VŠO Praha

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.01.2008 18:59:32, Andrea, zhlédnuto: 1143x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím vás, našel by se tady někdo z VŠO v Praze ve Spálené? Chtěla bych studovat management ces.ruchu (magisterský)kombinovaně a chtěla jsem se přeptat na podmínky učení, předměty apod. Děkuji moc.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2008 15:25:59, Lucy) No já jsem na VSO ale na bakalárovi,takže Ti s magistreským moc neporadím..ale zkus najít na spouzácich lidi co ted dělaj magistra na VSO a zeptat se jich,tak pod tím heslem je vzdycky napsat vzkaz spolužákům tak myslím že Ti někdo určite poradí:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 14:35:20, Andrea) Jo díky moc, ta náhodou nevíš, jak moc je to složité, jací jsou profesoři atd. A jak to vypadá třeba s matikou?Dík za každou info.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 15:45:23, Lucy) Tak matika snad na magisterským není co já vím, náročnost..no abych pravdu řekla sama jsem to dost podcenila..behem semestru je klídek, más pocit že vš je vlastne jedna velká flákarna..ale zkouskový mi zaciná docela podlamovat sebevedomí a začínám být alergická na kecy typu že na soukromý Ti to daj..není to pravda(alespon teda u nás ne) Profesori jsou výborní, vetsina ze státních vš a snazí se Ti dát opravdu to nej(teda alespon u nás to tak zatím je) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2008 22:00:55, Pavla) Ahoj Andreo,já taky studuju na VŠO, jsem na magisterském denním. Co se matiky týče, tak ta tady naštěstí není, ale kompenzuje to makroekonomie, která nám dává celkem dost zabrat(grafy, vzorce, výpočty) a v podstatě se tomu stejně nevyhneš. Ale jinak můžu říct, že je tady všechno o.k., dá se to v pohodě zvládnout, ale jak už tady zaznělo, zadarmo ti tady toho moc nedají.:)Profesoři jsou na výjimky fajn, nemůžu si v podstatě na nic stěžovat. Tak hodně štěstí, ať už na VŠO,nebo jinde:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 09:10:49, Lucie) To Jana: nevim teda kolikátý ročník studuješ a jestli na veřejné vš studujes alespon příbuzný obor (že se na zkousky nemusís učit) ale to co pises je tak trochu nesmysl..na zkoušky se od nás učí všichni a nepřijde mi že to by to byla taková pohoda...takže jsi asi naprosto geniální, že to zvládáš bez jakékoliv přípravy.S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 13:34:13, Andrea) Děkuju všem moc za odpovědi:)Pro Janu: Ty budeš asi fakt geniální! Já dělám bc.ekonomku a učit se teda musím-teda na zkoušky a zápočty.Je mi jasné, že nemůžu odevzdat prázdné papíry, jen proto, že mě to stojí dost peněz.Ale jsem moc ráda, že se ozvala i Pavla-ráda bych se Tě zeptala na nějaké podrobnější info ohledně magistra, nejlépe mailem. Můžu? a.sasovaseznamcz
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2008 22:24:39, jája) Na VŠO nechoď, já tam bohužel studuji mgr. CR a je to naprosto tragická škola, kde nic nenaučí a mají příšerný přístup ke studentům. Rozhodně nedoporučuju! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.02.2012 22:55:08, exstudentka) Musím naprosto souhlasit . Nejhorším profesorem co tam stále přes veškeré petice působí je Jan Jandera. Z jeho první hodiny sem odcházela málem s pláčem. Nazval nás neskutečnými tupci a rychlokvaškami(protože jsme ti ***i z VOŠ). Zadal nám na tabuli zlomek a chtěl to vysvetlit.Když ani dvacátý člověk neřekl, co to je(ale vlastne rekl,jen je tou jeho ekonomickou mluvou), nazval ho opožděncem,nebo,ze v druhé tříde zrovna chyběl,když se to probíralo. Každopádně Vám také naslibuje.Behem jeho testů můžete mit papír A4 s vlastními poznámkami z veřejných zdroju,kam se ovsem nepocita internet.Mnoho lidi toho využivalo a psalo si tam i priklady z minulych testu a celkove nepovolene veci. Pokud na to prisel,měl dotycny smulu.Naporad.Mnoho lidi kvuli nemu ukoncilo studium. Jako já. Neskutecne me ponízil pred celou třídou pri záverecnem testu,kdy mi sebral veskere pomucky,nechal mi jen kalkulacku a posadil me do prvni lavice a behem testu si hral na mobilu hlasitou hru primo nad moji hlavou.
    Dalsí svinarna,kterou na teto skole muzete cekat a nevite to pri podpisu smlouvy je,ze pokud nesplnite povinnosti za zimno semestr(což plno lidi nema sanci splnit) musíte vyckat na dalsi termin,ktery by mel byt v letnim semestru.Ale ouha..neni..vetsina profesoru ho vypisuje az v září.Takže- musite zaplatit za odklad Statnich zavercnych zkousek -7 tis, a pokud je to v druhe polovine září dalsi semestr,coz čítá 22500 Kč.
    Závěr: Pro skolu je to obrovský bussines!Nabere 500 lidi do jednoleteho oboru po VOS a pak je takhle nici a kasiruje penize..Jsem zvedava, kolik lidi letos udela titul Bc. Mimochodem, Jandera neni jediny zmetek na teto skole: dále je to paní Zichová( učí ECR), Zábranska( TCR) a Palatkova(ECR) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VSO Praha-Služby letecké dopravy v cestovním ruchu - Ostatní
  2. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  3. VŠO Praha, Spálená 14 - Informace o studiu
  4. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. Studium - 1.stupeň zš - Praha, Hradec, Brno či Olomouc? - Výběr vysoké školy
  6. FCHT Pardubice nebo VŠCHT Praha ? - Výběr vysoké školy
  7. Ekonomie + právo, Praha vs. Brno - Výběr vysoké školy
  8. VŠMVV Praha - Informace o studiu
  9. 3.LF UK Praha - Ostatní
  10. VŠO praha letecké služby-matika - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.