Konfigurační vztahy - FF UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.02.2008 12:01:51, Máca, zhlédnuto: 754x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Ahoj, snažím se někde získat informace týkající se pojmových a konfiguračních vztahů, které chtějí při přijímacím řízení na obor Andragogiky a personálního řízení, FF UK. Ví někdo, kde získat více informací? Díky M.

Email: cermakova.marcelaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 16:32:26, Eli) Ahoj, hlásím se tam taky a uvítala bych jakoukoliv informaci jak o přijímačkách, tak o studiu. Popřípadě i o andragogice na UJAK. Díky moc. reagovat zde
    Email: leeyacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 19:09:10, tereza) Ahoj, s tím vám bohužel neporadím. Naopak mám na vás otázku.Co se s andragogikou dá přesně dělat? Také nad ní přemýšlím, byla jsem na dnu otevřených dveří a zaujalo mne to. Jen si nejsem jistá, zda opravdu vím, co to studium a pak budoucí práce obsahuje.Díky.
    Terka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2008 20:09:26, Petra) ahoj, mam stejnou otazku, co jsou to pojmove a konfiguracni vztahy..?:)a take nejake rady a doporuceni na prijimacky, treba jaky ucebnice a tak..diky reagovat zde
    Email: petrajirkovskaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.02.2008 16:31:10, Tom) s andragogikou můžeš dělat v oblasti vzdělávání dospělých, a hlavně v personálních odděleních, a příbuzných oblastech reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2008 19:05:16, Martin) Ahoj, Petro
    učebnictví je hafo. Já jsem studoval andragogiku delší dobu,ale bohužel z časových důvodů jsem ji nedokončil. Zkoušky na bakalářské studium se za poslední dva roky dost ztížilo a už se nedělá ani ústní. Nechci Tě strašit,ale na ANPR na FF UK se hlásí přes 1000 lidí a berou asi 50-70. Šance je mizivá a zkouška dost neobjektivní :-( reagovat zde
    Email: martin.charaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.04.2008 14:49:14, WhiteWater) Ahoj, taky jsem loni měla pocit, že dostat se tam (sem:)) je nemožné. Ale vyšlo to! Bohužel mé rady asi nebudou moc cenné - jelikož se zrušilo ústní kolo, nedovedu si představit, jak by mohly být přijímačky objektivní. Mně nepomohly žádné učebnice, ale spousta literatury (stáhla jsem si na webu andragogika.ff.cuni.cz sylaby a to co mě zaujalo jsem přečetla). U ústního se alespoň dal dokázat zájem o obor, ale tady :-( Jinak pojmové a konfigurační vztahy - bylo to něco podobného sciu, ale ne zas tak úplně. Připravit se na to nedalo, snad jen doporučení - bylo tam hodně číselných řad,:) ty se podle mě dají nacvičit. Hodně štěstí! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak se dostat na mezinárodní vztahy? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. PZ Z CEHO?? MU-Mezinarodni vztahy - Ostatní
  3. MEZINÁRODNÍ A REGIONÁLNÍ VZTAHY V PRŮMYSLOVÉM VLASTNICTVÍ (navazující Mgr.) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Prosím o radu - právo, psychologie, nebo mezinárodní vztahy??! - Výběr vysoké školy
  5. MU - Mezinárodní vztahy - Masarykova univerzita
  6. Mezinárodní a regionální vztahy v prům. vlastnictví - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  7. Mezinárodní vztahy - Masarykova univerzita
  8. Politologie + mezinárodní vztahy FSV UK - Ostatní
  9. Bodová hranice FSV Mezinarodni vztahy a politolog. - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Mezinárodní vztahy - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.