Uplacení

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.12.2007 21:09:03, Lucie, zhlédnuto: 109x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,vím , že to se to nebude líbit plno lidem ale chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s uplácením na vs? a hlavne kolik taková zkouska stojí?je to takový veřejný tajemnství, co se na českých vš děje..ale nikdo mi není schopnej říct konkrétní částku..S15

  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2007 22:01:53, Radek) Ahoj,
    čistě teoreticky:
    bylo by to asi dost individuální ;), no ale obávám se že si učitelé kolikrát ani na žádné peníze nepřijdou - studenti je dokážou "ukecat" na trojku, příp. na opakování testu, nebo alespoň omluvení předmětu. A myslím že některé dámy (studentky) mají i jiné "zbraně" ;). Studenti podle mě ale spíš připraví k písemce nějaké ty taháčky. Anebo se mýlíme a všechno je možná čisté jako nepopsaný list papíru ;). Proč by o tom viník mluvil? S tebou? Kdo jsi? Proč to chceš? - né, dobrý, sám jsem zvědavý jestli někdo napíše svůj příběh.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2007 09:51:33, Lucie) Já na to taky nepomýšlím:) jen mě to zajímá, hodně se o tom mluví ale nikdo pořádně neřekne částku..S13 právě proto mě to zajímá...a tohle je anonymní diskuse...tak by se tady mohly nashormáždit nějaký názory zkušenějších:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2007 11:03:57, Martina) Asi ti moc neporadím, zkušenosti z uplacením fakt nemám a asi se k tomu nikdo nepřizná, ale člověk by se měl vždy spoléhat jen na svoji hlavu a vědomosti. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.12.2007 12:10:52, magda) tak já asi budu znít jako nějaký pruderní čloěk, ale proč člověk, který na studium nemá, nebo se nechce snažit vůbec leze na vysokou, já vim, aby měl diplom atd..ale je to smutný..a to, že nějací profesoři ty peníze berou, že někteří asi ano, je ještě smutnější.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2007 16:43:03, Dana) Ty by ses chlubila tím, že sis zaplatila školu?? Tak i takoví se najdou, kteří se rádi pochlubí, že jim tatíček nebo matička zacvakali školu. Ale ber to i z té stránky, že jak vylezeš ze školy, titul budeš mít, ale budeš něco umět? I když zase tady je taky to, že někdo hledí na titul a ne na to co umíš. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2007 00:47:29, Tom) Sem chodí hlavně lidi, co o studium zájem mají, nebo ti co se k němu chystají. Průnik mezi těmito dvěma skupinami a upláceči je nulový.
    Snad kromě těch co tu shánějí kdo za ně napíše práci. Ale obávám se že ti další informace nehledají a ostatní příspěvky nečtou....
    :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2007 10:07:26, Hanka) ahoj, nějakou zkušenost s úplatky mám- i když ne ze studia. Můj táta chodí k jednomu primáři,a pokaždé mu strčí pětikilo nebo tisícovku. Vzhledem k tomu, že k němu chodí už roky a dost často, už mu nacpal hafo peněz. Doktůrek se nikdy nebránil,bere i od jiných,je to o něm známo.Mně to připadá trapný, navíc mám pocit, že místo snahy o léčení si spíš "pěstuje prominentní pacoše", ale táta má asi lepší pocit nebo co, že se o něj bude takhle líp starat.Když jsem pak ležela na jeho oddělení v nemocnici, a on i když věděl, čí jsem dcera, řval na mě jak dobytek, asi že já mu prachy nedala S13 Taky studuju VŠ, a vím,že kolegyně občas zajde "na konzultaci" s nějakou profesorkou a přinese jí bonboniéru "za ochotu".To se asi nedá nazvat úplatkem, je to jen snaha "příznivěji si kantora naklonit",ale to se dá přece různýma fintama- jak už někdo zmínil,na někoho platí hlubší výstřih,na někoho slzy... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2007 10:11:19, Hanka) ....v mém případě by asi ten výstřih moc nezabral a na profesorky už vůbec ne,já mám jinou fintu: UČIT SE ..... a zatím to zabírá:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2007 10:59:41, Anonzm) Jedna studentka si skutečně omylem zapomněla 1000 Kč v indexu. Zkoušející se jen zeptal jestli stačí trojka. Zapsal trojku a tisícovka v indexu nebylaS13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2007 11:15:15, Radek) Hanka:
    hlubší výstřih, asi mi čteš myšlenky, původně jsem to v příspěvku měl, ale nakonec jsem to upravil na "jiné zbraně"..
    Ale ta "finta učit se", ta je myslím fakt dobrá.. ono když se zamyslíme - člověk může "pracovat aby vydělal peníze na úplatek" nebo "učit se a úplatek nepotřebovat". Nevím teda co je lepší a pro koho ;);)

