REKREOLOGIE UP OLOMOUC- DOTAZ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.01.2008 23:26:23, Milos, zhlédnuto: 1872x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj vsichni.
Chtel bych se prihlasit na Rekreologii na UP Olomouc tento rok a prosim vsechny, kteri uz jsou na tomto oboru, nebo maji nake zkusenosti, jestli by mi mohli napsat z ceho se mam pripravovat na vseobecny test.Na strankach fakulty jsem to nenasel.Jakekoli dalsi informace potesi!!! Predem diky :D
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2008 16:51:50, Luzel) Ahoj Mílo našel tvuj příspěvek, který se týkal UP v Olomouci ohledně rekreologie, jak jsi na tom s informacema mám taky zájem o toto studium a je fakt, že s hledáním informací to je bída. zatim ahoj Luzel reagovat zde
    Email: luzelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 23:48:53, Milos) Ahoj Luzel!!
    Abych ti rekl pravdu tak jsem stravil hodiny na netu hledanim jakychkoli informaci a zaver je ten, ze v podstate nic nevim :D nenasel jsem zadne ukazky testu z predeslych let, ani zadne doporucene studijni materialy.Proste asi tam muze byt vsechno.Musim upresnit, ze ja mam zajem o dalkove studium nevim jake chces ty?
    A tam se dela pouze vseobecny test a pohovor.U prezentacniho studia toho tam je vice!! Kdyby jsi mel vice stesti s hledanim tak mi taky dej prosim vedet- treba sem.
    Zatim se mej reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2008 20:01:32, Laui) Ahojda pánové, tak já náhodou rekre studuji. A pojďte k nám :).co se týče všeobecnýho testu, tak ten není tak důležitý. Proklepne vaše znalosti třeba z morzeovky, znalosti přírody, politiky...prostě všeobecný test. Na něj se nepřipravujte. Všechno je to postavené na ústním pohovoru. Tam padá klec. Podle toho, jestli uděláte dojem na komisy, tak vám vezmou nebo nevezmou. Bejvá to dost náročný. otázky všeho druhu. To mi připomělo, dejte si záležet na životopise. Te se tam nejvíc probírá :) (krom ostatním věcí - řeší se politika, cestování, zájmy...). Hlavně se vás budou snažit dostat do kouta a budou sledovat to, jak reagujete.No třeba vám to pomůže :).Držím palčky a uvidíme se ve škole
    reagovat zde
    Email: lauerinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2008 13:15:31, spinavepradlo) ahoj, rekre v olmíku sice nestuduju, ale úspěšně jsem tam udělal příjimačky. ještě nedávno byly testy na stránkách katedry, ale teď to vypadá že tam nejsou. ale i tak se jich dá vygooglit spoustu.
    testy nebyly nic moc těžké, možná z bioly to bylo trochu těžší pro ty kteří z ní nematurovali...anglina mi přišla v klidu a všeobecný test byl asi nejlehčí. co se týče pohovoru, nevím jestli to bylo to nejdůležitější, mě nijak nedrtili, spíš jsme si příjemně povídali. a myslím že na pohovor nekladou až zas takovou váhu...možná když máte bodové ohodnocení na hranici úspěšného příjetí. prostě tam musíte přijít sebevědomě, s úsměvem a mít základní znalosti světa kolem sebe. hodně štěstí reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Univerzita Palackého Olomouc - chartativní a sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci
  2. dotaz k VŠAP Praha - Informace o studiu
  3. MUP - dotaz na studium Mgr. MVES - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  5. Dotaz!!! - Informace o studiu
  6. Rekreologie vs. cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  7. Dotaz ohledně poplatků za studium dvou oborů - Ostatní
  8. bc. stát. otázky Andragogika - VŠ Olomouc, Brno - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. dotaz - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  10. F1 dotaz ohledně oborů a způsobu studia - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.