Časová náročnost studia na medicíně


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.01.2008 10:14:52, Alča, zhlédnuto: 2206x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj děcka, děsně by mě zajímalo, jak vás časově zaměstnala vaše lékařská fakulta v jednodlivých ročnících, co se týče normálního semestru i třeba co pro vás znamenalo zkouškové období. Co se týče průběhu semestru, tak přednášky jsou samozřejmost, jde mi o vaše nasazení do praxe s pacienty. Například 3.LF UK prezentuje kontakt už od prvního ročníku. Děkuju moc!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2008 14:30:02, Gabca) Ahoj to by me zajímalo taky,chtela bych se hlasit na medicinu do Brna a moc rada bych to ve zdraví prezila(za predpokladu,ze bych se tam dostala:D......snad se nekdo najde a podeli se o sve zkusenosti, ikdyz medici asi po netu moc nebrouzdaji:),neb jsou ponoreni ve skriptech, bo se pletu?;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2008 18:47:29, izka) medici sice jsou ponoření ve skriptech, ale když už jim to leze na mozek, tak dělají vše možné co se dělat dá-například brouzdají po netu:)Co se týče Brna, kontakt s pacienty jsme měli poprvé ve druháku v rámci ošetřovatelství.Nejvíc mi určitě dala dvoutýdenní praxe prázdninová, ve třeťáku se setkáváme s pacienty dvakrát týdně..a od čvrťáku je bloková výuka v nemocnicích=záleží jak kde, ale většinou skoro každý den kontakt s pacientem..Nevím, jestli je takové plus být od prváku v kontaktu s pacienty..Ostatně nemáš žádné znalosti, tak co bys s nimi taky dělal. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2008 19:02:06, salika) izka: to je aspon nazor :):):) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2008 09:05:37, Alča) No zřejmě naně čučíš jak puk :D Nebo v této chvíli budeš moci dělat vybírače poplatků S15 A co váš volný čas? Nebo lépe jak moc bylo možné si naskládat předměty do co nejméně dní a pak se věnovat brigádám, nebo sportu, přátelům... Jednou mi někdo řekl, že v prváku si zvládl naskládat předměty do tří dnů a pak u toho i pracoval. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2008 15:25:02, izka) No, volný čas..Záleží na tobě-jestli budeš chodit na přednášky, jestli se opravdu budeš připravovat na hodiny(v některých předmětech tě k tomu i více či méně přinutí), nicméně my si do hodně předmětů museli psát protokoly, což čas zabere.Téměř na všech fakultách je rozvrh dán, nemůžes si s ním hýbat.Takže nějaké naskládání do 3 dnů, o tom nemůže být řeč.Až do druháku jsem většinou měla školu 4 dny v týdnu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2008 19:25:11, Pavla) AHoj Alčo, o studiu na medině si moc velké iluze nedělej. Já jsem na trojce UK a v prváku jsme byli ve škole i od 7 od rána do 19 do večera- pak se k tomu musíš ještě minimálně 3 hodiny učit a připravovat protokoly a podobné hloupůstky. Takže během prváku s brigádama vůbec nepočítej, ale na druhou stranu Ti tahle škola má hodně co nabídnout. Už po čtrnácti dnech studia Tě pošlou k pacientovi, aby sis udělala včas představu o tom, do čeho jdeš a případně si to ještě mohla rozmyslet:D.Je to výborná škola s výbornými lidmi, ale počítej s tím, že Ti to sežere celý život.Moc držím palce, aby se Ti tam líbilo! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2008 20:07:27, Alča) Pavli i Izko, děkuji vám moc za info a osobní postřehy :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 19:38:20, k.) Ja jsem na LF1, ktera ma tu vyhodu, ze je vicemene dobre poskladany rozvrh, ze se kazdy den konci tak nejak kolem druhy. od prvaku ke skole normalne pracuju (2-3 dny/tyden), ucim se jak kdy a jak na co, spis tomu teda venuju vikendy. ve zkouskovym se ucim od nevidim do nevidim, ale zase pak mivam v lete ctvrt roku, v zime mesic prazdnin. :)
    u nas je snad prvni praxe po druhaku - osetrovatelska, 3 tydny. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Časová náročnost školy - Ostatní
  2. Časová náročnost magisterského studia. - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  3. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  4. FIT ČVUT vs FIS VŠE - náročnost - Výběr vysoké školy
  5. FPE ZČU - Ekonomická a regionální geografie - náročnost studia - Informace o studiu
  6. Časová náročnost studia molekulární biologie? - Ostatní
  7. UJAK - Sociální a mediální komunikace - časová náročnost - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. CZU- VSRR náročnost, matika... - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. Ujep - Fakulta výrobních technologií a managmentu - náročnost studia - Informace o studiu
  10. Časová náročnost na utb - anglický jazyk pro manažerkou praxi - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.