OPF POMOC

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.01.2008 09:19:01, Monule, zhlédnuto: 160x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekholky chtela jsem se zeptat, chodim taky na opf do 1.rocniku a zapsala jsem si v zimnim semestru basketbal B, jenze jsem byla nemocna tak jsem nesplnila. zajimalo by me jestli si ten telak musim zapsat v letni semestru kdyz jsem ho neudelala v zimnim nebo jak? dekujíí moc za odpoved
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2008 10:20:34, Monule) nikdo?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2008 11:08:40, Radek) Já tam nestuduju, ale mám pocit že (nebo na jiné VŠ mám zkušenost) si můžeš zapsat ten basket v dalším semestru znova (u stejného vyučujícího) a bude stačit když dochodíš ten počet hodin co jsi chyběla. Nebo si dáš úplně jiný kurs těláku a normálně to odchodíš - a nemusí to snad ani být hned v tomhle semestru - my jsme měli splnit dva tělocviky (resp. možno tělocvik + sport.kurs) a měli jsme na to celé Bc. studium (3 roky). Myslím že to dává smysl, ale zeptej se na to radši na své škole - tělocvikáře, resp. své studijní referentky co se požaduje. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 20:49:51, oak) Omlouvam se, že se připojuji až nyní a netuším, kde jsou všichni studenti OPF. Za mých dob byly tělocviky chápány jako volně volitelné předměty a člověk si mohl zapsat jiný. A když jsem třebas nedokázal dochodit tenis, tak jsem si po druhé zapsal sebeobranu. Odchozené hodiny se bohužel vztahují k danému semestru :( . A za přepokladu, že student nechtěl, nepř. ze sociálních důvodů jet na kurz, může si místo kurzu zapsat a odchodit 2 kurzy různých tělocviků.
    A domnívám se, že alespoň tělocviky zůstaly bez novouniverzitních reforem S05
    Sportovcům zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 22:28:28, Monule) ja jsem to udelala tak, ze jsem si zapsala ten telak znovu do letniho semestru akorat misto basketu florbal.jde to tak? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2008 20:34:19, oak) Věřím že vpohodě. Hlavně ať to ten semestr dochodíš, protože tento tělocvik se už může počítat jako death-line. Pro max jistotu si pak zajdi za sekretářkou (katedra tělesné výchovy, ekonomie na druhém podlaží) s dotazem, zda pro studenty nově není striktně dané, že tento předmět musí splnit obsemestr (kdyby bylo, tak nevím, jaká nabídka kurzů by byla pro letní semestry S08)
    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prosim pomoc - Zkoušky, zápočty, státnice
  2. POMOC!! - Ostatní
  3. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  4. Prosím o pomoc - Informace o studiu
  5. Pomoc se zkouško z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. pomoc - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Pomoc s BP - vyplnění dotazníku - Ostatní
  8. PROSÍM O POMOC!!!!!!!!!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Pomoc s elektronickou přihláškou - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  10. Ubytovani na koleji pomoc!! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.