prosím, poraďte

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.01.2008 10:15:43, Eliška, zhlédnuto: 483x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
mám takový dotaz. Je mi 31 a jsem zdracotní sestra, mám dvojčátka vě věku 5 let, nedávno nás opustil manžel a alimentů se od něja asi nedočkám, asi chápete, že utáhnout domácnost a dvě děti z platu zdravotní sestry, když ještě platim hlíídání, jeliklož dělám 12, je téměř nemožné..
Tak jsem uvažovala, že bych to málo co mám ještě stranou zainvestovala do vzdělání a dělala nějakou lépe placenou práci. Můžete mi poradit, vím, že dot vydělávjí progrmátoři, ekonomové, ale na to já nemám buňky, napadá mě - odhady nemovitostí, realitní makléř, ti by se měli také slušně vydělávat,ne? Ale nevím, zda existuje nějaká škola na toto zaměření, nebo stařčí jen nějaký rekfalifikační kurz? Nevíte? A kolik by toto vzdělání asi stálo..Budu vděčná za jakoukoli radu, předem děkuji Eli
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 10:42:46, honza) No na realitniho maklere zadne vzdelani nepotrebujes, staci nejaky kurz, jde o to umet prekecat lidi :)) a hlavne podle tehle schopnosti si firmi sve zamestnance vybiraji. Nicmene nepocitej s horentnimi zisky, realitnich makleru je desne moc a ze by se zrovna meli.... musis se hold taky vypracovat a to trva. U tech odhadcu nemovistosti byto pak bylo jeste slozitejsi, tam se tech znalosti pozaduje mnohem vic, a opet s temi prijmi bych to tak ruzove nevidel, nevim jestli by nebylo lepsi udelat nejakou nasvatbu a zvisit si kval. jako zdrav. sestra, praxi mas tak co, takove vrchnoi sestra, nebo sestra na nejake soukrome klinice bere urcite vic nez vecina prumernych realitnich makleru reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 11:48:34, Martina) Ahoj
    v oblasti zdravotnictví určitě nelze čekat závratné částky, ale souhlasím z Honzou, že zvýšení klalifikace by mohlo přinést nějakou tu tisícovku navíc.Dálkově by se dala studovat,bakalář - všeobecná sestra, studium je co 14 dní o víkendu a podmínka je tři roky praxe, nebo potom dálkové studium na vyšší odborné škole. Vím, že práce sestry je málo ohodnocená, ale pořád a stále žádaná, vždycky je tady jistota, že práci ve zdravotnictví budeš mít. Ušetřit se dá i tak, že dvojčátka pohlídá babička, teta, důvěryhodná sousedka, kamarádka(která je například na mateřské.Co se týká výživného pokud na děti manžel neplatí, domáhala bych se soudně, máš na to nárok. Ikdyž je to nepříjemné, vyplatí se to!!!(poraď se se známými, nebuť v tom sama)Přeji hodně štěstí a úspěchu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.01.2008 11:59:55, Radek) Těžká situace a problematické časové možnosti. Moc držím palce ať něco seženeš. Co se týče té kvalifikace na ohodnocování, makléřství, tak v Praze
    nb.vse.cz/iom - jsou tam nějaké specializované kurzy.. (placené)
    je tam navaz. magisterský obor Finance a oceňování podniku (prezenční studium).
    Pak je ještě v praze BIVŠ (soukromá VŠ), kde se to taky učí (makléř, odhadce nemovitostí) - je to soukromá VŠ.
    Na obou (IOM, BIVŠ) lze získat certifikát. Naprostá většina těch co ten certifikát mají má titul Ing., jak řečeno vyžaduje se ta praxe. A co se týče peněz, ano, peníze můžou být vynikající ale všechno to stojí a padá s tím jaký má člověk praktický přehled o nemovitostech v okolí, jaké kontakty, apod.(business)
    Jak píšeš že máš 2 děti, a k tomu tě živí časově náročná práce, tak nevím kde na to najdeš čas studovat.. to by kdyžtak chtělo najít nějaké vhodné VŠ studium v kombinované formě. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prosím o radu - Ostatní
  2. Poraďte prosím kam na vysokou - Výběr vysoké školy
  3. Prosim taky o radu.. - Ostatní
  4. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy
  5. Dopravní fakulta ČVUT- prosím poraďte!! - České vysoké učení technické v Praze
  6. Poraďte prosím - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. VŠ dálkově - humanitní směr, jazyky - poraďte prosím - Výběr vysoké školy
  8. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  9. Lidi poraďte, prosím :) - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Prosím o radu - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.