VETERINA - VFU BRNO

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.12.2007 19:27:12, Alice, zhlédnuto: 9543x, reakcí celkem: 21Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj
je tady někdo kdo studuje VFU v Brně - fakultu veterinárního lékařství?
chtěla bych se tam taky přihlásit a chci vědět co mně čekáS15 potřebovala bych vědět něco o škole, o přijímačkách a tak celkově, tak prosim ozvěte se někdo:)
díky moc

Email: alice.malitovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.01.2008 16:43:44, tami) Přijímačky nejsou až tak těžký, když si projdeš ty modelový otázky, tak by to mělo být v pohodě. No a pak tě čeká hodně učení nejen během zkouškovýho, ale i během semestru. A samozřejmě 100 % účast téměř na všech cvčeních, což znamená v praxi skoro celej týden ve škole. Těžko říct tak dopředu jestli to za to stojí nebo ne, to si každej musí zkusit sám ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.01.2009 18:27:01, Alice) ahoj, prosimte kde se dají sehnat ty modelové otázky? myslela sem že FVL je nevydává. mám jenom chemii z fvhe, a ne všechny stránky a bez výsledků, a biologii vůbec. kdybys je měla, můžeš mi je prosím poslat na mail? alice.malitovaatlascz :) byla bys zlatá!
      nejsem si vůbec jistá co dělat, chci se hlásit na farmacii, veterinu, biochemii, molekulární biologii a medicínu. nejvíc se bojím že to psychicky nezvládnu tu veterinu kdybych se tam dostala, jak může člověk vědět dopředu co ho čeká a co dokáže? je těžký si představit říznout do zvířete, když sem ani nikomu nikdy nedala injekci:)) a asi se ve vyšších ročnících něco zkouší na živých pokusných zvířatech že? potkani, králíci? to bych dělat asi nemohla, sem proti takovému týrání pro pokusy..:( reagovat zde
      Email: alice.malitovaatlascz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2010 17:20:21, Lucie) Dobry den, chtela jsem se zeptat jsem v sedme tride. Chci byt hodne dlouho veterinarkou a chci se zeptat kam bych mela jit na stredni skolu, Gympl? Zemdelska stredni skola obor agropodnikani? nebo veterinarni stredi skola ? ja fakt nevim prosim pomozte mi.
      reagovat zde
      Email: lucinka.kubikovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2008 18:26:42, Hanka) Ahojky, já jsem na FVHE v druháku a vzdala jsem to. Zkoušky mám to jo, ale nestojí mi to za ty nervy, když vím, že veterináře dělat nechci. Musíš do toho být hodně zapálená a musíš vědět, že tě to bude bavit a dělat to chceš. Jinak přeju hodně štěstí při přijímačkách. Na FVHE je lehčí se dostat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2008 19:33:51, motejl) jj, holky maji pravdu...musis to hodne chtit, jinak se ti to neoplati. jak rikaji, stale jsi v jednom kole, ale skola je to zajimava a da se to zvladat...urcite se nench odradit:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2009 19:53:54, aurisinka) Ahoj,take se hlasim na veterinu a nikde jsem nesehnala ty modelove otazky.Ma je nekdo z vas?Rada je od vas koupim.Prosim o odpoved.Dekuji reagovat zde
    Email: aurisinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2010 17:43:45, Nell) ahoj prosím jestli někdo máte taky bych měla zájem o modelové otázky. Prosím moc. Děkuji reagovat zde
    Email: nellreatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2010 17:24:37, Lucie) Diobry den, chtela jsem se jeste zeptat ty modelove otazky jsou kazdy rok stejne nebo kazdy rok jine? Dekuji :) reagovat zde
    Email: lucinka.kubikovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.11.2010 23:11:29, Veronika) ahoj, budu se na vetrinu hlásit příští rok a je mým snem se tam dostat :-) tak jestli byste byl někdo tak hodnej a poslal mi ty modelový otázky taky byla bych vám moc vděčná a když se dostanu máte u mě pivsona :-D :-D muj mail: weruhaklseznamcz díky reagovat zde
    Email: weruhaklseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 22:35:49, Verca) Ahoj i ja bych se chtela zeptat jestli by mi nekdo prosim neposlal vyplnene otazky samozrejme ne zadarmo. Ozvete se prosim na email vfloderovaseznamcz reagovat zde
