VŠKV


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.11.2007 12:58:51, Kristýna, zhlédnuto: 1766x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekMáte někdo zkušenosti s touto školou ?

Na jejich webu jsou zatím přihlášky jen pro minulý rok...koukala jsem, že se tam dá hlásit třeba i v září...S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 17:18:55, Karlíto) Ahoj, přikládám referenci na VŠKV, která dostala od studentů VŠKV nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže při rozhodování.

    Škola se pomalu vyhrabává z velkých problémů. Mrzí mě, že už škola neumožnuje přestup z bakaláře na magistra na klasická práva. Dřív to byla totiž běžná praxe, ale bylo to údajně ve skutečnosti nelegální. Takže od tý doby, co si došlápla AK na Plzen s kterou byla VŠKV ve spojení, už nechodíme dále dodělat 2 roky na Mgr, aby z nás byli právníci. Na škole učili osobnosti typu Grosse a několika dalších nevzdělanců, ale kdo by chtěl jít učit někam do Varů, že jo. Prostěto kvalitní pedagogické obsazení je dlouhodobě docela problém, k tomu přibyly i problémy se zázemím, které už jsou snad vyřešeny. Jedinou útěchou je tak většině asi hlavně snadné studium.Předměty sice vypadají jako na právnických fakultách, ale probere se to tak strašně letem světem, že než se stačíte zorientovat, už jdete zase na něco jiného. Na zkouškách na nás nároční příliš nebývají, chtějí opravdu jen základy. Mrzí mě, a to asi nejvíc, že je vidět, že to fakt není příliš prestižní škola, což se nejlíp pozná na osazenstvu, nenapadlo by mě, že já, jakořto gymnazistka, budu někdy VŠ studovat ve třídě plné lidí z středních odborných učiliští, strojáren a obchodních akademií. :( Užitečnost příliš velká taky není, nevím, kde budu hledat uplatnění. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2014 09:12:44, JK) Absolutně není pravda, zdá se, že slečna (paní) asi neudělala nějakou zkoušku a má vztek!!! Už jenom to její neprofesionální srovnávání "gymnazistů" a jiných oborů. Slečno, uplatnění budete hledat těžko právě proto, že máte gymnázium a neumíte nic. Dle mě je škola naprosto skvělá, není z nejlehčích, což je dobře a podle (sice nepotvrzených) informací, které mám lze po této škole dodělat Mgr. naprosto bez problémů. Stačí se jen zajímat a číst internet! Já dávám této škole rozhodně palec nahoru. A nevím o tom, že by zde učili osobnosti typu "Grosse", to je asi nějaký drb, kterému slečna slepě věří. Lepší než sledovat recenze zhrzených studentů, kteří na tuto školu nemají intelekt, je sám si jí zkusit! reagovat zde
      Email: jkrizuleemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2014 13:11:40, Inkvizitor) Lepší je na školu nabízející zcela zbytečné pseudovzdělání vůbec nechodit. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2014 22:53:27, jana) Tato VŠ není lehká. Zkouší a vyučují zde lidé, kteří prošli právnickou fakultou UK s dlouholetou praxí a ti nic zadarmo nedají. Vzdělání odpovídá bakalářskému programu. Neslibují nic co by nemohli splnit.
      Pokud někdo hledá práci v právním, ekonomickém, podnikatelském nebo správním oboru nebo si chce rozšířit vzdělání, je tato škola plně dostačující.
      Nezaměstnanost nevyřeší za vás žádná škola. Člověk, který chce a není pohodlný, si vždycky zaměstnání najde.:)
      jana reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.02.2014 23:46:37, Inkvizitor) Čeština hodná Jiráska je jasným dokladem toho, jakých kvalit dosahuje tebou vychvalovaný ústav. U dejme tomu strojního inženýrství by to nevadilo, ale u oboru založeného právě na schopnosti práce s textem a na přípravu především pro administrativní práci je prasopis nepřijatelný.

        Na práci na pokladně v Tescu není třeba "studovat" na soukromé vysokánské škole. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2016 16:34:18, Lýdie) Dobrý den,

    kdyby někdo sháněl ubytování ve Varech, levné, moderní a klidné v rodinném domě ve staré roli tak se ozvěte na číslo 607773378 :) reagovat zde
    Telefon: 607773378, Email: lydie.cickovaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Právo na VŠKV nebo na VŠAP - Výběr vysoké školy
  2. Právo na VSAP nebo VSKV ?????? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.