Testy studijních předpokladů

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.01.2008 20:24:43, Lenuliiinka, zhlédnuto: 772x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChtěla jsem se poptat jestli tu má někdo nějaké zkušenosti s přijímačkama na pedagogickou fakultu v Olomouci.Dělají se tam testy studijních předpokladů a vůbec netuším z čeho se mám na ně připravovat.Moooc děkuju za odpovědi:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2008 21:12:57, Veronika Novotná) ahoj lenko,ja jsem delala prijimacky na PdF UP tento rok.Chci te jen upozornit,ze to nejsou stejny testy studijnich predpokladu jako treba na MU v Brne !!!Tento test zahrnoval vsecko,takovej vseobecnej prehled.Ja jsem na nich byla 3 z 250 a to nejsem zadna bedna,tedka na FF UP plavu,takze to zvladnes levou zadni a drzim palce:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2008 19:43:49, Lenuliiiinka) JJ moc děkuju a dá se na ně nějak předem připravit?Nebo je to jen o štěstí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2008 00:00:09, Veronika) no tak na www.muni.cz najdes nejaky testy na procviceni,ale vzhledem k tomu,ze z me tridy mel nejvic percentil borec,co neodmaturoval,tak si myslim,ze neco napise i mozna lip nez nachystanej clovek cvicena opicka.Tyhle testy naprosto nevypovidaji o intelektu a vseobecnem prehledu cloveka.Pokud mas stesti napriklad pri sportce,tak to vyjde;)ja letos pujdu podruhe a uz vim,ze veskera priprava je na nic!minule jsem chodila na doucovani a zkousela jsem si vsechny typy a nakonec dali novy verze jeste tezsi,takze asi tak....jinak drzim palce,at to vyjde!S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2008 00:02:56, Veronika Novotná) no oproti TSP na Masarykovu Univerzitu da.Je to opravdu o vseobecnych znalostech.Ja jsem se na nic neucila,mela jsem neco v hlave pred maturitou nebo po nevim,ale pokud ses z gymnazia,tak vseobecnej prehled mas a to se vazne da.Bylo tam proste vse pres logicky mysleni,zsv,zemepis,dejepis,cestinu,matiku,pocitace.Ale vazne tohle byly jedny z mych nejlehcich prijimacek na VS,takze se nemas ceho bat a s chuti do toho;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.02.2008 21:04:42, Lenuliiinka) Holky mooc děkuju za podporu, ale vzhledem, že chodím na zdravku tak si moc nevěřím, ptž myslím, že gympláci jsou na tom o hodně líp.:( reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. testy studijních předpokladů - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Testy (obecných) studijních předpokladů a IQ - Ostatní
  3. Testy studijních předpokladů všem! - Ostatní
  4. Test obecných studijních předpokladů od Scio, nebo od Univerzity? - Masarykova univerzita
  5. scio testy na FSS Masarykova Univerzita - Ostatní
  6. Fyzické testy na PAČR - Ostatní
  7. Testy na vysokou školu ekonomickou - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. TSP a SCIO testy doučování v Brně - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Prijimaci testy Mezinárodní obchod – magisterské - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Testy Osp - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.