dvě vysoké zaráz

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.02.2008 22:21:39, Verík, zhlédnuto: 345x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj potřebovala bych poradit: studuju prezenčně ekonomku a chtěla bych si k tomu přibrat lektorství němčiny na pajdáku, ale dálkově, a řeším problém, jestli mi zůstanou všechny výhody studenta, popřípadě, jestli bych si nemusela něco platit na tom kombinovaném studiu, jestli máte někdo podobnou zkušenost, tak mi prosím napiště, popřípadě jestli se tato kombinace škol dá zvládat apod. díky moc

Email: witz1seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 09:10:24, Sabča) Jestli se tato kombinace dá zvládnout, to nevím, já studuji prezenčně právo a kombinovaně anglický jazyk a literatura a zvládnou se to dá. Počítej ale s tím, že budeš platit poplatek za souběžné studium a nebudeš mít tolik volného času - všichni se budou chodit bavit, ty budeš sedět a učit se. Někdy to je celkem děs, chce to hodně disciplíny (alespoň u mých oborů), ale stojí to za to :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 08:31:32, Verík) Aha tak o tom poplatku jsem nevěděla, nevíš na kolik to tak vychází? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 08:53:26, jája) Ahoj, řeším to samé, jen v opačném pořadí: němčina(+hudebka) na pedaku UK, teď bych si ráda přibrala kombin.stud.na VŠE v J.Hradci. copak přes semestr se to stíhat bude, ale tím zkouškovým si vůbec nejsem jistá. Platilo by se tuším až po 5 letech (standartní doba studia.Držím palce:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 09:17:58, Tim) jája: to bys platila poplatek za překročení standardní doby studia, Sabča mluvila o poplatku za souběžné studium, to je něco trošku jiného. Jinak výše toho polatku je různá, záleží to na školách. Já studuji oba obory na MU a tady je tento poplatek 0 Kč. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 11:46:32, Radek) ty poplatky, to není tak jisté. Záleží na tom jak dlouho už tu jednu školu studuje, a také jestli ji dokončí úspěšně a včas.
    Modelový příklad:
    jestli studuje 3leté bakalářské studium a má za sebou dva roky. A začne studovat další tříleté bakal. studium (to je jedno jestli prezenční nebo kombinované), bude to takhle:
    ten první obor by měla dokončit do 2 let aby to měla zadarmo (celkem 4 roky), jinak nastoupí poplatky za dElší studium. Ten druhý může studovat zdarma dokud nedokončí ten první. Pak začnou poplatky za dAlší studium. Ty jsou v kompetenci škol a jak bylo řečeno, některé fakulty MU je stanovily jako nulové (jinak můžou být max. 3000/rok). Jinými slovy problém by nastal kdyby doba studií než získá bakal. titul byla delší než ty 4 roky - tam se poplatky šplhají někam k 20 000 za semestr (ale záleží na konkrétní škole). Když člověk chce a něco tomu podřídí, zvládne cokoli.;)zda reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 11:48:16, Radek) ;) zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2008 14:43:39, Verík) aha, tak teď už to chápu, moc díky za odpovědi. Ten obor na pajdáku je pod jinou univerzitou(MU), já studuju na Pef MZLU, takže ten poplatek by se mě asi týkal, ale tak tři tisíce není zas tak moc. A jsem v druhým semestru, takže by se to dalo stihnout, otázka je jestli se to dá zvládat...takže stejně pořád nevím, jestli si tu přihlášku dám, ach jo:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Výběr vysoké - Výběr vysoké školy
  2. Studium na Vysoké škole zdravotnické v Praze - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  3. Zápis na vysoké školy - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. 2 vysoké školy / různé formy studia - Výběr vysoké školy
  5. Prosím o pomoc a radu s výběrem vysoké i oboru - Výběr vysoké školy
  6. dvě vysoké - Ostatní
  7. SOUKROMNÉ VYSOKÉ ŠKOLY - VÝZNAM, HODNOCENÍ - Ostatní
  8. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  9. právnické vysoké školy - Informace o studiu
  10. anglické soukromé vysoké školy - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.