Jak se dostat na psychologii


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 19.01.2008 21:29:30, Lucka, zhlédnuto: 3396x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Ahoj, je tu někdo, kdo dělal přijímačky na obor psychologie na UK nebo do Českých Budějovic? Chtěla bych se na ně co nejvíc připravit, ale nějak nevím, kam se nasměrovat. Co všechno je v testu obsaženo. Díky moc. Budu vděčná za každou reakci. ;)

Telefon: 420723927256, Email: hrdlicka.lbseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2008 20:06:37, Psychoanalytik) Zdravím, informace o přijímacím řízení na psychologii naleznete na http://www.psychoanalytik.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=21:jak-se-dostat-na-psycho logii&catid=14:pijimaky-na-v&Itemid=8 . :) reagovat zde
    Email: psychoanalytikemailcz, Web: www.psychoanalytik.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.10.2008 22:34:56, Bára) Ahojky, typická reakce někoho, koho od ústního kola vyhodili :-)
    Na ústním se ve skutečnosti zvažuje, jak má kdo načteno, jakou má praxi a podobně. Nelze mít naivní představy o tomto oboru a myslet si, že uspěju.
    Jinak s přijímačkami ráda poradím, icq 292223332 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.10.2008 20:24:24, Mirek) Ahojky, tva reakce je typicka reakce nekoho, koho vzali na prezencni studium :))) Mimochodem, asi by ses mela zdrzovat nejakeho posuzovani lidi takhle na dalku, pokud budes jednou delat psychologa :))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.10.2008 13:23:27, Bára) Myslím, že mohu posuzovat moc dobře ukřivděné řečičky...slyšela jsem jich už hodně od lidí, které na studium nechtěli ;-) Asi ti, co vzali, a to měli, no ;-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.10.2008 21:21:36, Mirek) Tak si je posuzuj, kdyz ti to zveda sebevedomi :D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2008 20:01:07, Diamanta) Já dělala zkoušky na psychologii v budějovicích, pedf v praze a uk v praze. Na pedf i Budějovice jsem se dostala. Na UK mi třeba rovnou řekli, že se jim líbí můj životopis i seznam literatury, ale že jim vadí, že jsem hned po střední a že další rok se určo dostanu. Posuzovat něčí psychickou vyzrálost podle věku mi přijde dost stereotypní a neprofesionální. Jinak byla zkušební komise velmi milá, mně spíš jen vadilo, že komise ví, kolik ti má dát bodů, aby jsi se dostal či nedostal, což u dalších fakult není.
        K příjmačkám mohu říct jen, že je potřeba udělat na co nejlépe písemný test, mít dobrou literaturu a vytvořit svůj životopis tak, aby všichni žasli nad tím, co vše zvládáš :)
        Zájemcům o psychologii mohu určitě zodpovědět nějaké dotazy.
        Diamanta, diamantaemailcz reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 14:37:34, denisa) Ahoj, připadá mi taky, že je dost velký rozdíl mezi tím, jestli se člověk hlásí na prezenční studeium nebo kombinované při zaměstnání. U mě komisi při ústních zkouškách chyběla praxe, kterou jsem neměla možnost dělat, tak to teď doháním o víkendech asistencemi. Je to ale dost složité vzhledem k pětidenní pracovní náplni, nepočítám občasné služební cesty... Kamarádka, která šla přímo ze střední, žádnou praxi dokládat nemusela, nějak se s tím nepočítalo... Připadá mi dost nefér, když po člověku, který se hlásí na kombinovanou formu, protože nemá čas kvůli práci, se vyžaduje ještě praxe, kterou nemůže získat v rámci zaměstnání, protože nemá školu, na kterou potřebuje praxi, atd. Tedy pokud to nedělá jako dobrovolník právě o těch víkendech - ale v tomhle případě můžu říct, že po půl roce padám na hubu... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2008 22:06:15, Bára) Zajímavé, že se dle věku posuzuje i třeba možnost pracovat jako poslanec nebo možnost stát se soudcem ;-) Asi na té vyzrálosti něco bude...a nemyslím, že koukají jen na občanky, ale taky na celkový projev. Já i moje kamarádky jsme byly po maturitě reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 14:30:51, denisa) Ráda bych se zeptala, v jakém směru bys v budoucnu chtěla vést terapii, abych věděla, čemu se mám jako potencionální pklient vyhýbat :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2009 21:01:10, Tereza) Já jsem se taky dostala na Psychologii UK po maturitě. Ale Bářina arogance a hloupost je až zarážející... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak se dostat na mezinárodní vztahy? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Jak se dostat na PRF ZČU? - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Jak obtížné je dostat se na VŠE mezinár. obchod? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. jak se dostat na UK práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přijímačky na psychologii - Ostatní
  7. Přípravné kurzy na psychologii... - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Jak se dostat na 1.LF-zubař - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Přijímačky na psychologii - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
  10. jak obtížné je dostat se na VŠE??? - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.