    Anonzm: krásné, úplně jsem si vzpomněl na film Matrix - "lžíce tu není", ale to už jdu asi trochu mimo.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.12.2007 17:10:25, Tomáš) Hanka: Tak, tak, učit se je z dlouhodobého hlediska jednoznačně nejlepší finta, ono když se člověk učí od začátku, tak pak se kolikrát ani moc učit nemusí, protože všechno na sebe navazuje a všechno do sebe zapadá.
    btw: Doktoři... škoda slov. S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2007 10:15:20, Ela) Tak mě napadá,co takhle švestičky z mojí zahradky?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2007 16:49:30, Vendy) Sou to kraviny, já např. v uplácení nevěřim, prostě bláboly!!!!!!!!!!!! nebo pošlete důkazy, zajímalo by mě jak např. dotyčný viděl zapomenutou 1000 v indexu.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2007 18:54:40, gsfsdga) Tak uplaceni je, ale urcite ne tak primitivne jako 1000 Kč v indexu (krom toho mi už index ani nemame :) )Daleko ucelenejsi je se to snazit proste ukecat, bankovka v indexu ti zaruci tak akorat vyhazov (v 99.9%) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.12.2007 17:04:12, Martina) Ahojik
    s uplacením jsem se sice nesetkala, ale člověk aby prospěl u zkoušky, když se neučil udělá prostě cokoliv, znám lidi kteří dokáži tak zkoušejícího ukecat či zmanipulovat že mu dá i dobrou známku:D, nestačili by jste se divit. Dalším takovým případem je i vlez***kové. Ikdyž většina kantorů je u nás naštěstí nebere. Ale s manipulací a ukecaváním jsem se setkala u spolužáku víckrát. Prostě někdo má takovou hubu že okecá i H.... (nechci být sprostá).:D A co vy máte mezi sebou taky velké a výborné manipulátory či prožízlé okecavače a vyjednávače? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2007 12:06:35, ina) martina: tak já se setkala s tím, edy slyšla jsem to, ale docela bych tomui věřila, že jeden bohatší tatíček takhle vypomohl synovi k titulu..jinak syn byl opravdu pěkný flákač, já ho znala, nebyl hloupý, když by se učil, mohl to udělat sám, ale on na to uplně kašlal a vždy říkal, proč by se snažil, když má otce, co to umí zařídit..
    ale jinak se spíše setkávám s citovým vyděračstvím..spíše u holek,kluci to tak nějak ukacejí, znám několik holwk co spoléhají na slzy a vzlykání, zvláště u starších profesorů to zabírá a když se k tomu vezmě vhodné triko s výstřihem..nevim, já spíš spoléhala na hkavu, bylo mi to blbé, ale občas..když taková holka dostane lepší známku než vy, i když víte, že to neumí, tak to člověka moc nemotivuje..:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.12.2007 17:24:46, Ingrid) Tak já dělám práva a s uplácením jsem se v životě nesetkala.Podle mne jsou to jen fámy.Prostředí univerzity je dost anonymní, tak ani oblíbenců tak není jako na středních školách...a ohledně těch holek a výstřihů - je to sice dost častá domněnka,že hezká holka dostane zkoušku "zadarmo", ale nejde všechny holky strkat do jednoho pytle..proč by stejnou taktiku nemohl použít i kluk ?S09
    Klidně by mohl..ale většinou by podle mne měl smůlu.Ze soucitu nikdo známku dávat nebude..S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.12.2007 14:39:50, Radka) Tak já se taky přidám. Dělám VOŠ a na naší škole je největší problém statistika. Projde z ní jen pár lidí. Zápočty musejí být na 100 % - jinak máme smůlu. Zkouška je taky psycho. Udělá ji tak 12 lidí ze 60.

    Dávat úplatky mě ještě ani nenapadlo, zatím se snažim se to všechno nadrtit, sice ne všechny zkoušky mám hned napoprvé, ale nakonec to vždycky aspoň na tu trojku dám.

    Myslím si, že záleží na tom vyučujícím. Já osobně bych si dát úplatek našemu vyučujícímu Statistiky nikdy neodhodlala dát. Přijde mi na to moc čestný a hlavně si zakládá na tom, že po absolvování této školy umíme statistiku lépe, než mnozí vysokoškoláci. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2007 19:40:33, schenni) Ahoj, já jsem slyšela že se na jedné fakultě na MU praktikují zkoušky přes postel a že se tím ty holky netají, ale těžko říct S10 Co podle mě platí více - sponzoring fakulty... Myslím že by si škola nechtěla pohněvat významného sponzora tím, že by jeho dítko ve škole neuspělo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.12.2007 23:33:16, Katka) Syn od známých se dostal na práva za 40 000 tuším, ale je to už asi 6 let zpátky, nedávno dokončil studia a je z něj právník. Jinak co s etýče oblečení, tak prý stačí se slušně obléknout a sebejistý dojem, že vím o čem mluvím. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.