Soukromá VŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.02.2008 13:05:28, Ali, zhlédnuto: 267x, reakcí celkem: 13Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chci zeptat zda někdo studuje VŠEM a poradí mi,je to školné možné zaplatit ve splátkách,těch 30000 Kč je na 2 semestry- tedy jeden rok. A dále nevím zda si mám dát přihlášku jsem nebo taky na VŠ Jana Amose Komenského- tam mě taky zajímají nějaké obory. Poradíte mi někdo:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 13:27:35, YEs) Ahoj, chodim prvním rokem na VŠEM, školné je 35000 Kč, můžeš si to rozvrhnout do 2 splátek ročně po 18000Kč, nebo 3x 13000 Kč reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 14:46:29, Anita) To YEs: a jak je na VŠEM??? Je to tam dobré ??? Jsi spokojen(a)??? Co zkoušky? Jsou těžké ?? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 15:02:28, YEs) Na VŠEM jsou zkoušky až ve třetím trimestru, tj od dubna, během roku můžeš jít jen na pár předčasných .. já jsem šla na dvě, stačí se učit jen ze základních skript, které dostáváme na začátku roku, takže to tak hrozné není :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2008 18:40:27, Lucy) O VSEM tady byla velká diskuse, zkus zalovit v předchozích příspěvcích a o UJAK jsem neslysela nic dobrýho...sama tam nechodim..ale holka ze sš, která byla uplně dutá tam chodi a v pohode udělala zkoušky, od jedné známé jsem slysela že tam průměrně chytrý student spis zakrní než že by se neco naucil...zkus najit stránky studentů UJAK reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2008 22:39:20, Lenka) Ahojky, neboj se ničeho, já si VŠEM chválím,ale studuji kombinované studium a platíme 30 000,- na rok. Mám za sebou dva trimestry a už zdárně čtyři zkoušky, není se čeho obávat. Klidně mi napiš na mejl dotazy a ráda Ti vše zodpovím.AHoj Lenka reagovat zde
    Email: sen111centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 21:43:20, vlaďka) Prosim tě myslim, že každá soukromá škola je lehlá, stačí se podívat na osazenstvo. Sorry ale kvalita lidí ze soukromých škol je fakt hrozná.
    Já už pracuji a chodí k nám hodně lidí z vysokých škol na praxi nebo si přivydělat. Ale jaký individum občas příjde ze soukromé školy, to je teda DĚS.
    Až člověku zbývají oči pro pláč, když si představí, že budou mít stejný titul. S04 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2008 10:09:26, h) jj souhlasím s Vlaďkou:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.03.2008 15:20:58, Lucie) Hm tak to je pěkná blbost:D:D nemůžete házet všechny do jednoho pytle..uznávám že na soukromou se občas dostanou lidi, který jsou rádi že mají hotovou sš..ale není to vzdycky..a navic soukromý vš v praze mají dobrou uroveň. Když budeš chtít tak se naučís jak na státní tak na soukromý.... Já osobně bych na VSEM nesla, vadí mi to rodělení na trimestry a hlavne že škola nemá dlouhou tradici.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 20:21:33, Lenka) Myslím, že opravdu záleží na člověku, jak školu pojme. K nám do práce chodí často na praxi nebo brigádu studenti ze státních škol a taky mám někdy pocit, že by spíš měli dělat jen nějakou manuální práci. Já studuji UJAK, nápň studia prvního ročníku jsem probírala se spoustou přátel studujících UPOL sejný obor a je v podstatě stejná. Je fakt, že na soukromé škole student = klient, ale proto je taky škola i vyučující ochotni studentovi vyjít vstříc, pokud potřebuje třeba kvůli zaměstnání. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2008 08:32:04, Michal) No myslím, že kdyby soukromé školy měly tak hroznou úroveň jak tady píšete tak by určitě nedostaly akreditaci od MŠMT takže bych tu moc nerozlišoval mezi soukromou a veřejnou. Já mám soukromou školu a nemůžu si stěžovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2008 14:24:47, renata) Nechápu , proč se pořád strefujete do lidí , co studují soukromou VŠ.Taky mám vnitřní pocit,že můj titul z VŠE má větší hodnotu než titul ze soukr.školy. Ale na druhou stranu , záleží na pozdějším uplatnění na trhu práce , že?!?! Trochu mi některé příspěvky připadají jako závist , co? "sakra on má jen soukromou a má 2x větší peníze než já" nebo "podívejte jak jsem chytrá/ý, mám titul z veřejné a nikdo to neocení" . Zavání to mindrákem jako trám , nebo ublíženectvím , že ta námaha na veřejné není tolik oceněna , jak si někdo myslel!To samé tvrdí středoškoláci , že gympl je lepší než obchodka apod.Je to docela směšné..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2008 10:42:31, Fanda) Plně souhlasím s Michalem a Renatou. Ale zkusme tedy otočit a zeptat se na rozdíly mezi státními školami a ejhle ono to funguje úplně stejně. Každá škola se předhání v tom, která je nejlepší. Osobně si myslím, že až život Vám vtiskne ten správný titul a ne škola. PS: studuji soukromou UJAK, dálkově a rád a za své :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.03.2008 17:31:50, ataner) Chtěla bych jen říci,že je jedno, zda chodíte na VŠ státní, nebo soukromou.Školu dělají učitelé a na nás je co si odneseme.Studuji UJAK na střední jsem měla vždy vyznamenání (tedy ne uplně blbá) a na této škole studuji obor, který mě zajímá. Přednášky jsou kvalitní, stačí se podívat, kdo přednáší.Pro mě je důležité to, že škola má program i pro nás dálkaře a to velice vymakaný. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Soukroma VS - Ostatní
  2. Bc? soukromá polská VŠ? - Ostatní
  3. Nejsnadnější VŠ soukromá v Praze - dálkově - Výběr vysoké školy
  4. Druhá vysoká škola - soukromá/veřejná, názory+zkušenosti - Výběr vysoké školy
  5. Po studiu na BIBS - LIGS, CEMI či jiná soukromá škola? - Výběr vysoké školy
  6. Soukromá VŠ, kde odstátnicuju - Výběr vysoké školy
  7. soukromá škola - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.