VŠEM

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.01.2008 21:08:44, Lada, zhlédnuto: 471x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe tu někdo kdo studuje na VŠEM ? chtěla bych vědět, co si o této škole myslíte, zda je dobrá, podle vašich představ, jak vypadá vyuka ....
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2008 20:20:17, Kamča) Ahoj, já ted na VSEM nastupuju od ledna a slysela jsem jen dobré reference, mají kvalitní přednasejici a studium se da i v prezencni forme stihat s praci:-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2008 16:17:17, Lada) A podle čeho sis vybrala specializaci? Ja nikde nenašla na jejich webovkách zvlášť ingo o jednotlivých druzích specializací, třeba co se učí při marketingu a tak. A nevíš je tam hodně matematiky?? :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2008 16:41:27, Kamča) Je fakt, že tohle tam maji dost nezretelne popsane.Ja jsem se vzdycky chtela zabyvat verejnou spravou a EU- takze jsem vubec nevahala. A a matikou to nebude tak tragicke- uplne nejmene ji neni, ale nepredpokladam, ze by byla nejak vyjimecne tezka. Nastupuju uz pristi tyden- tak jestli budes chtit, az se budu trochu vic orientovat, muzu Ti napsat email, ju? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2008 19:50:41, Lada) :)Jo to by bylo fajn kdyby jsi mi dala vědět. Díka moc reagovat zde
    Email: wigossscentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 13:20:35, Luky) Co se týče VŠEM, tak moc nedoporučuju. Chápu, že jste slyšeli samou chválu, ale bylo to jistě myšlený tak, že máte titul úplně zadarmo (nebo spíš za pár desítek tisíc), každopádně to není za snahu, za učení, za vaši píli a pracovitost. Jinak co se týče pozdějšího uplatnění, tak zaměstnavatelé stále davájí přednost absolventům veřejných VŠ, vím to z vlastní zkzšenosti. Takže jestli můžu poradit, jděte radši na veřejnou, něco se naučíte, budete mít lepší uplatnění a ještě ušetříte :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2008 23:57:47, Lada) No já sem právě na tu školu neslyšela žádný ohlas tak pro to se tady ptám :) ale nikdo nedává vědět, tak nevím co si mám myslet no . reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 11:43:15, Lucy) Já osobně s ní žádnou zkušenost nemam ale chodí tam kamarádka a žádný negativní ohlasy jsem neslyšela, teda třeba až na neschopnost studijního( ale to je všude:D ), přednášejí tam většinou profesoři z veřejných vš v praze nebo přímo lidi v praxe. Nepsala jsi jestli chces jít na kombi nebo prezenční ale kamarádka chodí na prezenční a výuku mají 3 dny v týdnu od rána třeba do 3.Asi jako jedinej zádrhel bych viděla to, že nemaj zatím jazyky i když jim to na začátku semestru slibovali.Ale co se týče eko předmětů tak myslím, že na dobrý urovni. Toť můj postřeh reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2008 21:20:52, Veronika) Taky se tam chystám..jdu z hotelovky a bylo mi jasný, že s mou matikou bych se na vse moc nechytala...aspoň ne u přijímaček. taky by mě zajímaly informace od těch, co tam studují, jak jsou spokojeni a tak.... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2008 09:57:46, Lada) No já jsem taky z hotelovky, tak mě to zajmá teda též jak je to s matikou :) nijak slavná u mě není :) Jinak já bych chtěla prezenční studovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2008 13:27:45, Mája) Z čeho jsou na všem přímačky ?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2008 20:59:54, Linda) A kolik se platí školný ??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 12:11:49, Miška) Mája: s přijímačkama si vůbec nelámej hlavu, vzhledem k tomu, že to je soukromá škola berou všechny (i naprosty blbce, který nemají šanci se dostat na normální vysokou školu, tak si tady titul prostě zaplatí). Jinak souhasim s Lukym - ve srovnání s veřejnou vysokou školou je tady úroveň naprosto otřesná reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 15:38:29, Mája) A nevíte, vyhazuje se odsuď z té školy hodně?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 17:18:32, Lean) Mája: když budeš platit, tak ne reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 18:48:29, Mája) A vy tam někdo chodíte??? Jak probíhá vyuka ??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 19:07:08, Lucy) To Maja: vse o výuce je psáno v mém predchozím prispevku..a jinak zkus najit prislusný obor na spolužácích a zeptat se primo jich..