Jak správně interpretovat aneb Vstupenka na FHS UK

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.01.2008 10:46:59, Michal, zhlédnuto: 263x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekUž léta se snažím interpretovat texty pomocí počítače. Reším tak vlastně zadání příjmaček na FHS UK. Stav, kam jsem zatím dospěl naleznete na www.volny.cz/pomucky. Rád zodpovím všechny Vaše dotazy, ale radši přes e-mail (pomuckyvolnycz).

Email: pomuckyvolnycz, Web: http://www.volny.cz/pomucky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2008 10:42:01, Michal) Chtěl bych Vám jen ozánámit, že jsem nyní přidal na svoji stránku program, který funguje jako kartotéka. Můžete si do něj zapisovat poznámky k čemukoli (a třídit je). Tento program lze zdarma stáhnout (pod Stáhnout2). Možná přispěje k pochopení toho, o co mi jde... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 21:09:10, Michal) Když už jsi mne v té diskuzi posunul zase trochu dopředu, tak zkusím reagovat. Z toho příkladu na té stránce (staří muži a ženy) není bohužel patrné, že v textu můžeme téměř vždycky poznat, jak věci na sebe navazují. (Pomáhá přitom pokusné dosazování spojky "proto".) Dokud víme, jak na sebe navazují a že na sebe navazují, tak pokračujeme pořád v psaní jednoho záznamu. Jakmile už to nevíme, tak záznam ukončíme a začneme znovu. Tímto způsobem postupně dospíváme k hlavním myšlenkám textu, které pak můžeme také eventuelně seskupit podle toho, jak spolu souvisejí. Přitom se nemusíme vůbec trápit tím, jak moc textu rozumíme nebo nerozumíme. Nějaký jeho smysluplný substrát získáme. Můžeš si to zkusit třeba přímo s tímto textem... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 17:00:32, Luk) hmm porad taky nechapu k cemu to je a jak to pouzivat :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 06:14:23, Michal) Ale pozor! Zpřehledňování platí jen do okamžiku, než začnete používat tu Opravenou verzi. Tehdy si už vytváříte podklady bez nutnosti znát jejich obsah, téměř mechanicky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2008 12:37:57, Michal) Prostě jsem se nevyznal ve vlastních poznámkách a tím jsem se k tomu problému dostal. Zpřehledněním poznámek na počítači se dá například zjistit, co v nich chybí a ty mezery zrekonstrovat. Navíc se tímto způsobem člověk zároveň učí. To, co z tohoto procesu zbyde jsou vlastně interpretace a ty jsou na té stránce vystaveny. Čím výše se v těch přehledech pohybujeme, tím více máme něco interpretováno. Ty kurzy možná některé dodnes běží na IZV UK, dnešní součásti FHS UK, kde je interpretace textů hodně oblíbená a je součástí příjmaček. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Pomoc aneb tonoucí se stébla chytá - Ubytování a stravování
  2. Jak správně vyplnit přihlášku - problém - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  4. Nejkvalitnější ekonomická škola v ČR aneb IES vs VŠE vs MUNI vs PEF - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.