Prosím o pomoc


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.02.2008 20:40:47, Jana, zhlédnuto: 343x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Ahojky, jsem studenka gymnázia ve čtvrťáku, bohužel všeobecného, takže žádné zaměření, které by mě nasměrovalo na vysokou nemám..:(
už mi nezbývá moc času a já stále pořádně nevím, kam si podat přihlášku.. ve třídě patřím mezi lepší průměr.. mám seminář z matematiky a zsv.. Žádné větší problémy s těmito předměty nemám, ale čisté matematice se vážně věnovat nechci..
chtěla bych studovat nějaký obor, který by byl co nejvíce zajímavý a aby měl dobré uplatnění.. chtěla bych do Brna
nemáte někdo nějaký nápad či zkušenost??
Zajímaly by mě také zkušenosti z ekonomických fakult v Brně, právo na MU a Matematická biologie na PřF MU...
Mockrát díky za každou odpověď :)

Email: jana.knapovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2008 00:13:49, Radek) a víš že něco s tou ekonomií, přesněji třeba financemi nebo tak by nemuselo být od věci? ekonomie je společenská věda (o chování lidí), zároveň pro různé výpočty matematiku využiješ, potřebuješ..uplatnění je hodně široké, takže můžeš jakoby rozhodnutí o konkrétním zaměstnání ještě odložit.
    Na právech matika asi není vůbec-to by bylo takové humanitní.. ne že nezajímavé, ale je to víc na paměťové učení. Uplatnění jako podnikový právník, advokát, soudce, notář, a já nevím co ještě.. Takže to je něco jiného.

    Matematická biologie - to nevím přesně co je za obor.. a co z toho bude za uplatnění.. ale asi také zajímavé. Z gymplu na to určitě máš.. a na ty přírodov. obory se také snáz dostává (kdežto třeba na práva je velký nával).
    Můžeš zkusit od každého něco,uvidíš co vyjde,rozhodneš se. Na MU se dělá test studij. předpokladů + asi na tu mat.bio. ještě něco oborového.. Přeju ti zdar reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.02.2008 08:18:16, nejlonka) matematicka biologie se tu pred nedavnem resila, tak kdyz zalistujes zpatky, tak tam tu diskuzi najdes:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prosím o pomoc a radu s výběrem vysoké i oboru - Výběr vysoké školy
  2. Prosím o pomoc ve výběru VŠ - Výběr vysoké školy
  3. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy
  4. MOC PROSÍM O RADU - Ostatní
  5. PROSÍM O RADU - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  6. Prosím radu!!!!! - Ostatní
  7. Na které VŠ studovat chemii? PROSÍM O POMOC!!! - Výběr vysoké školy
  8. Prosím o radu - Univerzita Pardubice
  9. PROSÍM POMOC- VŠO PRAHA + UBYTOVÁNÍ V PRAZE - Informace o studiu
  10. Prosím o radu - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.