(vzdy pod prihlásením je psáno neco v tom smyslu jako zádost o heslo nebo e-mail spolužákům, nevim jak je to tam ted presne..:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 16:19:14, Luca) Ahoj, ja chodim na všem a že by to bylo zadarmo mi tedy zatim nepřijde. Na zkoušky se učit musim, docela dost. A že by udělal zkoušku každý hned, to nehrozí. Přednášející jsou opravu většinou lidi z VŠE a úroveň mi přijde dobrá. A co jsem slyšela, tak na jiných VŠ , když máš štěstí tak můžeš u zkoušky i něco opsat, ale tady je to dost přísný. Vyhazují od zkoušek a prý i ze školy. Ale to si myslím, že je dobře, jsme tam přeci kvůli tomu, abychom něco uměli a ne to opsali :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 17:02:28, Lucie) Já naprosto souhlasím s Lucou..mam plný zuby keců že na soukromý vám to daj jen proto, že si to platim. alespon v praze to teda nefunguje..nechodím sice na všem ale znám to od nás ze školy..proste musime tu danou problematiku zvládat..jinak proste smůla...kecy typu že si skola nebude vyhazovat klientelu fakt neplatí...on si to totiž kazdej rozmyslí, když by mu mela propadnou nejakých 50000kč! navic na prazkých soukromých skolách ucí vetsina profesorů ze státních. Jinak všem má ted prý otevrený poprvé první rockníky prezencne..takže se budou jiste rozrůstat a svoji kvalitu zlepsovat...a myslím že je to jako vsude jinde..kdo chce tak se nauci kdo ne akorát vyhodí peníze oknem! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 17:03:01, Lucie) Já naprosto souhlasím s Lucou..mam plný zuby keců že na soukromý vám to daj jen proto, že si to platim. alespon v praze to teda nefunguje..nechodím sice na všem ale znám to od nás ze školy..proste musime tu danou problematiku zvládat..jinak proste smůla...kecy typu že si skola nebude vyhazovat klientelu fakt neplatí...on si to totiž kazdej rozmyslí, když by mu melo propadnou nejakých 50000kč! navic na prazkých soukromých skolách ucí vetsina profesorů ze státních. Jinak všem má ted prý otevrený poprvé první rocníky prezencne..takže se budou jiste rozrůstat a svoji kvalitu zlepsovat...a myslím že je to jako vsude jinde..kdo chce tak se nauci kdo ne akorát vyhodí peníze oknem! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 17:05:31, Tommy) Luca: tak ono to je asi hodne individualni, ja osobne tedy mam pocit, ze to je mnohem jednodussi nez na verejne skole (a ver ze vim o cem mluvim, jednu uz vystudovanou mam). Jinak jak jsi rikala ze snad pry vyhazuji i ze skoly...to je na normalni VS naprosto bezny a casty jev, avsak u nas na VSEM ojedinely. Co se tyce tech ucitelu z VSE, tak to zni hezky (ano opravdu VSE ma vyborne jmeno), ovsem kdo ma o VSE trosku vetsi prehled, tak vi, ze vyuka tam moc kvalitni neni. A to je podle me i u nas, kdyz tu uci lide z VSE reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 15:07:38, Danny) Takže, vy, co na VŠEM chodíte, doporučili by ste ji zájemcům??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2008 10:30:26, Tommy) To je tezky rict takhle obecne. Ja osobne jednu vysku mam hotovou (bc) a ted studuju na mgr a jeste VSEM. VSEM jsem si dal proto, ze je lehci nez verejna a tudiz mi to neda zas tolik prace, potrebuju ji jen jako doplnek k tomu, co jsem studoval a studuji na verejne. Kdybych ale chtel mit jen jednu vysokou, tak si urcite vezmu verejnou, ktera je podle me kvalitnejsi a zamestnavatele taky davaji prednost studentum z normalnich VS. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2008 19:13:49, janča) proč si myslíš, že zaměstnavatelé dávají přednost veřejným školá před soukromýma??? Titul jako titul. Já sama mám soukromou školu a mám výborný místo, nikdo se mě neptal jakou mám školu zda soukromou nebo veřejnou. Chtělli vědět obor, titul, praxe... ale jako kde jsem studovala to ne. Takže tohle tvrdit je blbost reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2008 20:29:28, nianni) to janča: no, není to pravidlem...já mám magisterský titul z veřejné i soukromé, a loni jsem dvakrát měnil místo (jedna velká a.s. a jedna velká nadnárodní společnost) a obojí se sobě podobalo-"veřejný" diplom vzali bez komentáře, za to diskusi o soukromém hned na začátku znevážili (úsměv a :"tak o diplomu ze soukromé vš, tu diskuzi zde zestručníme, nicméně hodnotíme Vaši snahu o rozšíření vzdělání, což je jistě pozitivní signál blablabla")...osobně mne to nenadchlo, protože kromě peněz jsem se tomu fakt věnoval(abych se něco naučil), nicméně kdo nechtěl, fakt po dvou semestrech účetnictví netušil, co jsou pasiva a aktiva, i když měl za jedna, a to samozřejmě HR vědí... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2010 14:31:59, Martin) Musím souhlasit, že někteří HR mají k soukromým školám vyhraněný názor bohužel to mnohdy neí kvůli kvalitě, ale kvůli obyčejné lidské závisti...... Osobně znám dva personalisty, kteří soukromé školy již nějakou dobu hrozně odsuzují a dokonce na jejich základě dělají prvotní selekci životopisů.... nicméně oba jednu takovou nyní také studují....
