VSB x OPF karvina


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.11.2007 19:17:35, Jaggie, zhlédnuto: 3227x, reakcí celkem: 63Reagovat na příspěvek
cauky,
chtel bych studovat
program - Ekonomika cestovního ruchu

studuje nekdo tento obor na nektere ze skol ???
jedna se mi hlavne kde by to bylo lehci

ICQ: 263632149
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2008 01:21:42, Lucka) Čauky, myslím, že především záleží na schopnostech každého a na tom, jestli se chce vzdělávat a jakým způsobem. Někdo se šprtá, někdo platí a někdo má prostě snahu získávat informace, rozvíjet se a být odborník. Takové plivání na pověst té nebo oné školy...no přijde mi to smutné. Neskrývá se za tím snad snaha přesvědčit hlavně sám sebe o tom, že já jsem prostě lepší? Na základě čeho? Že studuju v Praze, nebo v Brně? Karviná je malá, neatraktivní, fakulta není tak známá a spousta lidí ten sever prostě nemá ráda. Přitom tam většina z nich třeba nikdy nebyla. Na OPF je pár blbů, které bych v životě nezaměstnala, ale znám tu taky spoustu inteligentních a schopných lidí, které bych jako zaměstnavatel brala hned. Je to individuální. Po pravdě musím říct, že politika a organizace na OPF se dost zhoršuje a zřejmě to v důsledku bude znamenat ještě horší pověst. Spousta kapacit z řady vyučujících odchází a to je škoda. Ale jak říkám, špatná politika a to jak to tady začíná fungovaně nefungovat S15... To jen k té organizaci. Co se týká náročnosti studia asi nemůžu objektivně porovnávat, ale s 15 předmětama co mám teď v ZS posledního ročníku a s 8 v LS bych raději šla třeba do Brna, jak to tady dělají jiní, abych si to ulehčila a mohla v klidu psát diplomku. Pardon, jestli jsem někoho urazila... PS: Omezenost z Vás dělá blbce ne vysokoškoláky, ať už třeba z Tramtárie, tak na to myslete... ad OPF ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2008 09:51:30, Pavel) cretens:pane bože co to představuje,že si byl v tokiu a pracuješ já nevím kde a máš pozici já nevím jakou.ja jsem chtěl poukázat na to,že dostat se na ledajakou soukromou vš je fraška a trapnej akt.je to smutné,ale bohužel tímhle ztrácí vš svoji exkluzivitu společně s některými nově vznikajícími obory.a ted k tobe: na 1 stranu studuješ na opf v karviné a na straně 2 radíš vůbec nestudovat ekonomii v cr??tvůj přízpěvěk nestačí ani na iq otevřeného džemu v lednici:):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 12:45:41, Malkin) A ještě dodatek : uvědom si frajere že moc lidí nemá prostředky na to aby prostě mohly vystudovat ekonomku v Londýně, Paříži nebo i ve Vídni třeba i když by na to inteligenčně i jazykově měli. Takový lidé se musí spokojit s těmi jak říkáš "podřadnými elitními" tuzemskými školami, tak zde prosím nesrážej úroveň zdejších ekonomických škol. Jo a ještě něco..pokud jsi takovej borec co v pohodě zmákne studium na západní škole ( předpokládejme nějakou kvalitní například LSE), co teda děláš na OPF v Karviné? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 12:32:13, Malkin) cretens: a zapomněl si dodat že tvůj táta je majitel té společnosti nebo máš nejaké jiné konexe..ono už jenom to Tokyo o něčem svědčí...pochybuji že by ti to OPF uhradila se vším všudy;) Jo a jestli myslíš že některé naše ekonomky jsou na takové úrovni že nemají vůbec cenu studovat tak se dost pleteš..já myslím že IES FSV UK, VŠE a ESF MU by obstály i v Evropském měřítku ekonomických škol. Toť můj názor reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2008 10:28:24, petr) Nj to je ta uzasna vyhoda internetu, ze si kazdy muze napsat co chce at uz je to pravda nebo ne :) A jaky ze je to zamestanavetl a jakou ze mas pozici, no verim ze si neco vymslet dokazes :)Predpokladam ze kdyz si v druhaku tak mas tak 21 no to by si mohl treba sedet v dozorci rade NWR kdyz studujes tam na severu :D:D reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Kombinovane studium OPF Karvina 20/21-poradite? - Slezská univerzita v Opavě
  2. Karviná - Ostatní
  3. OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě
  4. Veřejná ekonomika a správa OPF Karviná - Slezská univerzita v Opavě

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.