    Email: vfloderovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.12.2012 09:50:00, p.aktak) Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo neposkytl materiály z přípravných kurzů na veterinu v Brně. Samozřejmě ne zadarmo =) reagovat zde
    Email: p.aktakseznmcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2013 12:24:29, Hana Kostečková) Ahoj, chtéla bych se zeptat zda někdo nemá, nebo neprodá vypracované ,,modelové otázky" na Veterinu do Brna... A pokud jo, tak prosím o info na můj email: hana.kosteckovaeducanetcz Děkuji moc :-) Přeji pěkný den :-) reagovat zde
    Telefon: 777649425, Email: Hana.kosteckovaeducanetcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2014 22:26:22, veterina) Nabízím precizně vypracované otázky k přijímacím zkouškám na veterinu. Vše vypracované ve wordu, aby se s tím mohlo dále pracovat. Doplněno o mnoho vysvětlujících poznámek. Příklady jsou detailně rozepsané. Nejedná se o žádné rozmazané scany. O více informací piště na mail: veterina.doucovaniseznamcz reagovat zde
    Email: veterina.doucovaniseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2015 22:56:38, Fany) Ahoj měla bych zájem o vypracované otázky, zda jsou ještě k mání. Prosím více info na e-mail. Děkuji předem :) reagovat zde
      Email: fanyhseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 00:50:47, studentík) To ani nezkoušej. Přijímačky jsou na hov.no. Dostanou se tam jen ti s bodama navíc za celý 4 roky studia s jedničkama, jedničkama na vysvědčení atd. Nemáš šanci. Poslední roky to tam takhle chodí. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2015 22:21:04, Fany) Ok děkuji...aspoň vím za co jsem utratila peníze za přihlášku na ***....:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2015 21:49:01, Karolína) Ahoj, chtěla bych jít na veterinu dělat sestru, ale nevím přesně, jaky musím mít známky. S15 reagovat zde
    Email: kikos1133seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.05.2015 00:52:52, studentík) Dělat sestru a to se ptáš u přijímačkách na vejšku? Na veterině děla sestru může každá pi*da, co je třeba vyučená cukrářkou. Stačí,že jí někdo dohodil flek. Vy jste trumbery! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2017 13:14:34, Týna) Ahoj nabízím vypracované modelove otazky a studijní materiály z přípravného kurzu. Pro více info na emailu dvorakova025seznamcz reagovat zde
    Email: dvorakova025seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2017 14:06:30, Petr) Ahoj kolegové studentíci, vím jak jsou na tom studenti s penězma, tak se s Vám podělím o slevový kód na víno na 70% který se ke mě dostal omylem emailem, kdy firma psala svému zákazníkovi, že mu ho dává jako omluvu, funguje to na jeden karton vína, hned jsem to zaplatil :-) pokud to budete chtít využít tak na stránce www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva
    stačí zadat kód: omluva35
    V emailu je napsáno, že to platí do 30.10.2017

    Zkoušelo to už i několik kamarádů a také jim to pustilo, ale to mají nějak pokažený v systému :-) tak ať chutná :-)
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2017 14:34:29, Deny) Paráda díky, že si se podělil už jsem také nakoupil se slevou :-) alespoň mám dárek pro naše na Vánoce :-D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Veterina VFU - Výběr vysoké školy
  2. veterina - Ostatní
  3. veterina - prijimacky, skola - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  4. Chemie pro medicínské aplikace, VUT Brno - Výběr vysoké školy
  5. Veterina Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. veterina - Ostatní
  7. Farmacie Brno x Hradec, Genetika - Výběr vysoké školy
  8. VETERINA BRNO - Ostatní
  9. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  10. Veterina - TESTY - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.