UJEP - regionální rozvoj

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.01.2008 16:46:50, Makyna, zhlédnuto: 1379x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojte dobří lidé...chtěla bych vás poprosit o radu:D. Vzhledem k mému zaměstnání, bych si potřebovala doplnit Vš vzdělání:(Ráda bych studovala na UJEP,fse, obor regionální rozvoj, KSMám,ale velký strach z matematiky-na sš se jí nevěnovala příliš velká pozornost. Maturitu "nemám" z gymnázia a je to už 6 let, co jsem opustila školní lavice:) Je tu někdo, kdo studuje tento obor? Můžete mi prosím říci, jak je to s matematikou, statistikou? Bude mi učivo z gymnázia hodně chybět ?
Budu vděčná za jakékoliv odpovědi a předem za ně děkuji !!
Vám všem, co už na VŠ jste přeji hodně moc úspěchů....a fandím !! Vy, co se tam teprve chystáte - zlomte vaz !!!! Makyna

Email: identita85seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2008 17:52:01, Radek) Ahoj Makyno,
    k přijímačkám mrkni na loňské testy: http://fse1.ujep.cz/00_prijimacky.asp#KMS

    Ke studiu Reg. rozvoj (kombinov.):
    matematika v bakalářském studiu je tenhle jeden předmět:
    http://fse1.ujep.cz/00_sylaby3.asp?ID=42
    pak ještě docela dost statistika - dva předměty na sebe navazující (ale to není matematicky tak náročné, spíš vzorečky):
    http://fse1.ujep.cz/00_sylaby3.asp?ID=53
    http://fse1.ujep.cz/00_sylaby3.asp?ID=45
    a něco finančních výpočtů bude asi v předmětu základy financí:
    http://fse1.ujep.cz/00_sylaby3.asp?ID=99

    zvládnout by se to mělo dát, je to stručnější než to mají v prezenčním studiu. držím palce
    zdroj těch info:
    http://star.ujep.cz/stag/ - prohlížení - studijní programy a předměty - st.prog. prohlížení - nejhornější z formulářů vybrat FSE - klik vyhledej - hospodářská pol. a správa (kombinované) kliknout na platné, proklikáš se k povin.předm.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2008 17:59:41, Radek) informace o těch povinných předm. jsou v tom stagu odfláknuté, najdou se podrobněji (viz odkazy) na stránkách fse1.ujep.cz, kde si klikneš vždycky na určitou katedru a klikneš na sylaby.
    Jinak obor nestuduju, takže nevím, snad se ti někdo ozve.. Já myslím že když zatneš zuby tak to půjde. Nebudu ti říkat že to bude zívačka, protože to tak nevypadá, myslím že je to kvalitní obor, .. ale ta obtížnost zase určitě není nad síly snaživého člověka z obchodky.. bude rozhodovat kolik času a trpělivosti tomu budeš moci a chtít věnovat.
    fandím ti a přeju ať se ti to povede!:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2008 19:40:41, Makyna) Ahojky Radku ! Děkuji ti za tvou vyčerpávající odpověď. Pomohl jsi mi zorientovat se v dané problematice.....vypadá to, že budu muset změnit zaměstnání, protože matematika nebo dokonce statistika na VŠ je nad mé síly. nevím co je to derivace,variace,kombinace Bohužel, nemám maturitu ani na obchodce Mám papír na cestovní ruch, domkuvím se rusky :D a umím uvařit houskový knedlík...:D:D Krutá skutečnost...mohla bych zkusit doučování,ano, ale musela bych asi začít už u velké násobilky.... Čeká mě dlouhá cesta ... ale tobě ještě jednou moc děkuji. Jsi ochotný, a to se v dnešní době zřídka vidí.Makyna reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2011 11:18:18, Verča) Já bych to neviděla tak tragicky. Při troše dobré vůle a snahy se to dá zvládnout:-) 3 roky jsem matiku neviděla, na střední jsem se tomu extra nevěnovala, z matiky jsem nematurovala a zkoušku z matematiky i statistiky jsem zvládla. Doporučuji si průběžně počítat příklady k probrané látce z učebnic, kdyby měl někdo zájem, prodávám všechny 3 na matematiku a pak by to neměl být problém. Pokud budete opravdu v úzkých, je dobré využít konzultace a probrat si to ještě jednou s učitelem, na konzultacích ale musíte řešit konkrétní problém, ne že nerozumíte ničemu. reagovat zde
      Email: Veb-erseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2008 20:16:28, Radek) a ty si děláš hezky legraci sama ze sebe, to se taky nevidí.. Víš co musíš zlepšit, tak máš určitě naději. Já zas ani za mák neumím rusky ...a knedlíky? -to by asi byla bída ;). Ahoj reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UJEP - Regionální rozvoj - Ostatní
  2. Regionální rozvoj - Mendelova univerzita v Brně
  3. Regionální rozvoj UJEP - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  4. Ekonomka vs. Regionální rozvoj - Výběr vysoké školy
  5. Veřejná správa a regionální rozvoj nebo provoz a ekonomika?? - Ostatní
  6. Veřejná ekonomika a správa vs. Regionální rozvoj a správa - Masarykova univerzita
  7. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  8. fse UJEP - regionální rozvoj - Ostatní
  9. Rozvoj lidských zdrojů - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  10. Toxikologie UJEP - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.