...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.02.2006 11:19:53, Marky, zhlédnuto: 139x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky všem lidičkám, chci se Vás zeptat, ti kteří studují na právnické fakultě obor právo a právní věda nejlépe v Olomouci?! Jaké podklady potřebuju k tomu, abych se tam dostala nebo i přípravné kurzy je to můj sen prosím pomozte, díky zatím P@ a přeju Všem, aby docíli k tomu, že se dostanou tam chtějí mějte se jinak všichni fajn, mnohokrát děkuji za odpověď, budu moc vděčná

Email: modry.plaminekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2006 17:32:52, Ajka) Tak jestli jseš na gymplu, je to lehčí, je dobré se učit dějepis, ZSV, a je dobré mít celkový kulturní přehled.V testu jsou i otázky podobné testům st. předpokladů jaké mají v Brně.A je tam jazykový test. Jinak se podívej na www.upol.cz ve zprávě o přijímacím řízení za r. 2005 jsou i testy, které byly použity. Přípravné kurzy- to nevím, někomu pomůžou a hlavně tě donutí alespon se učit. Tak hodně štěstí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2006 19:30:43, Marky) Ajko, mockrát ti děkuju, no já jsem právě na obchodní akademii a dějepis mě hodně baví jsem schopná se to naučit a díky ti za pomoc P@ Marky i tobě přeju hodně štěstí;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2006 19:54:30, Ajka) No ještě bych ti poradila jestli chceš opravdu studovat práva dej si přihlášky na všechny čtyři, nevíš, kde ti bude přát nejvíc štěstí, protože i to je třeba. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2006 21:24:39, dd) ahoj, mezi právnickými fakultami jsou velký rozdíly, hlavně v porovnání s Olomoucí. Jestli máš dobrý známky na střední, umíš děják a celej život se umíš tak akorát učit, vezmou tě na PF UP, jestli máš přehled a umíš myslet, vezmou tě na PF UK, jestli jseš intelektuál a doopravdy ti to myslí, vezmou tě do Brna, kde jsou nejlepší práva v republice. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2006 21:33:03, anna) Já chodím na přípravný kurz a cvičící nám říkal, že do Olomouc vezmou každýho - buď se trefíš do toho, co je podle nich správně, nebo do toho, co je skutečně správně, ale oni to neví, tak se na to odvoláš, nebo když tam prej někoho znáš, tak jseš tam coby dup (znám tam takhle 2 lidi). Zase je pravda, že oproti mému vysněnému Brnu tam berou 2x tolik co se týče procent... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 10:12:08, Ajka) k poslednímu příspěvku. Jak můžou brát každýho, když je asi 2500 uchazečů a berou kolem 250.A že někdo někoho zná, to je snad všude. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 13:08:56, Marky) No popravdě, nemám ráda, když se někdo moc učí, známky mám normální nic extra, ale taky ne špatné, něco jsem o tom slyšela, Brno je super, jenže je tam těžké se dostat a kámoš říkal, že je to super škola, však uvidíme děkuju Všem a přeju hodně štěstí a Anni, na jaký přípravák chodíš na Amos? Nebo na který? Jsou i celoroční a ty jsou dobré? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 16:47:53, anna) od Amose v Praze a mam to na celý rok. A celkem fajn. Jen my přijde, že v tý logice je to všechno na jedno brdo a opakujeme to furt dokola.. ale jinak na právo máme studenty PF UK, tak si s námi povídají a je to moc fajn:) Mam ten pocit, že na půl roku by to stačilo. A dát si pouze logiku a TSP. My bereme i právo apod. a to mi přijde úplně zbytečný... tak přeju hodně štěstí:))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:05:16, Marky) Díky, jsi moc hodná :)), tobě taky přeju hodně štěstí mi připadají přijímačky těší na KU než na MU reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:09:52, Marky) Anni, promiň, že se tě pořád ptám, ale ty TSP se počítají jako Scio testy? Protože mi to vrtá pořád hlavou asi jo, když se to počítá na percentily, že?! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:54:52, anna) ahoj, TSP jsou TSP a scio testy jsou OSP (obecné studijní předpoklady), přičemž předloni dělalo TSP pro MU Scio. Na percentily se to počítá, jinak OSP mají jen 3 subtesty, TSP osm. Některé příklady si jsou podobný:) ale TSP mi přijdou lehčí... Jinak testy studijních předpokladů si už dělá Masaryčka sama. to Ajka: To on myslel obrazně - podívej se kolik z uchazečů se skutečně dostavilo k přij.řízení, kolik se zapsalo (jen tak pro zajímavost - předloni brali 25% a z toho se zapsalo 57% - ze řádně přijatých), kolik vzali na odvolání (to by mohli vzít skoro všechny, protože těch chyb tam loni bylo víc než dost) a teď to porovnej s ostatními fakultami. A krom toho, věřím, že jsou možná 3 podplatitelný, ale u Masaryčky bych si tim zrovna jistá nebyla. Znám totiž syna proděkana PrF a on se tam loni nedostal a skutečně tam není. a pak vím o někom z Olmíku, komu stačí mít známý na jedný fakultě a je tam... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2006 19:58:39, anna) Marky, tys asi myslela, jestli se na PF UK počítají na percentil ten jejich test:) promiň, já jsem si to spletla s FSS MU, na PF UK loni percentily nedělali. Počítali to pouze na body a stačilo 61,5 bodu na přijetí z 105 možných plus ty bonifikace navíc. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 09:27:07, Marky) Páni, děkuju ti mockrát, tak to je strašně málo, dosta velká šance v Olomouci, Anni a kdy budete dělat přijímací zkoušky nanečisto? Stihneš to do termínu přijímacích zkoušek? Promiň, že se tě tak vyptávám, ale uvažovala jsem nad kursem od Amosu a na výběr jsou dva buď každý týden ve středu a nebo co 14 dní v sobotu, za stejnou cenu a celý rok a nevím, kterou si mám z nich vybrat, prosím poraď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 09:58:35, Ajka) to anna: r.2004-2005, který zmiňuješ.