      Vždy je to o škole o lidech.... Nutné je ale říci, že nikdo přece nemůže spoléhat na to, že když vychodí VŠ bude umět obor je to jen a pouze pomůcka k tomu najít oblast oboru, které se chcete věnovat. reagovat zde
      Email: jurecinmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.01.2008 13:51:33, Hana) Kde se tato škola v Praze nachází ?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2008 19:10:52, Markét) Naprosto ve všem souhlasím s Tommym a niannim, opravdu to tak je :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2008 20:03:07, Pavlinka) Ahojky, já jsem na VSEM. Je to trochu zvlastni vysoka, ale pokud jsi typ cloveka, ktery dava prednost samostudiu a doopravdy vis, co chces, pak je to idealní volba! Tato skola mi dava co potrebuji. Na prednasky nechodim, ucim se sama doma, ale chodim na konzultace, kde mi ucitele vysvetli cokoliv o co mam zajem a jeste jsou radi, ze to nekoho fakt zajima.Daji Ti prostor rozvijet se v tom, v cem chces a na co jsi dobra. Verte, ze i soukroma skola chce mit dobre studenty- pak si jich vazi mnohokrat vice nez verejna. A plati to, co zaznelo vyse: kdo chce, ten se nauci... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 10:34:22, S) a kde nechce, titul si koupi... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 11:34:23, Lucie) no ono to není zas tak lehký...prijit ke zkousce s spoléhat se na to že vám to daj jen proto že si to platíte je nesmysl...a pokud vím tak se uplácí i na státních a ne málo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 09:15:43, Petra) Prosím Vás, nevíte kolik stojí školné na VŠEM? Zdá se mi 30.000,- za rok málo, jak uvádí na netu.
    Díky moc
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.09.2010 14:36:38, Martin) Proč ti to příjde málo?Pokud vím tak na BIBS (který umožňuje dělat zkoušky i v Praze) to je obdobná částka. reagovat zde
      Email: jurecinmailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2008 10:50:34, P) Ne je to tak...ta škola tady nepůsobí moc dlouho takže potencionální studenty láká i na nízské školné reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2008 22:59:12, lenka) Ahojky, já chodím na VŠEM prvním rokem, nemůžu si stěžovat, máme lektory z VŠE a myslím si, že zkoušky nám zadarmo nedávají. CHodím na kombinované studiuma je a je to opravdu o samostudiu doma. Má to zde spousta výhod, můžeš si zkoušky naplánovat jak potřebuješ a od druhého ročníku si můžeš stanovit individuální rozvrh. Vím, že prezenční forma už začla s výukou jazyků. My na kombinované formě děláem pouze zkoušky a studovat jyzk musíme soukromě.Já mám specializaci Marketing a dělám teď zkoušky z matiky, není to nic otřesného, ale uvidím, snad to výjde:)Studium opravdu stojí 30 000,- na rok. Pokud budete mít dotazy není problém na sen111centrumcz.

    Hezký den Lenka:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 15:54:36, Anita) Má tahle škola někde koleje?? Popřípadě kde. Dík reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.03.2008 00:53:54, Gabina) Ahoj, bratranek ji studoval kombinovanou formou. Zatim dokoncil Bc. a da se to zvladat uplne v pohode.. Vicemene se ani moc nemusel ucit /az na matiku na zacatku studia/.. Mel specializaci Marketing /kombinovanou formou na 3,5roku a jeden skolni rok stal 30tis., takze pouze 15tis na semestr, coz je opravdu malo.../
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.05.2008 22:15:24, Miles) Zkušenosti mám jak ze státní tak ze soukromé školy, být Vámi tak bych soukromé školy nepodceňoval, až se zavede školné na státních, tak se ukáže jaké školy jsou na úrovni.:)
    http://www.blisty.cz/2005/5/9/art23256.html reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2008 19:34:49, Pavli) To Miles: mas naprostou pravdu. Po zavedeni skolneho to bude jinak, .. uz aby to bylo:-)Zrovna VSEM bych v zadnem pripade nepodcenovala. Ta skola ma uroven ... a ne malou. Jen nekteri studenti ji - bohuzel- nemaji... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2008 21:52:02, Miles) Jé zajímavé, že se tu ozývají patrioti z VŠE, nic proti, ale to, že na VŠE každý druhý opisuje a ještě mu lektor i poradí(neříkám všichni)je celkem známé.(vlastní zkušenost, přátelé.Záleží na individuálním přístupu studenta, proč tam je! Upřímně na VŠEM se opisovat nedá. Je to jen ekonomie, tak nevím co tady řešíte. S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2008 18:12:04, ztrom) jaké áte prosim zkušenosti s příjmacím pohovorem na VSEM?
    rad bych zacal studovat na vsem kombinovane ale neznam jak je to tezky (jsem nejaky ten rok ze skoly...)
    jakou mate uspesnost pri hledani prace po skonceni studia a nesetkavate se s pohrdanim ze mate jenom soukr.vysokou?
    dekuji za vase ohlasy reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  2. VŠEM - studium - Výběr vysoké školy
  3. VŠEM-kombinovaná, distanční forma - Ostatní
  4. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. MBA na VŠEM - Ostatní
  6. IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM - Výběr vysoké školy
  7. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  8. Organizace studia na VŠEM - Ostatní
  9. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  10. VŠEM versus VŠE - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.