PRÁVA


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.01.2008 15:36:04, Misa, zhlédnuto: 349x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Ahoj lidi, myslíte, že má člověk šanci dostat se na práva i přesto, že nemá žádný jazykový certifikát a "samé dobré známky (myslím jedničky a dvojky)" z gymnázia? Slyšela jsem, že se za to přičítávají body...
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 16:04:19, Radek) Ahoj Miso,
    určitě má. I když je to jistá výhoda (já nevím teď kolik dávají, 5 bodů za to a 5 za tamto (ty známky myslím byli za maturitu z urč. předmětů - jako dějepis a jazyk, radši to ještě prozkoumej, normální známky ze všech vysvědčení by neměly rozhodovat). Proč to má cenu? Podívej se kolik bodů z těch max. 110 nebo kolika byla loni hranice pro přijetí, myslím že to bylo cca 65 bodů. Takže když ten test napíšeš dobře, tak šanci určitě máš. Ale zase je otázkou, že když to cca 90 % lidí napsalo hůř než 65 bodů (vč. těch případných započtených bonusů), tak ten test asi moc lehký nebyl.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 18:46:12, Ingrid) Tak mně ten test připadal lehký, i když pár chytáků tam je, ale dá se na to připravit.Nej bude koupit si testy na přípravu třeba na www.kampomaturite.cz.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 19:54:02, Misa) Radek- díky moc.
    Ingrid - taky díky. A ty jsi se dostala na práva? A na jakou střední si chodila? Nevím, jestli má cenu chodit na přípravný kurz. Mám takový pocit, že mi to tam stejně nevysvětlí...třeba logiku. Vždyt tam bude hodně lidí... Můžeš mi poradit? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.01.2008 21:01:03, Radek) střední škola není úplně to nejpodstatnější.. zjisti hlavně jak vypadají ty testy (made by Scio - www.scio.cz), něco taky o tom píšu ve zdejší sekci Přijímačky. Všeobecný přehled - to je jediné v čem by ti trošku pomohla škola kterou máš za sebou (znalosti). Je to asi 1/3 z testu. Zbytek logika a všeobecné studijní předpoklady. Tam ti stačí když chápeš řešení různých úloh, dá se dobře natrénovat.. Jenomže ani nejlepší gympl ti nezaručí že budeš vědět konkrétní otázku ze zákona o vys. školách, z ústavy, sociologie apod. Lidičky kurz v něčem pomůže, ale hlavně musíte VY;). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2008 19:51:41, Misa) Radek - Já vím, že nezáleží na škole... jak říkáš, záleží jen na nás. Víš, nejvíce se bojím logiky-nevím, jestli se to dá nějak natrénovat... a všeobecné studijní předpkolady to bude taky oříšek. Na to se nedá naučit, to záleží na člověku, jak je chytrý... Aspoň mi to tak přijde. Tak ti děkuji. Snad to nevzdám... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2008 20:22:38, Radek) no tak trošku o chytrosti to je, ale když ti někdo vysvětlí typové příklady, a ty se naučíš ten postup a způsob jakým nad tím uvažovat, natrénuješ to na dalších podobných příkladech, dá se to řešit docela úspěšně.. (systém opička neboli podle ševcovského kopyta:))
    nevzdávej a zkus to, přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 16:45:04, Luca)
    Do Brna, Prahy ani Plzne se prijimacky moc naucit nedaji. Je sice pravda, ze si muzes projit starsi testy a naucit se resit ulohy, ktere tam jsou, jenze pri prijimackach tam budes mit zase uplne jine ulohy a to, ze umis ty lonsky ti moc nepomuze. Na techto pravnickych fakultach to je opravdu hodne o inteligenci, schopnosti premyslet, davat veci do souvislosti, mit hodne siroky vseobecny prehled. Proto bych ti doporucila Olomouc, projdi si brozury se starsimi variantami testu, hodne tam otazky z minulych let davaji do prijimacek znova (z jazyka i z dejepisu, u logiky se staci naucit princip - nebyvaji tam chytaky jako treba v Praze, Brne nebo Plzni). Vim to z vlastni zkusenosti, loni jsem se tam takhle bez problemu dostala, ale do ted lituju vyhozenych penez za prihlasku do Prahy, Brna a Plzne. Tam my normalni lidi nemame sanci se dostat, je to opravdu jen pro ty nejchytrejsi :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 16:49:02, Luca) Jeste jsem zapomnela rict, ze v Praze a Brne strhavaji body za spatnou odpoved, v Plzni je zase vic spravnych odpovedi - neda se tipovat, odpoved musis proste vedet nebo mas smulu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 16:50:27, Luca) jinak kdybys mela jeste nejaky dotaz ohledne prijimacek na jakoukoli pravnickou fakultu u nas, studia, kvality vyuku nebo cehokoli jineho, tak napis na mailik, rada ti odpovim :) reagovat zde
    Email: lucka.miagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 20:09:13, Martina) Ingrid- dekuji za e-mail a rady nakonec jsem z prava dostala za B dva, a to vyhazela tak polovinu skupiny reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2008 20:14:21, Ingrid) Tak to gratuluju !!:):D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 21:40:34, Petra) ahoj, myslím,že dostat se na práva bez přijímaček není problém, teda alespoň mně se to povedlo:-)Připravovala jsem se pomocí testových otázek zaměřených přímo na právo a pak na humanitní studia. Všechny ty knížky ještě mám, tak pokud by jsi měla zájem a vyskytuješ se v okolí Olomouce, můžu ti je za levno poskytnout..:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 13:11:42, Linda) Dostat se na práva bez přijímaček? nevim co studuješ, ale rozhodně nejsi na právech na veřejný vysoký škole, protože jinak bys věděla, že tam je takový nával, že žádná právnická fakulta opravdu, ale opravdu bez přijímaček nebere. U soukromých to je samozřejmě něco jiného, tam si přijetí a titul zaplatíš reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 17:59:12, Petra) Sorry,oprava-ne bez přijímaček ale bez přijímacích kurzů...no pokud bys to dočetla do konce,tak se to dalo pochopit.. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Materiály k přípravě na VŠ - PRÁVA/PSYCHOLOGIE/NSZ - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. opět práva - Ostatní
  3. Prava? - Výběr vysoké školy
  4. Pripravne kurzy na vysokou na práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Má cenu se ještě hlásit na práva? - Výběr vysoké školy
  6. práva- UK - Ostatní
  7. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. práva ol - Ostatní
  9. Přijímačky na práva - Ostatní
  10. Práva a ekonomie - budeme žít ve státě ekonomů a právníků?? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.