    počet podaných přihlášek - 1536
    zúčastnili se PZ - 1437
    počet přijatých - 252
    počet přijatých po odvolání- 285
    počet zapsaných - 282
    Takže nechápu, kde si přišla k těmto procentům. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 12:51:41, anna) oni jich brali víc - 370 viz.http://skoly.vzdelani.cz/?skola=15220&nazev=Pr%E1vnick%E1+fakulta, tyhle stránky spravuje sama fakulta, takže pochybuju, že by tam napsali něco špatně. I když vzhledem ke kvalitě přij. řízení na PF UP je to možné... to Marky: ahoj:)) já tam ten sobotní a upřímně mi přijde, že mnohem lepší je si dát na půl rok logiku a tsp, protože brát tam třeba zákoníky atd. mi přijde zbytečné - to se může naučit člověk sám. Opravdu už bych si to nedala, ale logiku tě tam naučí a do Brna se z toho kurzu dost lidí loni dostalo. Jinak ty přijímačky nanečisto stíháš (jestli myslíš Národní srovnávací zkoušky - jsou v dubnu) dej mi kdyžtak maila:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 15:02:26, Ajka) Ano, ale to bylo vloni r.2005-2006, ale ty si psala předloni, tak nevím, jestli někdo může kritizovat kvalitu př. řízení, když ani neví, kdy je vloni a předloni. A ještě neumíš počítat procenta. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 15:23:35, Marky) Anni, díky můj e-mail je modra.kvetink.aseznamcz, no já jsem z Ostravy, ale tam není nic o tom kurzu na celý rok a dva týdny v sobotu, prosím podívej se mi na to, budeš hodná díky moc reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 16:00:16, Marky) Promiňte, už blbnu napsala jsem špatnej e-mail.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 18:11:07, anna) to Ajka: Myslela jsem předloni, protože to bylo předloni, respektive loňský školní rok, loňské přijímací řízení bylo pro rok 2005/2006.. a upřímně nevím, jak někdo může napsat to bylo vloni r.2005-2006, přijímací řízení je snad v jednom roce (i když u vás se to asi posouvá podle akreditace, nevím, do Olomouce se rozhodně nehlásím) Marky: ahoj, tak já nevím, jestli ten mail je dobře:))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2006 18:39:52, Marky) Anni, já ho mám normálně pod těmi zprávami, jak e-mail a www stranka, tamten co jsem dala byl špatný promiň :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2007 18:33:58, H) Chtěla bych reagovat na dd : Jsem studnetkou PF UP a chtěla bych reagovat na tu velkolepou kritiku, která se snesla na naši školu . Já jsem se dostala na PF UK, PF MU a PF UP, takže vím, o čem mluvím. PF UP a PF MU jsou rozhodně kvalitnější než PF UK, to mi věř. :) proto moje kroky směřovaly právě sem. Radím Ti jako současná studentka práv.Navíc hodně mých kamarádů utíkalo z Prahy mílovými kroky do Olomouce, protože se jim nelíbil styl výuky. Zdálo se jim, že jsou na ně kladeny malé nároky. Nevím, jaký bylo studium práv před 5 roky, před 10 roky...vím, jaký je teď. :D Spousta lidí, mezi nimi i lidé z Prahy, kteří se do Prahy na práva také dostali a te´d chodí se mnou do ročníku, by Ti řeklo, že se rozhodli ze stejných důvodů jako já pro PF UP, samozřejmě Brno je Brno S06, to nepopírám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2007 22:56:04, Tlapka) Navíc hodně mých kamarádů utíkalo z Prahy mílovými kroky do Olomouce, protože se jim nelíbil styl výuky. Zdálo se jim, že jsou na ně kladeny malé nároky.
    Tohle platilo tak dva roky nazpátek. Od ak. roku 2006/2007 se v Praze zavedl kreditový systém a studenti nevědí, co dřív ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2007 17:08:34, Pec) Olomouc je supr! Praha je snobarna a Brno je silene lehke, protoze tam mam zneme, kteri sotva dodelali stredni a sou v poho!!!! A je tam nejmensi umrtnost :) Za 5 let Olomouc bude Brnu slapat na paty s tim, jak se rychle rozvíjí!!!S10 reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.