Matika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.11.2007 16:28:56, Iva, zhlédnuto: 672x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Ahojky, dala jsem se na dálkové studium. V 1 sem máme první a zároven poslední zkoušku z matiky. Netušila jsem že se s matikou ještě potkám. Je to pro mě španělská vesnice. Nenašla by se tu nějaká šikovná studentka co by napsala zk za mě? Fin odměna. Praha Díky

Email: sparta02seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2014 11:46:34, Inkvizitor) Naštěstí taková svoloč se vyskytuje především na "lokálních" a soukromých školách, na zavedených se po něčem takovém jde a pachatelé se terminují. Bohužel zm.dstvo proniklo i na zavedené školy, takže ti z nás, kteří jsou pro exemplární tresty (např. zřízení "centrálního registru hříšníků", kde by škola měla právo studenta se záznamem nepřijmout nebo alespoň neuznat zkoušky), jsou pokládany za "akademické sadisty"... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2014 11:19:56, Jindra) Opravdu nemám slov. Pak má naše školství vypadat, když takovýhle lidé vystudují (podvodem) školu. Jděte fakt do háje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2014 23:03:49, kamča) Dobrý den,

    je vaše nabídka stále aktuální? Mám stejný problém jako slečna.

    Děkuji
    e-mail:kamil.mmsemailcz reagovat zde
    Email: kamil.mmsemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2007 16:40:41, 1b1 11112) mám řešení. nenechávej to za sebe psát cizí studenty, stále více se mezi studenty objevují případy aditivního vydírání. mám řešení, kdy nebudu ani vědět na kterou školu chodíš, natož jak se jmenuješ - a tvoje matika bude zvládnutá na výbornou. navíc tím, že tam za sebe někoho posíláš se vystavuješ značnému riziku permanentního vyloučení ze studia. zavolej mi na 739 881 660 a domluvíme se. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Matika na FEL CVUT - České vysoké učení technické v Praze
  2. Matika na FES UPCE - Univerzita Pardubice
  3. Matika na ČVUT - Informace o studiu
  4. Matika - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. matika MZLU Brno - Ostatní
  6. Matika online - Ostatní
  7. matika - Ostatní
  8. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. matika - VŠE - Výběr vysoké školy
  10. Matika na ČZU - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.