MATEMATIKA-EKONOMIE na masarne v brne


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.02.2008 19:38:24, Dita, zhlédnuto: 1199x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsim vas, zbývá mi poslednich par dnu do poslani prihlasek na VŠ, a stale nevim presne kam. Chtela jsem se zeptat studentu nebo tech co o studiu na MU-PŘF neco vi, jak vidite obor matematika-ekonomie a take Obecnou a profesni matematiku. Dekuji, specha poradte... cetla jsem tu totiz jednu diskuzi k Matematice-ekonomi, ktera ji zrovna moc nevychvalovala:,(( narocnost studia a uplnatneni?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 16:44:15, Dita) :(nikdo?:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 17:14:55, Denisa) Ahojda.. Na MU- PŘF, matematika- ekonomie mam pritele. Konkretne na financni a pojistne matematice. Myslim ze tam letos berou dokonce i bez prijimacek. Ale studium je fakt dost narocny, dost lidi si na posledni chvili este dava prihlasku jinam (takze konkurence pro nas :) ) Tak nevim, jestli sem zmenila tvuj dojem z jejich diskuze....... mej se fajn reagovat zde
    Email: k.kzcseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 18:45:08, esilka) Je to jednoduse narocny obor. Vetsine studentu tam jde bud jen ekonomie nebo jenom matematika, takze kazdy ma zakonite alespon z jednoho z tech dvou predmetu spatne znamky. O co je snazsi se tam dostat, o to je to horsi potom. K tomu se samozrejme pridavaji vsechny klasicke neduhy mezifakultniho studia, u ktereho se apriori vzdycky musi pocitat s urcitymi komplikacemi at uz je kombinace jakychkoliv oboru. Asi zalezi na tvych prioritach S15, jestli znat matematiku do hloubky nebo znat zaklady dvou oboru a pohybovat se nekde na pomezi tech mezioborovych aplikaci. Pokud jsi presvedcena o tom druhem, tak se tam klidne prihlas, myslim, ze tezsi nez obecna matematika to zase nebude a nejake ty problemy jsou koneckoncu vsude, jen nekde o trosku vic :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 19:00:33, esilka) Mezi obecnou a profesni matematikou neni behem prvniho roku studia prakticky zadny rozdil, jen profesni matematika ma v 2. semestru zarazenou povinne volitelnou Financni matematiku. Proto je studentum behem 1. roku garantovano, ze mohou mezi temi dvema obory hladce prestoupit, takze ja bych se asi prihlasila na Obecnou matematiku a pak pripadne dodatecne prestoupila na profesni ... No a matematika jako takova je proste matematika :D, tam je ta narocnost predem predurcena, ze :) S uplatnenim ciste matematiky je to samozrejme vzdycky trosku otazka, to by asi bylo na samostatnou kapitolu. Primocare uplatneni je spise u oboru aplikovane matematiky, obecna matematika je predevsim vhodna pro ty, kteri maji ambice na doktorske studium, ve vyzkumu je odbornych matematiku potreba jako sul :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.02.2008 19:42:29, dita) dekuju za informace. Me jde totiz o to, ze bych rada studovala matematiku, jen se mi moc nechce do Obecne protoze nechci byt prave ten brylatej matematik ve vyzkumu. Spis nejak aplikovanou, zkombinovat to s necim uzitecnym, treba z informatikou, nebo prave vhodnejsi alternativou s tou ekonomkou. Nemuzu najit nikde vhodnou skolu, kde bych studovala matiku ale zaroven na v nejake interaktivni forme:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 12:04:33, esilka) sice mi prijde ta predstava brylateho matematika ve vyzkumu ponekud zkreslena, ale kazdopadne chapu tve rozpolozeni, sveho casu jsem resila podobne dilema ... S tou matematikou-ekonomii je to tezke v tom smyslu, ze holt jen v realu poznas, zda je to pro tebe to prave orechove S15. Myslim, ze ten obor muze byt super, jen mi posledni dobou pripadne, ze prilis mnoho holek zjistuje, ze je ta ekonomie vlastne vubec nebere nebo dokonce zoufale nebavi a ze se na ni prihlasily tak nejak protoze nevedely, kam by sly jinam S15. Jinak jako obecny matematik muzes prece take delat v aplikovanem vyzkumu, takovi teoreticti fyzikove a chemici by se bez svych kolegu matematiku vubec neobesli, at uz pri vyvoji metod nebo softwarove implementaci. Mozna kdybys mela moznost s nekym takovym mluvit, zmenila bys nazor, ale chapu, ze tohle je beh na dlouhou trat a je tezke se uz po tredni skole k tomu zavazat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 13:14:39, Ditaa) mozna jsem potrebovala mluvit s nekym jako ty. Co studujes/vystudovala si za skolu smim-li se zeptat?:)
    Brylatej matematik byl samosřejmě nadsázka, jen sem to chtela vhodne zkombinovat. Informatiku cistou ani obecnou matiku studovat nemuzu, protoze nevim esi na to mam. Na to jsou tady jiny mastri, kteri napr. programujou uz na zakladni skole.( a nechci byt ucetni. Dilema dilema, dneska musim odeslat prihlasku.S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 14:20:18, esilka) Tak ja jsem pred temi x-lety od obecne matematiky na posledni chvili couvla, rekneme ze syntetickych duvodu - obavou, ze na to nemam, pocinaje a nejistotou uplatneni konce - a nakonec jsem vystudovala cosi mezi chemii a fyzikou, proto jsem o tech chemicich a fyzicich v predchozim prispevku mluvila :D. Tech matematickych sklonu jsem se nikdy nezbavila, a proto dnes ze me neni ani ten chemik ani fyzik a pred par lety jsem s prekvapenim zjistila, ze k praci, kterou ted delam, jsem se mohla dostat i pres tu obecnou matematiku, takze nektere obavy byly ven koncem uplne zbytecne, ale tak to holt chodi no :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.02.2008 14:31:45, esilka) jak to chodi na matematice-ekonomii vim jen diky tomu, ze tam mam kamaradku, tak jsme to uz mockrat probiraly, zajimalo me to hlavne kvuli tomu, ze me zajimal ten jeji nazor na matematiku na MU ... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Matematika-Ekonomie - Masarykova univerzita
  2. Matematika-ekonomie UPOL/MUNI - Výběr vysoké školy
  3. Matfyz: Finanční matematika vs Obecná matematika - Univerzita Karlova
  4. Obecna matematika na Masarykově univerzitě - Informace o studiu
  5. Podniková informatika, finanční a pojistná matematika - Masarykova univerzita
  6. Podniková informatika, finanční a pojistná matematika - Výběr vysoké školy
  7. obor matematika - ekonomie se zaměřením na bankovnictví - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. VŠEM - Matematika?! - Ostatní
  9. AZ-smart - ekonomie a management - Ostatní
  10. Opravdu tak těžké studium- matematika-ekonomika MU - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.