Poplatky za studium

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.11.2007 18:22:36, Lenca, zhlédnuto: 327x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky chtela bych poprosit nekoho,:) kdo se vyzna v poplatcich za studium o radu.Když bych dokončila jednoho bakalara, za kterého bych musela poslední semestr platit z důvodu překročení doby studia a pak bych si chtela udelat jeste jednoho bakalara na jine skole musela bych platit?Vubec se v tom nevyznám a najít takové info je taky docela těžke.Díky moc :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:11:21, Radek) Ahojky,
    něco bys platila. Ale další studium je něco jiného než delší studium. Ten poplatek by byl o dost nižší. (jen tak orientačně, co jsi platila za měsíc bys nyní platila za celý semestr). Ale přesněji zjistíš konkrétní výši na studijním oddělení, nebo prostě u toho člověka přes kterého jsi to na své škole vyřizovala. Zákon o vys. školách § 58, odst. 4 (aktuální znění z portal.gov.cz):
    http://www.vejska.cz/profiles/radek-lexa/files/111_1998_sb.txt reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:22:24, Radek) letos byl základ o kterém se mluví v tom § 58 stanoven na 3004 Kč ( viz http://www.msmt.cz/ekonomika-skolstvi/zaklad-pro-stanoveni-poplatku-spojenych-se-studiem-podle-58-od st-2-zakona-o-vysokych-skolach-2 )
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:26:46, Radek) Takže to možná bude jen 3 tis. Kč za celý rok. V tom odkazu se udělala omylem mezera v -odst- tak si to v řádku adresy oprav ať se to najde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:31:33, Radek) tohle je za předpokladu že to bude po úspěšném absolvování. Kdybys tamten ukončila neúspěšně (bez titulu) a šla na jiný, tak platíš pořád to co ten poslední semestr.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:40:17, Lenca) Rady moc díky jsi fakt zlato, prosim jestli jeste muzu kdyz uz jsem byla tak blba a v prvaku neznalá pravidel..nahlasila jsem se na 2 skoly a i kdyz jsem na te jedne nestudovala(prakticky) ale bohužel jsem ukoncila studium az v lednu tak se mi tech 6 měsíců bere z toho roku navíc že?:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 19:50:31, Radek) Doba souběžného studia více studijních programů se tam počítá pouze jednou. Takže pokud jsi studovala zároveň v prváku tu jednu (kterou teď budeš dodělávat) a zároveň byla hlášena na té druhé, nic zlého se neděje.:) Tohle se všechno smaže tím, že toho bakaláře úspěšně absolvuješ. Pak pojedeš nanovo, tedy jen s těmi 3 tis. ročně, no. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:01:38, lenca) Pockej takze mi nic nezapocitaji když jsem něco studovala souběžně(ukoncila to po urcite dobe) s tím co chci dokončit i kdybych na to potrebovala cely ty 4 roky??to by byla parada...ale pak by nebyly ani ty tři tisíce..ne?..promin ze te tak otravuju ale jsi fakt prvni kdo mi to dokaze vysvetlit asi.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:13:06, Radek) jojo. Je to tak. Prostě si spočítej dobu od té doby kdy jsi poprvé nastoupila na nějakou VŠ do té doby než doděláš úspěšně toho bakaláře. If < or = 4 roky ==> free :)
    viz § 58 odst 3 (dolní část):
    do doby studia se započtou též doby
    všech předchozích studií v bakalářských a magisterských studijních
    programech, které byly ukončeny jinak než řádně podle § 45 odst. 3 nebo
    § 46 odst. 3, přičemž období, ve kterém student studoval v takovýchto
    studijních programech a v aktuálním studijním programu souběžně, se do
    doby studia započítávají pouze jednou.

    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:19:35, lenca) Mooc díky zlepsila se mi nalada fakt o moc..děkuji děkuji reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:24:46, Radek) jé tak to jsem rád. Takže tohle studium asi doděláš zadarmo. Když potom začneš nějaké to další, budou 3 tis. ročně. Přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:33:08, lenca) Tak uz snad naposled:-) ted mi psala kamoska co dela uz jakoby druhou skolu(jednoho Bc uz ma)ale kazda skola si to pry stanovuje sama..ten rocni poplatek.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2007 20:43:25, Radek) pochopil jsem to tak, že ty 3004Kč/rok jsou letošní strop (že to nemůžou dát víc). Míň můžou. (odst. 4) :) Ale asi co řekne škola je zákon ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2008 12:49:28, Leo) A jak je to na některých uměleckých školách, nebo medicíně, kde není bakalářské studium, ale rovnou magisterské? Např. člověk by studoval dva roky bakaláře (neukončil by studium) a pak šel na některou z těchto škol (tedy rovnou na magisterské)? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Poplatky za studium - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  2. Poplatky za další studium - Studentské výhody
  3. Poplatky za studium - Informace o studiu
  4. dataz: Poplatky za VŠ - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  5. Poplatky za delší studium - Ostatní
  6. poplatky - Ostatní
  7. Poplatky za studium - Ostatní
  8. Ukončení studia a přechod na jinou VŠ - případné budoucí poplatky - Informace o studiu
  9. Poplatky za studium - Ostatní
  10. Souběžné studium - poplatky - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.