.
    Studovat bakaláře musíte od začátku, uznávat předměty nelze, protože nejsou slučitelné se systémem ETCS.
    V Ostravě můžete studovat dálkově záchranáře, pokud máte registraci "zdravotnický záchranář", pak nemusíte absolvovat cca 33 týdnů praktické výuky.
    Je třeba zvážit jakým směrem se bude vzdělávání záchranářů ubírat? Zda bude specializace zdravotnický záchranář pro urgentní medicínu ceněna o stupeň více na platebním výměru. A současně pokud zaměstnavatel ocení i bakalářské vzdělání jak je tomu například v IKEMu. Kde magisterský titul je třída více, a ARIP zase výše, tedy max. 12 platová. reagovat zde
    Email: tomovijezkovicom

Podobné příspěvky:
  1. MOC PROSÍM O RADU - Ostatní
  2. Prosím o radu - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  4. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy
  5. Právníci z MVŠPP-prosím ozvěte se - Ostatní
  6. Pomoc prosim - Informace o studiu
  7. PROSÍM O RADU - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. PROSÍM O RADU - Ostatní
  9. Prosím, informujte mně:) - Ostatní
  10. Podadíte mi prosím? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.