psychická deprese

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.02.2008 16:57:26, deny, zhlédnuto: 110x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekmoc všechny zdravím, a doufám, že se zde pohybují i studenti psychologie. Potřebuji totiž pomoc. Vystudovala jsem střední umprum. školu sklářskou a potom jsem šla do práce. Zoufale ale toužím po studiu.Vím, jak je to důležité. Nyní jsem si podala přihlášku na dějiny umění, které mě zajímají. Uplatnění v tomto oboru je ale špatné. Krom toho mě ale zajímá celá řada dalších oborů. Od humanitních, přes mezikulturní komunikace, ekologii,literaturu,design až třeba právě po psychologii. Nebyla jsem schopná si ale vybrat, a tak mám přihlášku jen na dějiny. Mám velké výčitky, bojím se, že ztratím další rok prací, která mě nebaví.Už mi bude 22, a stále si nejsem jistá, čemu se chci v životě věnovat!!! Připadám si jako naprostý blázen. Přemýšlela jsem, jestli neexistuje psycholog, který by mi na základě nějakého testu poradil, k jakému studiu jsem vhodná..Všem mooc děkuji za jakoukoliv odpověď S11

Telefon: 420602360185, Email: denisa.lamacovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 17:49:58, Juanes) No v tvém případě jsou dějiny umění dobrá volba! Jinak psycho určitě bude do června vypsaná na ff uk! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 17:59:21, Bara) Ahoj neves hlavu,napis si vsechny obory,ktery by te zajimaly pod sebe a zacni uvazovat a shromazdovat info o vsem dulezitym jako sance na prijeti,prijimacky,studijni predmety,ktery by te cekaly,optej se na nazory studentu i absolventu,zamysli se nad uplatnenim(do jiste miry)a nad tim jak by se ti asi konkretni obor studoval... hlavne ruku na srdce-na to co by melo byt pro tebe to nejvhodnejsi na to bys mela prijit sama,podle myho nazoru ti nemuze poradit psycholog jakozto uplne neznamy clovek to by sis mela vydedukovat sama....nerozhodnost je blba,to pak muzes zkouset vsechny skoly a porad to nebude ono ....jinak s vekem si nelam hlavu jses mlada a sance furt jsou....kdyz ne letos tak pristi rokS06drzim pesti...:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 18:49:31, Petr) Ahoooj, já jsem na tom úplně stejně... Pracuju tam, kde mě to nevabí, ale bojím se jít studovat, hned všechnooo vzdávám, protože v tomto ohledu jsem nikdy neměl moc štěstí... Tento rok jsem se odhodlal a podal si taky přihlášku. Vím, že mě to bude bavit (pokud se dostanu).
    Přeji Ti hodně zdaru, ať Ti všechno vyjde podle Tvých představ.:-)))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.02.2008 20:50:49, deny) jste moc milí, všichni...Barči, zkusím to udělat podle Tvýho návodu..je fakt, že člověk může studovat celej život..Je to tim, že se pohybuju mezi studentama a necítím se ještě na práci..A Péťovi přeji, aby mu přijímačky vyšly.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2008 11:47:19, marta) Ahoj, ja osobne sem se potykala s naprosto stejnymi pochybnostmi jako ty, jen trochu driv, a to kdyz sem nastoupila na vyssi gympl... mati me objednala k psycholozce a ta mi udelala radu ruznych testu, povidala si se mnou a nakonec mi z toho vyslo, ze nejvhodnejsi by pro me bylo propojeni psychologie a umeni.. konkretne napr. arterapie... ted koncim obor propagacni grafiky(umeni:) a davam si prihlasku na umenovedy a psychologii na MU.).. myslim, ze ani v tvem meste by nemel byt problem se objednat na psychologicke vysetreni, kde by ti zkuseny odbornik pomohl a poradil... nevidim na tom nic spatneho a nemyslim si, ze je pravda ze "musis ty sama vedet nejlip, co by te bavilo"... je naprosto normalni,ze mlady clovek je zmateny a jeste stale tape, k cemu se "upsat" treba i na cely zivot... drzim pesti.) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.