Fakulta sociálních studií


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.02.2008 19:36:45, Kristy, zhlédnuto: 5024x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Zdravím všechny nervozní lidičky i ty, kteří se úspěšně složili přijímací zkoušky!! Měla bych na vás všechny kolegy otázečku..hlásím se na FSS MU a fakt by mě zajímalo, jaké jsou šance na přijetí..dávám si 8 přihlášek téměř na všechny obory, a tak bych chtěla vědět, kam bych se mohla dostat, když můj percentil je zatím 140..je to dost málo, ale jestli by to stačilo alespoň na nějaký obor, nebo na kombinaci některých oborů...děkuju mockrát všem, co mi jakkoliv odpoví..mějte se hezky a zvládnětě SCIA !!!!

Email: k.stodulkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2010 01:34:00, alena) ahoj! percentily jsem nasla tady http://www.jaknavs.cz/116-percentilove-hranice-fakulta-socialnich-studii-mu.html reagovat zde
    Email: alena9912gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 20:01:09, Lenča) poslala jsem ti zadání všech letošních variant (6 testů + výsledky), sadu Progres (jeden vyřešený test + jeden normalní), na přípravu by to mělo stačit, kdyžtak dopošlu ještě něco ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 18:20:34, veronika) Ahoj Leni, máš pravdu:D (jem přihlášená na tyhle dva termíny a splatla jsem datum). Při nsz sem psala béčko, ale jestli máš áčko, tak budu ráda i za to ( i když výsledky mám vlastně jan k variantě b) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 11:55:11, Lenča) no pochybuju že ses zúčastnila NSZ 1. května, když teď je teprve duben :) ale jestli myslíš 29.3, tak zadání OSP mám. Jakou jsi psala variantu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 11:35:12, veronika) Ahoj lidičky, zůčastbnila jsem se NSZ 1. května ale než sem si výsledky stihla projít, z internetu už zmizely )docela podraz).nevíte, jestli by se dali najít jinde na internetu? nebo alespoń nějaký starší vereze OSP? Zaplatila jsem zkoušky, ale nemám ožnost si ten test ani projít- at´žije scio:-)
    Předem děkuju za jakékoli odpovědí;) reagovat zde
    Telefon: +420 728 008, Email: verca.tomanovagmailcom


Podobné příspěvky:
  1. FAKULTA SOCIÁLNÍCH STUDIÍ- BRNO - Výběr vysoké školy
  2. Fakulta humanitních studií - bakaláři - Všechny oinformace! - Univerzita Karlova
  3. Fakulta sociálních věd - Žurnalistika - Univerzita Karlova
  4. Fakulta humanitních studií UK - Ostatní
  5. Fakulta humanitních studií UK - Univerzita Karlova
  6. FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ PLZEŇ - Informace o studiu
  7. Fakulta sociálních věd - Univerzita Karlova
  8. Fakulta architektury X Fakulta stavební- Architektura pozemních staveb - Výběr vysoké školy
  9. Studium sociologie na Fakultě sociálních věd UK - Informace o studiu
  10. VŠE - souběh studií s právy - FPH vs FM - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.