Miminko a studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.11.2007 12:09:01, Lenka, zhlédnuto: 125x, reakcí celkem: 16Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj maminky,
Chci se zeptat: dá se zvládnout studium a miminko - dálkově? Jsem ve druháku a přemýšlím...... Máte čas a sílu na učení? A je to náročnější než třeba studium při zaměstnání? Díky za všechny názory!!!

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 01:43:58, Eva) Ahoj, já studuji s mimčem od druháku a už jsem se prokousala až do třeťáku, ale pokud nebudeš mít hlídání jak já - tak je to za cenu probdělých nocí, stresů, který přenášíš na dítě .... já bych to shrnula asi takhle - zkušenost mám a podruhé bych do toho nešla - myslím kombinaci dítě a VŠ - nemůžeš se pořádně věnovat ani jednomu, vše děláš tak nějak napůl. Ale zvládnout to jde - když chceš tak jde všechno. Snad to není moc pesimistické. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 12:01:52, Ingrid) Tak podle mne j to horší než při zaměstnání, to je 8 hod.denně nebo míň, když je to na částečný úvazek, a zaměstnavatel může i poskytnout volno na studium.S dítětem je to mnohem těžší, já bych si na to netroufla.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 13:55:29, 1b1 11112) cau, bez do toho. clovek bez vzdelani se stava absolutne bezcennym na dnesnim trhu prace. uz i ING. je malo, dnes je zapotrebi delat doktorat. udelej to pro svoji budoucnost (ovsem za predpokladu ze nemas dostacujici konzistentni zdroje prijmu). Profesori vyznamne zohlednuji a ocenuji snahu vzdelavat se u lidi, kteri maji nejakym zpusobem zhoresene studijni podminky. je cela rada studujicich s postizenim, zatizenych detmi, apod. takze to doporuceni je jednoznacny. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 14:13:51, b.b.) Zvládnout se dá všechno....Můžeš si požádat i o roční odklad a pak si dodělat školu, dítě už bude větší.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 14:19:22, Radka) Já osobně bych se do toho také nepouštěla... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 14:19:44, Ela) Tentokrát dávám za pravdu 1b1...,i když máš
    malé dítě,je to těžké,ale zvládnout se to dá.Samozdřejmě je potřeba podpora rodiny.Mluvím z pozice dítěte jehož mamka studovala VŠE v 36 letech,kdy mi bylo 8 roků a bratr měl 3roky.Stěhování po babičkách,kamarádkách,slečnách na hlídání a pod.,ale byly to nejkrásnější roky mého dětství,měla jsem spoutu starších kamarádů
    kteří pro nás vymýšleli různé programy jen aby jsme se nenudili a nezlobili,ale nejvíce jsme se těšili na mamku až příjde a vyslechne nás,co všechno jsme zažili a dostaneme od ní pusu a samozdřejmě nějakou blbůstku od zajíce,kterého cestou potkala a on ji řekl,že jsme byli moc... hodní(i když to byla jen nedojezená svačina).Možná,že jsem trochu sentimentální,ale tohle téma mi tu dobu připomělo a teprve teď mi dochází jak to vůbec zvládala a kdy se vlastně učila a připravovala na zkoušky a zvládla i moji přípravu do školy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 14:26:28, Ela) Proto ti chci Lenko vzkázat ať to nevzdáváš a jak to radí 1b1...je dnes vzdělání nutností a až ti děti odrostou a půjdou vlastní cestou mohla bys toho litovat,že jsi kvůli své "pohodlnosti"promarnila šanci.
    Takže moc a moc držím palce všem kdo stejnou situaci řeší!!!S11 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 14:36:07, Jirka) 1b1 11112: uz i ING. je malo, dnes je zapotrebi delat doktorat.

    Ale no tak...S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 15:32:50, Lenka) Díky všem zá názory:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 17:06:09, Tomas) ...jen ten doktorát mě trošku pobavil :).

    Lenko: zkus rodina.cz, tam najdeš spoustu maminek na diskusi, které jsou na mateřské a studují VŠ. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 17:46:47, Tomas) http://www.rodina.cz/diskuse127.htm reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 18:37:31, 1b1 11112) nevim, co je tak smesneho na tom delat doktorat, ale budiz... hold kazdej mame jine cile a kapacity. jste luzri;)(jirka a ten druhej traged). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 20:12:25, Tomas) směšné není dělat doktorát, ale říkat že pro uplatnění na pracovním trhu nestačí Ing. ale je třeba mít doktorát
    (tím jsem na toto offtopic téma skončil, pokud někdo má potřebu to dále rozebírat navrhuji založit nové téma/vlákno, ať zábava nestojí :) ) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 20:36:09, 1b1 11112) cim mensi jsou cile, tim nizsi je zapotrebi mit vzdelani. to ze jsi se uplatnil jako dobrej automechanik s vyucnim listem - tak to je jasny, ze nepotrebujes doktorat. to si kazdej domysli sam, tvuj komentar byl strasne hloupej a zbytecnej. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 21:42:14, Alena) to 1b1 11111: ahoj, můžu se zeptat co studuješ a jaké prácovní zkušenosti máš za sebou, že se takhle vyjadřuješ? Dík A. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2007 22:23:22, Jirka) nevim, co je tak smesneho na tom delat doktorat, ale budiz
    Nic. Napsal si nesmysl, to mě rozesmálo.

    hold kazdej mame jine cile a kapacity
    Vskutku. Ale o těch mých ty nevíš nic.

    Je až smutné, jak moc zkreslené představy máš o uplatnění na pracovním trhu. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.