informatika na vš


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 02.11.2007 23:02:54, milan, zhlédnuto: 3554x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Potřebuju poradit s výběrem vš. Zajímám se o informatiku a chci vš v Praze.
Koukal jsem se na netu a v úvahu připadá FEL, MFF, VŠE, PEF ČZU. Zajímá mě ta PEFka, protože tam to mám kousek. A taky fel (spíš obor SI než elektrika), tam je prý ale dost krutá matika? Pište názory Milan

Email: milan-vseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 21:56:20, tom) "tam je prý ale dost krutá matika" - pochybuju ze je tezsi nez na mff... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 23:18:04, pom) Tak hlavne bych se vyhl VSE tam stoji informatika za prd. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 23:40:18, Tomáš) Tak ono je spíš taky otázkou, co si představuješ pod informatikou, jestli programování, pak doporučuju FEL, jestli třeba řízení projektů IT, pak VŠE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.12.2007 19:06:05, milan) zajímá mě tvorba webu, databáze, php. Na druhou stranu mě matika moc nebere. chci se zeptat na tu pef czu. Jaký to tam je. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.12.2007 12:08:48, Lucy) Na pefce je to na vsech oborech v prváku stejný..učís se zemědělský předmety a až v dalších ročnících se vlastne dostáváš k oboru na kterej ses vlastne hlásil...vyhodou pefky je že jsou tam poměrně jednoduchý zkousky a dostane se tam hodne lidi ale zase jich v prváku hodne odpadne...no a k VSE..kamarádi chodej na FIS ael neřekla bych se že tam dostaneš k informatice jako takový..je to braný hodně ekonomicky ale pokud si představuješ informatiku jako že fakt práci s počítačem ( programování, správa pc atd) tak bude v Praza nejlepší CVUT FEL, tam je doopravdy o programování a myslím, že tam berou do určitýho průměru bez zkoušek..
    Uf..tak to jen tak abys měl představu, vím jak to složitý si vybrat správnou vš, tak snad Ti moje rady alespoň trošku pomůžou reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2008 12:59:47, mICHAL) no neřekl bych že na PEF ČZU info jsou lehké zkoušky. Jak které, ale bohužel info vyžírá všechny nejtěžší předměty na PEF! a k tomu jsou tam hodně kruté info/systémové inženýřské(SAM,MOV...) předměty.Bohužel VŠE má lepší jmého než ČZU. PEF ale je lepší než některé fakulty VŠE viz skupina A1 (v rámci akreditace MŠMT ČR zařazena ve skupině šesti nejlepších ekonomických fakult), což z VŠE má jen 2 fakulty! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2008 16:10:45, Tomáš) Pokud mluvíš o http://aplikace.msmt.cz/HTM/Zprava.htm a není nic novějšího, tak to z VŠE má pět fakult, ne dvě. Jinak pozor, hodnocení je deset let staré, to je dost dlouhá doba. Škoda že není k dispozici podobné novější hodnocení ze strany MŠMT. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2008 14:29:55, Ráďa) Na ČZU-PEF informatika je výhoda, že už v prvním ročníku jsou Výpočetní systémy, tj. hardware počítače, ale docela do hloubky + nějaké algoritmy. Plus i klopné obvody. Matika v 1. ročníku je: nějaké základy okolo funkcí, derivace, limity, integrály, diferenciální rovnice (základy), matice. To je na FELu asi semestr a půl, tady tedy dva. Plus tedy ty zemědělské předměty, vždy po dvou, ale jenom v prvním ročníku, pak už ne, takže hlavní je to přežít. V druhém pak je programování v C (Algoritmizace), psaní SQL (Databázové systémy) a podobně + docela dost ekonomie. Kupodivu nejvíc lidí vyletí na té matice. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 15:18:37, milan) díky za názory. Akorát jsem přišel z DOD na VŠE. Dolela dobrý, ale ten system VŠE se mi zdá dost na ho... . Jak je na zkoušku jen jeden pokus, a na zápočet asi taky.S04

    Co myslíte je informatika lepší na PEF ČZU nebo na VŠE FIS reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 16:44:14, LUcy) No já nevim VSE má lepší jméno než CZU a učís se tam potřebný věci hned od začátku, to na pefce si musis projit zemedelským základem, z něhož je hodne lidí votrávených. Je fakt že na VSE je to docela na nic systém...zkus jeste cvut fel reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2008 18:56:35, Antikomputerak) Hele lidi, nemyslite si, ze je nejlepsi mff uk?! Ta je k takovymto vecem prece stvorena, ne?! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2008 14:18:10, Renáta) Chtěla bych studovat informatiku (dálkově). Rozhoduji se mezi Slezskou univerzitou v Opavě, Ostravskou univerzitou a Univerzitou Palackého v Olomouci (Brno ani jinou nechci, kvůli dojíždění a práci atd.). Mohli byste mi někdo poradit?? Dívala jsem se na jejich předměty a i když je obor stejný, přece jen se předměty liší a já si nevím rady. Nikoho, kdo by aspoň na jedné z těchto škol informatiku studoval, neznám.

    Děkuji!!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2010 00:09:44, Vojta) Vlákno je již nějakou dobu mrtvé, ale musím se podělit i o svou zkušenost, v případě, že by někdo řešil stejný problém a hledal zde.
    Původně jsem chtěl také - informatika v Praze. Ale jaká? Přihlášky jsem měl všude jako je zmíněno. FEL doporučuji lidem, kteří rádi vysloveně jen programují nebo typický IŤáky co se rádi hrabou v HW. Mezi ty se tolik neřadím a vynechal jsem i z důvodu přístupu: vezmeme všechny a pak všechny vyhodíme. Už samotná organizace zkoušek mě zklamala. S MFF nemám tak velké zkušenosti, ale matika je požehnaná, spíše pro ty co jí musí, proto jsem tolik neuvažoval.
    Rozhodoval jsem se mezi VŠE a PEF. Programy a obory to jsou skoro stejné. Nakonec jsem zvolil FIS VŠE. Sice jsou zkoušky o něco těžší, ale škola má větší prestyž. Místo toho abych se učil něco o krávách dávám přednost celoškolské ekonomii a marketingu - věci užitečné a do praxe. Škola určitě člověka naučí prosadit se. Mám skoro dostudováno a výběru nelituji! reagovat zde
    Email: v-kosakseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Informatika v Ekonomike vs Informatika a Výpočetní technika - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  2. Aplikovaná informatika nebo Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE???? - Výběr vysoké školy
  3. VUT (FP) vs MUNI (ESF) - informatika - Výběr vysoké školy
  4. FIS - aplikovaná informatika - Výběr vysoké školy
  5. Inzenyrska informatika,potrebuji poradit - Ostatní
  6. Aplikovaná informatika MUNI - Masarykova univerzita
  7. CVUT FIT nebo TUL informatika - Výběr vysoké školy
  8. Informatika na UJEP nebo na CVUT - Výběr vysoké školy
  9. Aplikovaná Informatika - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. VUT vs. MU Informatika v Brne - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.