...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.02.2006 20:43:25, Iva, zhlédnuto: 110x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj.Pristi rok chci na vejsku(management, mezinarodni vztahy, media,cestovni ruch,...), bohuzel jsem az do konce cervna v zahranici. Muzete mi nekdo dat navrhy na skoly, kde je mozne delat prijimacky az po 18.cervnu? Nic moc jsem nikde nenasla a tak jsem zacla premyslet i o soukrome vejsce. Rozhoduji se mezi trema a tak jako druhou vec bych Vas rada pozadala jestli nekdo s uvedenyma skolama ma nejaky zkusenosti nebo cokoli. Jedna se o CMI-ESMA(tady si nejsem jista udelovanym titulem), potom Bankovni institu VS (predevsim obor Media a Management, ale i jine) a pak Vysoka skola verejne spravy a mezinarodnich vztahu. Pak me jeste zaujala moznost studia na B.I.B.S v Brne, kde je moznost ziskat jak titul Bc. tak i Bba v jednom oboru najednou, takze take uvitam zkusenosti a nazory o teto skole. V souvislosti s tim bych se jeste chtela zeptat jak je to v Brne se shanenim ubytovani, ceny a take nejaka poradna brigada za slusne penize (skolu si budu platit sama).
Budu opravdu vdecna za jakykoli nazor bud na teto strance nebo na muj mail. Diky moc. Iva

Email: ivak_mailcentrumcz, ICQ: 294994640
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2006 22:15:59, Radek) Ahoj. Po 18. červnu.. No tak mě napadá, že možná budou nějaká "2. kola přijímaček" (možno i na veřejných VŠ). Např. podání přihlášky na zač. července a přijímačky v srpnu apod. To dělají školy třeba když se jim nepřihlásí dost lidí aby naplnily kapacitu. Bude se zveřejňovat postupně od března až třeba do června na stránkách některých škol. Jak to bylo loni viz podsekce Přijímačky na VŠ pod úvodním článkem. S tím ESMA, oni udílejí BBA s tím že na VŠE ti to uznají že máš bakalářské vzdělání a můžeš studovat na VŠE navaz.mag. Bohužel obecně ty přechody na české stud. programy a uznávání nejsou příliš vyřešeny, ale kdekoli v Evropě či v ČR si můžeš dát pak MBA. Ten dvojitej titul je tedy dost zajímavej ;-) zkrátka už ses na to koukala, to je vidět.. Dobrý. Hodně zdaru reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2006 22:55:04, Iva) to Radek:Dekuji za rady....tyhle stranky jsou vazne dobry, nikde jsem nenasla tolik informaci pohromade jako tady. Tu ESMA budu muset asi vyradit, spis mi jde o to, aby mi titul ze skoly uznal zamestnavatel, jelikoz uz je velmi nepravdepodobne, ze bych studovala navaz.mag.
    A ze uz jsem na to koukala? No to si pis, po vecerech v posteli s notebookem nedelam nic jineho, nez lezu po netu a hledam a hledam. Ale porad se nejak nemuzu srovnat s nasim systemem skolstvi, nejak ho nedokazu pochopit:o( Uz aby tam dali nekoho, kdo vi, co s tim, jenze to je prani z rise snu...uz jenom ten bordel na strankach MSMT, radeji tam ani nelezt...a pak to ma fungovat:o)Tak dikes a ahoj. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.