práva nebo medicína?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.10.2007 18:34:29, martina, zhlédnuto: 2305x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Co je podle vás lepší studovat?Práva nebo medicínu?Slovem lepší myslím,co je zajímavější a kde je pak lepší uplatnění?
A taky co je podle vás těžší?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 18:53:12, shakira) tak já nestuduju ani jedno ale říká se že medicína je mnohem těžší...a pokud jsi taková průmtěrná studentka tak si myslím že nemáš šanci vystudovat ani jedno:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 19:00:14, martina) - takže říkáš,že je to jen pro ty, co mívají samé jedničky?Ty já totiž bohužel nemám :-(
    Ale zase trojky taky ne.Co je průměrnej student? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2007 23:05:01, Katka) Někdy dělají peníze divy, vystuduješ bez problémů, otázkou je, jak se pak absolvent uplatní. Ale co je zábavnější?? Podle mě je oboje hodně biflování. U práv logika, postřech, dokázat se naučit kvantum. Medicína učit se, učit se, učit se. Ne pokaždé si budeš moci dovolit jít ven a bavit se. No přeji hodně štěstí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 11:29:49, petr) U práv logika, postřech? To si vzala kde. Mam hafo kamaradu a kamaradek na pravech a stejne jako ja na ekonomce deljai pres rok naprosto kulove, vecne nekde parime, skola tak 2-3 dny v tydnu. No pravda o zkouskove pomerne lezi v knizkach, to jo, ale ze by uplatnovali loigkiu se mi nzeda. Proste se n asroti naspamet par knizek a jedou dal, ale je to asi o pristupu ke skole no. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 11:43:44, Ingrid) Tak na práva to zkus, pokud tě baví dějepis,ten potřebuješ na přijímačky všude kromě Brna, kde chtějí TSP - testy stud.předpokladů, nebo pokud tě baví přímo právo a učila ses ho třeba na SS nebo se o něj zajímáš a znáš základy....Na medicínu je potřeba biologie, chemie a fyzika,takže pokud jsi z jiné školy než z gymplu tak je to těžký....musíš mít znalosti těhle předmětů a dost dobrý...takže medicínu považuju za nejtěžší školu vůbec...učit se název každého svalu a kosti latinsky...děs....a taky hodně lidem se z toho dělá zle, mně tedy jo, já krev nemůžu vidět ani na obrázku...natož jít třeba do pitevny...S05 Dělám práva, baví mně to, těžký to zas tak není, a na známky ze střední zas tak nedej, kámoška měla čtyřku z chemie a taky je tady.....:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 11:56:16, martina) No právě,že jsem na gymplu.A baví mě biola-(hlavně letos,kdy konečně bereme člověka) zsv.Tam mě právě bavilo to právo.Ale dějěpis zase moc nemusím,takže bych chtěla kdyžtak zkusit do brno.Jinak u nás na gymplu se učíme i latinu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 12:40:49, Ivana) Ingrid: a kde studuješ práva?a v kolikáťáku?měla bych zájem o tuto školu,ale hodně lidí mě odrazuje,že je to těžké..na gymplu jsem měla vždycky vyznamenání(což stejně nic neznamená),ale nejsem zrovna studijní typ(učení mě zkrátka moc nebaví,ale když už mi o něco jde,tak se samozřejmě dokážu naučit),tak se bojím,že bych to nezvládala..ale když říkáš,že to není zas tak těžké:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 16:38:10, Ingrid) To Ivana - Jsem ve třetáku a zatím je to celkem v poho..No podle mne bys to mohla zkusit, pak uvidíš, odejít se dá....nebo změnit obor...S10
    To Martina - tak třeba zkus obě školy, kup si třeba nějaké modelové otázky, třeba u Tutoru mají celkem dobrý, na práva i medicínu,a vyzkoušej si na tom, co by Ti líp vyhovovalo..z gymplu máš podle mne dost dobrou šanci...:D
    Ale pokud Tě nebaví dějepis, tak právo asi nebude ono,tam by ses musela učit dějiny práva, římský právo, kanonické právo, v praxi je to asi nanic, ale umět na zkoušku to musíš...

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.10.2007 18:15:32, Ivana) to Ingrid: jsi v Praze, Brně, Olmíku nebo v Plzni?díky;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.10.2007 10:16:19, Ingrid) V Praglu a kam chceš jít Ty ?:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2007 15:13:45, Ivana) NO asi taky nejradši do Prahy:) ale slyšela jsem,že je tam velká anonymita,lidi v ročníku moc neznáš a tak..jsou to kecy,že jo?S13 reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Molekulární Biologie nebo Medicína? - Výběr vysoké školy
  2. Medicína, biochemie? - Výběr vysoké školy
  3. Veterina x Medicína - Výběr vysoké školy
  4. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. Medicína, FVL nebo biologie? - Výběr vysoké školy
  6. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  7. Medicína nebo architektura? Spěchá. - Výběr vysoké školy
  8. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. práva v Olomouci nebo Mezin.vztahy na MUNI? - Výběr vysoké školy
  10. Práva - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.