Špatně vyplněná přihláška

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.02.2008 09:20:39, Lenka, zhlédnuto: 2071x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekLidičky prosím Vás, pomožte mi. Předevčírem jsem vyplňoval elektronickou přihlášku na PEF ČZU a dneska jsem si všimla, že jsem ji vyplnila špatně :(. Do roku maturitní zkoušky jsem napsala 1997 místo 2007 :(. Co s tím mám dělat? Dá se to nějak opravit, nebo mám zaslat novou přihlášku? Zrovna jsem to chtěla jít zaplatit, a teď nevím jestli můžu nebo ne - protože to registrační číslo je jako specifická symbol k platbě S15
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 14:54:10, Lenka) Prosím, prosím poraďte mi.... S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 15:35:03, Lucy) Tak proste vypln jinou...dokud to nezaplatís tak prihláska není platná..takže s klidem vypln novou el. prihlásku a tu pak posli reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 15:35:40, Annynka) Ja si myslim, ye bys mela kontaktovat studijní oddělení té fakulty. Urcite na tom oddeleni je nekdo, kdo má ty prihlasky na starosti, tak toho bych kontaktovala. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 17:04:09, Radek) Pokud jsi přihlášku normálně vyplnila, můžeš ji upravovat nebo smazat. Pokud jsi již stiskla "uzavřít" - pro oficiální vytištění a poslání, prý už se nedá měnit ani zrušit. Podívej se když se znovu přihlásíš do přihlášky přes IČ (nebo rod. číslo) jestli to půjde měnit.. No a jestli už ne, dej na radu Annynky a domluv se s někým ze studijního oddělení fakulty. Přihlásit se jako nový uchazeč a napsat přihlášku znovu by asi nešlo, systém nepovolí dvě různé se stejným jménem, rod. číslem, a navíc by se pak nevědělo která platí.
    přeju zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 17:09:44, Radek) Jinak rok ukončení stř. školy není věc, která by lámala vaz - důležité jsou jiné věci, to se sleduje jen pro statistické účely, a beztak když budou mít tvé datum narození, mohlo by jim dojít že je to blbost. I kdyby to s opravou údaje nijak nevyšlo, tak bych škrtnul na vytištěném listě 1997 a napsal tam rukou 2007 a připojil bych podpis tam jak se píše potvrzuji že údaje jsou pravdivé. takže já myslím že se nemusíš nějak bát nebo tak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.02.2008 21:51:11, a) krom toho, jestli maturujes tenhle rok, tak je to rok 2008 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2008 07:33:29, Lenka) Lidičky děkuji, zkusím to studijní oddělení. Maturovala jsem loni na dálkovém studiu S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 11:21:57, Lenka) Tak už otravuji znova . Dneska mi z ČZU přišla objednaná příručka (informace o studiu a přijímacím řízení) a v tom vložená složenka a přihláška ke studiu. Jenže já už poplatek zaplatila - podle vzoru složenky na stránkách čzu a tam je na konci variabilního symbolu trojčíslí 108 a na nové složence je 107!!! - to to budu muset zaplatit znova:(?
    A přihlášku mám poslat tu, co jsem vytiskla z té elektronické přihlášky nebo tu, co jsem dostala teďka? Na té vytištěné jsou jen osobní údaje bez známek a čehokoliv jiného S08. Já jsem úplně bezradná :(. Od rána se snažím dovolat na studijní oddělení, ale nikdo to tam nezvedá. Mám zase posílat email? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 12:31:39, Ela) Jen žádnou paniku,platí přihláška,kterou jsi
    odeslala elektronicky a vytiskla,ta už má evidované pořadové čislo a pokyny k platbě.Znamky,pokud je fakulta vyžadovala se daly doplnit už při zadávání e-přihlášky,ale
    když víš,že jsou nutné vyplň je ručně a nech si je potvrdit ve škole.(některé školy tak fungují).Hlavně klid,vždyť u nás není nic jednoduché a né vždy funguje tak,jak má.;);) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 14:04:50, Lenka) Děkuji, už jsem v klidu. A ještě bych se zeptala, kam mám tu přihlášku poslat. Mám to adresovat přímo na studijní oddělení PEF? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2008 15:01:04, Radek) Lenka:
    věř tomu internetu.. (tištěné bylo vytištěno už dřív, ty údaje v té e-přihlášce platí a jsou určitě aktuální), papírovou přihl. už do toho nepleť, pošli co už máš podané (vytištěné).. Jojo, pošli to na studijní oddělení PEF, adresa,..
    Kdybys to chtěla posílat doporučeně, tak bys tam musela uvést nějaké jméno.. tak buď na děkana, nebo na nějakou tu studijní referentku která se o to stará. Tak přeju ať se to už všechno podaří;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 11:12:14, Lenka) Moc vám všem děkuji, přihlášku jsem odeslala přímo vedoucí studijního oddělení, tak snad to bude v pořádku ;)
    Ještě jednou moc děkuji :)!!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 12:52:24, T.) Já znovu Radka poopravím :D Doporučeně to nemusíš posílat konkrétní osobě, fakulta stačí. Vedoucím studijního oddělení se přihlášky rovněž neposílají, neboť a) to stejně neotevírají ony, b) když otevřou, tak nám je akorát naštvete, že nerespektujete pokyny a ony na nás pak budou zlý :D

    Lenka: není ta složenka za tu knihu, co sis objednala? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 13:08:38, Radek) T.: doporučené psaní - musí se vyplňovat podací lístek, a nějaká osoba to musí pak podepsat aby to mohla od pošťáka převzít, z toho jsem usoudil, že je dobré to poslat konkrétní osobě. Nevím proč by měly být zlé (nestraš lidi prosímtě). Poslat to konkrétní referentce není podle mě vůbec špatný nápad. A kompetenčně to sedí. Vedoucí když to otevře (a nebude to věc kterou má osobně na starost), to prostě předá příslušné referentce (ví která přihlášky zakládá).
    Jinak díky že mě tady kontroluješ, mým cílem je aby lidi tady dostávaly dobré (správné) rady.:)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 13:12:59, Radek) co se týče složenky 107, 108.. možná je správně obojí.. třeba si chtějí interně rozlišit e-přihlášky a papírové přihlášky (i vzhledem k tomu, že e-přihláška je možná požadována jiná částka poplatku). si myslím. Lenka to udělala dobře. ahoj reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přihláška - Ostatní
  2. Přihláška na PA ČR - Policejní akademie České republiky
  3. Přihláška UJAK - Ostatní
  4. Špatné údaje v přihlášce - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přihláška na Právo - Informace o studiu
  6. NSZ+přihláška-platím za oboje?? - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Přihláška - Vysoké učení technické v Brně
  8. Přihláška - Ostatní
  9. VFU prihlaska - Ostatní
  10. Přihláška - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.